Mała aktualizacja 17 września

Krótka informacja: Z powodu aktualizacji, serwery i portal World of Tanks będą niedostępne w dniu 17.09.2020 w godzinach od 06:00 – 06:45 CEST. W tej mikro-aktualizacji:

 • Powstaną dwa nowe foldery do modyfikacji: /mods/1.10.0.2/ i ./res_mods/1.10.0.2/;
 • Zmiany w systemie komunikacji w bitwie:
  • Dodano dwa komunikaty: „Tak jest! Odmawiam!”, które od teraz wyświetlane będą na czacie gry. Wywołanie tych komend jest przypisane domyślnie do klawiszy F5 i F6, w razie potrzeby można je ponownie skonfigurować w ustawieniach gry;
  • Ochrona przed spamem zostanie wyłączona w bitwach o twierdze, na mapie globalnej, turniejach a także w pokoju treningowym;
  • Komendy: „Uwaga na pozycję!, Jadę do lokalizacji!, Celuję tutaj!” dodatkowo na czacie wyświetlać będą sektor minimapy.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

14 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  Zlikwidować res mods i ubędzie od razu chiterów i psełdo fioletowych graczy. Zlikwidować artylerie bo psuje całą grę. NIECH W KOŃCU NAPRAWIĄ TEKSTURY BO PRZEZ TO NIE LICZĘ ILE ***** MI POCISKÓW ZNIKNEŁO. Lenie .

 2. Anonim pisze:

  w koncu bedzie mozna burakom przeszkadzajacym w rozgrywce wrazie gdy sie znajda w tarapatach zwyczajnie Odmawiać! W końcu ktoś pomyślał! Bravo

  • Anonim pisze:

   Ale wiesz, że na samego siebie nie możesz wysłać komunikatu tego typu?

   • Anonim pisze:

    Ja nikomu nie utrudniam rozgrywki nie wjeżdżam w celownik nie wypycham z krzaka grając td noe szyucham przy wymianie ognia wiec nie ma takiej potrzeby. Jedynie dobra informacja to będzie mozna uzywac na takich typach jak ty którzy tego zupelnie nie kumają i bardzo mnie yo cieszy. Tępić buractwo.

 3. Anonim pisze:

  super zmiany przyjaciele, a orietnuje sie ktos moze keidy to wejdzie w zycie?

 4. ZA ROBOTE LENIE pisze:

  Elegancko kruwa, WZIELI SIE ZA ROBOTE LENIE

 5. Anonim pisze:

  To będzie jedna z lepszych aktualizacji w tym roku.

 6. Anonim pisze:

  Tą aktualizacją idealnie trafili w to co było nie tak 😀

 7. Nazwa pisze:

  O tak, właśnie dodali to czego mi brakowało dzk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.