T42, nowy czołg ze stylem 3D zainspirowanym serialem „The Boys”

Prosto z polskiego kanału World of Tanks na YouTube. Przyjemnego oglądania! 😉

Butcher, Mother’s Milk, Hughie i Frenchie cięzko pracowali, aby ich najnowsza zabawka wyszła naprawdę wyjątkowo. Każdy z nich dodał do stylu coś od siebie, więc można w nim znaleźć wszystko od kultowego łomu Rzeźnika po prowizoryczną celę Francuza. Jak to mówią: „Nikt nie rodzi się bohaterem” i już wkrótce będzie można zostać nim na polu bitwy World of Tanks.

„Chłopaki” wkraczają do World of Tanks

A więc… Mówią, że mogą robić co im się #*@& zamarzy? Może i tak. Ale chyba niedługo zacznie się zabawa, bo ich przeciwnicy stali się nieco silniejsi. O kapkę ciężkiego metalu silniejsi. Pamiętasz tego półprzezroczystego gościa? Biedactwo. A to była tylko jedna kostka C-4. A teraz rozsiądźmy się wygodnie i wyobraźmy sobie, czego można dokonać TYM.
 
KUP ZESTAW
 
Oto nowa zabawka Chłopaków: The Big Ride
T42. 33 tony czystej, amerykańskiej stali. Doskonała prędkość maksymalna sprawi, że przejedzie przez ściany jak gorący nóż przez masło. Posiada działo kal. 90 mm. Ta dziecinka usmaży wszystko, co trafi na jej celownik. A wygląd? Można go pokochać, albo znienawidzić, ale widać wyraźnie, że ci goście nie żartują.
 

Zdobądź swoje załogi W pojedynku między Chłopakami i Siódemką czyste dobro i czyste zło często ustępują odcieniom szarości i purpurze. Dzisiaj wybierz znoszoną, czarną skórę, a jutro przebierz się w zgrabne gatki. Obie frakcje są do Twojej dyspozycji. Sprawdź, co są warte w walce.

Chłopaki

Czujni. Pogromcy złoczyńców. Jedyni, którzy znają prawdziwą prawdę i mają odwagę, by jej strzec. Pomimo konfliktów wewnętrznych i kwaśnych relacji, gdy się jednoczą i działają zespołowo, nic nie dorówna ich cudownej chemii.

Siódemka

Drużyna, która „strzeże” spokoju i szczęścia publicznego. Bohaterowie. Zbawcy. Czy naprawdę? Kto wie, co się kryje w cieniu, poza światłem jupiterów? Ale tak długo jak chronią świat i robią to lepiej niż ktokolwiek inny, czy to ma jakieś znaczenie? 

Zdobądź swoje skórki Pławić się w świetle jupiterów, czy pozostać działającymi w cieniu wygnańcami? Cieszyć się uwagą całego świata, czy unikać wszelkiego rozgłosu? Wybierz styl, który odzwierciedla Twoją osobowość. W końcu ktoś może cenić wyżej niezłe wdzianko od skórzanej kurtki.

Zbierz ich wszystkich

Ten zestaw zawiera T42, darmowe miejsce w garażu, styl 3D „The Big Ride”, dwa style 2D oraz unikalne załogi czołgów reprezentujące każdą z frakcji.

KUP ZESTAW

Dostępne do 28 września, godz. 05:00 UTC

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

16 komentarzy

 1. Tutejszy pisze:

  Kupiłem czołg, i jestem zadowolony, niby ma te 190 peny, ale jak się trochę odczeka i dobrze ustawi, to i te 190 peny starcza, żeby ubić dobry wynik. Jeszcze jakby miał ciud mniejszy czas przeladowania i jakieś 1.5 sek, to byłbym przekozak. Co do pancerza, sporo potrafi odpic, wczoraj miał ze mną problemy taki t34 vk p a nawet i nasz kochany lisek. Ci co komentują, że czołg słaby vo trzeba grać na goldzie to się mylą.

 2. Magik pisze:

  Widzę że WG ostro się wzieło za robienie kasy. Wszyscy piszczą że to nie jest czołg OP. Z samych parametrów widać ,że to jest czołg lekki a bije na głowę ruskiego meda premkę T-54 mod.1 . Bynajmniej ja tym medem nie boję się walczyć z dychami, to w dobrych rękach i z wyszkoloną załogą będzie kolejnym lajtem z piekła rodem. po za tym WG postanowiło utrzymać politykę pewnego marketu ,, Więcej za mniej” czyli więcej kasy za mniej złota. Chodzi tu o płatność mobilną co bardzo zniechęca mnie do wydawania kasy za bezcen ,a szkoda bo mam telefon na kartę i zawsze zostawało mi sporo kasy.

 3. RNG jest kobietą pisze:

  Dwie załogi z zerowym perkiem to mocny zestaw bo szkolenie idzie błyskawicznie. Jakbym nie miał załóg na amerykańskie to kupiłbym od razu.
  Sam czołg także prezentuje się fajnie ale żeby mieć dobre wyniki trzeba wybrać opcję full gold.
  Wolałbym malowanie historyczne ale co robić 😉

 4. Odys pisze:

  Tank kiepski, gdyby był sam czołg to bym żałował, ale są dwie załogi z „0” atutem. Mobilnośc ujdzie, ale penetracja… tylko gold.

  • Anonim pisze:

   Kiepski? Uwielbiam jak ludzie patrza na czolgi tylko z perspektywy tych 3 najbardziej op maszyn.

  • Anonim pisze:

   Tego typu komentarze mnie utwierdzają jak gracze olewają jakość gry na rzecz ilości. Byle jak, byle do przodu. A im łatwiej tym przyjemniej. WoT nigdy nie był jak Dark Souls, ale widać jak gracze zmierzają ku samoprzechodzącym się grom.

   • Odys pisze:

    Słaby wywód, ale kup chociaż ten czołg.

    • Anonim pisze:

     Nie mam zamiaru. Nie wspieram WG 🙂 Ale z tego co po streamach widzę i słyszę to nikt go nie uważa za crapa. Ma opinię raczej dobrej maszynki. Ale to może też wina tego, że oglądałem tych lepszych. Nie będę wnikać, ale mam nadzieję, że nie oceniłeś czołgu po 10, 20 bitwach. To by było strasznie nieobiektywne, bo tak mała ilość bitew to za mała podstawa do wydania wyroku.

 5. AgainLost pisze:

  Niech dadzą tęczowe skórki STYLE LGBT lub BLM. I 59 załogantow każdy innej płci

 6. Anonim pisze:

  Nie mogą dać skórki z normalnego serialu, a nie ciągle te amerykańskie z elementami LGBT. Kiedyś prodkuwano fajne seriale bez tej lewackiej ideologi: Hans Kloss, Dom, Polskie Drogi, Czterej Pancerni mieli duzo o armi czerwonej ale i tak są lepsi niż te wspólczesne gdzie musi być lewak, murzyn i gej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.