TESTUJEMY!!! Part 11

Tym razem łapcie fotki nowego, testowanego przez nas okrętu. Japoński krążownik X tieru Kitakami. Uzbrojenie artyleryjskie jest słabiutkie (cztery armaty kal. 140 mm i jedna podwójna 127 mm), z kolei okręt ma potężne uzbrojenie torpedowe – 10 aparatów po 4 rury, co daje nam 40 torped w salwie na odległość 15 km. Niestety nie mogę (ze względu na embargo) przekazać Wam wrażeń z gry, a te są… Cóż, kiedyś embargo się skończy 😉

Do zobaczenia na cyfrowych wodach!

Paweł Lex Lemański

Lex

Były żołnierz, fascynat broni palnej, marynista, historyk (Barula twierdzi, że "histeryk" ;) ), rekonstruktor historyczny. W redakcji wprowadzam totalny chaos i zamieszanie (Lex, gdzie te recenzje??!!), i notorycznie wkurzam kolegów - redaktorów.

6 komentarzy

 1. Noob pisze:

  no popatrz, popatrz a może jednak KTOŚ źle halsował ?

 2. hm pisze:

  I po co ten hype pod Kitakami robić ?
  Widziałem ten okręt trzy razy i trzy razy kierownicy g….. zrobili mimo, że byli z niezłych klanów.

  To jest łódka V tieru (HP coś w granicach 28k !) wrzucona do walki z okrętami, które mogą ją zdmuchnąć jedną salwą HE, a lotniskowiec może sobie na niej używać jak na dmuchanej lalce.
  W jednej na dziesięć bitew może i wsadzi salwę w jakąś grupę nieogarniętych BB, ale biorąc pod uwagę, że będzie albo za 2m freexp albo co bardziej prawdopodobne +30k stali to wydatek raczej do przemyślenia.

 3. Arqx pisze:

  Długie torpedy są ok, ale mają jedną wadę – własny team. W porcie pojawił mi się Skane – VII tierowy niszczyciel europejski. Drugie torpedy mają zasięg 12 km i prędkość prawie 80 węzłów. Kombinuję jak koń pod górkę, a i tak mam wrażenie, że ktoś z teamu będzie próbował w nie wjechać. Ostatnia bitwa – nasz Szczorski idzie w prawo, wrogi Bismarck w lewo – wypuszczam torpedy z 10 km…i nasz Szczorski robi zwrot w lewo zgarniają dwie moje torpedy

 4. strozprawa pisze:

  to juz podpada po lamanie/naginanie embargo. ja tam zglaszam

  i nie mowie tu o samych fotkach a o tekscie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.