3. Sezon Przepustki bitewnej, cz. 2

Prezentacja atrybutów trzeciego sezonu Przepustki bitewnej: pojazdy, Dowódcy, wyposażenie z nagród oraz elementy personalizacji.

Pojazdy podstawowe trzeciego sezonu

IS-4

T110E5

Członkowie załogi

Po ukończeniu głównego postępu możecie wybrać jednego z dwóch członków załogi z atutem Braterstwo broni wyszkolonym w 100% i ilością doświadczenia wystarczającą do wytrenowania kolejnych dwóch umiejętności lub atutów. Możecie zwerbować wybranego członka załogi w dziale Rekruci w swoich koszarach.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Długa droga do chwały

Wasza nagroda za ukończenie wszystkich etapów głównego postępu. Liczba na medalu odpowiada numerowi sezonu Przepustki bitewnej, za który jest przyznany medal.

Wyposażenie z nagród

Mechanizm otrzymywania Wyposażenia z nagród oraz standardowego wyposażenia został zmieniony w taki sposób, by na niektórych etapach gracze otrzymywali żetony (żetony dla Wyposażenia z nagród oraz standardowego wyposażenia różnią się od siebie), które mogą wymienić na dowolny element wyposażenia ze specjalnej listy. Jeden żeton może być wymieniony na jeden element wyposażenia. W rezultacie podczas Przepustki bitewnej gracze będą mieli sposobność na zdobycie pożądanego sprzętu.

Naklejki

Naklejki są przyznawane jako podstawowa nagroda za ukończenie etapów 10 i 20 Głównego postępu. Naklejki są niehistoryczne i można ich użyć na dowolnym pojeździe.

Po ukończeniu 20, 40, 60, 80 i ostatniego etapu elitarnego postępu otrzymacie w nagrodę unikalne naklejki (3 sztuki za każdym razem), których możecie użyć na pojeździe, aby pokazać swoje osiągnięcia innym graczom w bitwach. Naklejki nie są usuwane po zakończeniu sezonu Przepustki bitewnej.

Prezentacja wideo

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

21 komentarzy

 1. gepard8 pisze:

  1.5k bitew żeby zmarkować progetto 65 xDDDD chłopie idź grać na 6 tiery

 2. Nowy pisze:

  Żałosne jest to ze musisz tracic czas na gre zeby zdobyć te moduły i jeszcze placic za ich ulepszenie. One powinny od razu byc ulepszone.

  • Anonim pisze:

   Lol xD, najlepiej za darmo wszystko. Współczuje ci jak do pracy pójdziesz

   • Hehe pisze:

    A jak idziesz do pracy do musisz dopłacać do lepszych narzędzi pracy? Bo ja nie.

    • facet pisze:

     jak chcesz mieć lepszą pracę to musisz dopłacić – wysiłek stres zdrowie itd. większa pensja nie zawsze rekompensuje straty hehe

     • Balu pisze:

      a może po prostu nie porównywać tego do pracy?gra powinna być rozrywką i generalnie tak,grę powinno się kupować a potem powinna być za darmo.Tym bardziej,że przy robieniu tych modułów to oni dosłownie nic się nie napracowali.Ale wy już tak jesteście zmanipulowani,że zapłacicie za gówno,byle by było jakoś zapakowane i miało inną nazwę.

 3. JapaSynek pisze:

  Progetto na fioletowym mechanizmie obracania, fioletowej stabilizacji i wentylacji będzie jeszcze bardziej OP. Na ten moment nie mam tylko fioletowego mechanizmu, a i tak przy szybkich wychyleniach pojazdu strzelam w punkt! Pełen klip bez straty HP na średnim dystansie. Po zmianach w końcu wbiłem trzecią biegłość. Zajęło mi to 1,5k bitew…

 4. Stefan pisze:

  A nie miały być te żetony by móc sobie wybrać nagrode (wyposażenie)? @BIN4R

 5. Anonim pisze:

  Ulepszony mechanizm obracania, żeby moje progetto było jeszcze celniejsze! 🙂 już teraz na fioletowej wentylacji, fioletowej stabilizacji i racji bojowej jest super, to po tym już w ogóle.

 6. Anonim pisze:

  Co raz ładniejsze te style 3d. Szkoda, że obj 277 dostał taki badziew.

 7. Kuban999 pisze:

  Liczyłem na wente do mojego buraska, ale w sumie i tak zostało 800 obligacji do fioleta więc nic nie szkodzi

 8. Powhatan pisze:

  Laska z Maksimem jak najbardziej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.