Prosto z Supertestu: 🇨🇳 122 TM

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

23 komentarzy
Piotr

Spora część drzewkowych IX ma gorsze parametry… Mocno przegięty.

OopSAA

Tankhull and turret of a Chinese tier 10 medium tank with the firepower of a tier 8 heavy tank. This one will be nerfed for sure.

Anonimowo

Poza peną i przeładowaniem to ten pojazd ma parametry 10t a nawet lepsze niż niektóre medy o podobnej konstrukcji

Anonimowo

Nowy balans – zamiast równoważyć parametry to dają wszystkie bardzo mocne, a jeden bardzo słaby

jhlh

XDD to dobry czołg ósmego tieru.

Anonimowo

Poprawią dpm i może być 9 albo i 10

Nazwa

Dlaczego to jest na tym samym tierze co Tygrys II?

Anonimowo

W sumie tak trochę mocny się wydaje. A to co wyrzutnie rakiet po bokach?

ahahahah

Wincyj prymek dla upuśledzi yeeeeee!

Anonimowo

Więcej głupich komentarzy nic nie wnoszących do tematu yeeee!

ahahahah

Uwielbiam jak się triggerują, nie podoba się, zamknij oczy i nie czytaj, nie pozdrawiam.

Nazwa

Przecież to ty się triggerujesz

Anonimowo

Ciii, niech żyje w niewiedzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Anonimowo

A ja juz wiem kiedy testowy, ale wam nie powiem bo jestescie nie mili kek

Anonimowo

uff, już się z że zaczynałem martwić że zaśmiecę sobie głowę zbędną informacją

xd

mi napisz

m_w

Jasne, niech wszystko osłabią bo chiński MT. Bardzo dobrze, tej nacji w WoT też coś się należy!

mateuszsnajper

Powinni osłabić penę, mobilność, celność i zrobić coś z tą wieżą.

Polish_badger

W sklepie premium dostępny jest cnowy czolg z załoga the boys

Anonimowo

To ten serial dla dzieci, jak power rangers czy cos takiego?

Anonimowo

nie

KorpoSzczur

Ale 59-Pattonowi wieży nie poprawią bo po co. Kiedyś były przymiarki to przemodelowania wieży na taką jak ma TL-1 LPC.
Białoruskie kacapy.