Sezon 3. Przepustki bitewnej: Style 3D

Wraz z dzisiejszą mikrołatką dodano style 3D trzeciego sezonu Przepustki bitewnej oraz ich opisy. Planowo przepustka powinna wystartować o godz. 15:00.

Styl 3D „Kondor” dla czołgu 🇺🇸 T110E5

— „Problem w tym, że nie mam drugiej szansy. W przeciwieństwie do maszyn, ludzi nie można przetopić i zrobić z nich czegoś innego. W przeciwieństwie do Ciebie, ja nigdy nie zostanę wysłany na jakiś poligon jako cel treningowy. Ty wciąż masz jakąś przyszłość, przyjacielu, ja nie. Kiedy odejdę, zapadnę w niepamięć. Obok nazwiska w moich aktach osobowych, całe moje życie zostanie podsumowane trzema literami K.I.A. (ang. killed in action – zabity w akcji). Nie więcej, nie mniej. Smutne, co? Ale wiesz, coś mi mówi, że reinkarnacja jako patelnia nie jest w Twoim stylu tak samo, jak ja nie planuję „spoczywać w pokoju” w Arlington. Przynajmniej nie teraz. Czeka mnie zbyt wiele chwalebnych bitew i jest zbyt wiele rzeczy do wykreślenia z listy postanowień przed czterdziestką. Zatem sprawa wygląda tak: przestań ciągle nawalać, jak stara przerdzewiała półciężarówka i zabierz mnie z tego zapadłego miejsca. Ty i ja – wiem, że damy radę. Nie, naprawdę! Damy radę. Przetrwamy!”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Styl 3D „Tryton” dla czołgu IS-4

— „Niedawno dowódca rozlał trochę atramentu na mapie. Nigdy nie widziałem go tak wściekłego. Najpierw pomyślałem o Tobie. Pamiętasz, jak w dzieciństwie mama dała nam ten drogi papier, a my ostrożnie rysowaliśmy na nim czołgi? A wtedy Twoje pióro wybuchło i atrament rozlał się po wszystkim. Ryczałaś całą noc, a my przez cały czas próbowaliśmy Cię uspokoić. Na koniec dodaliśmy kleksom malutkie ramiona i nogi. W sumie, to wyglądały całkiem nieźle. Chciałem to samo zaproponować dowódcy, ale obawiam się, że nie zrozumiałby mojego poczucia humoru. Tęsknię za tobą, siostrzyczko. Wszystko tu jest takie nieprzyjazne i obce… Tylko myśli o domu i rodzinie dają mi odwagę, by przeć naprzód. Przy okazji, jak sobie radzi drużyna CSKA? Nie dostajemy tu gazet, więc nie znam ostatnich wyników.

Ludzki umysł jest niesamowity. Przez cały czas, kiedy tu jestem, każdy dzień może być moim ostatnim, a mnie interesują tylko wyniki meczów CSKA…”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

8 komentarzy

  1. Anonim pisze:

    ja bym wolał styl z pokemonami

  2. Anonim pisze:

    gdzie jest na Przepustka Bitewna ? miało być o 13;00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.