Tank Rewards: Nowa, wrześniowa edycja, cz. 2

Krótka informacja z oficjalnej strony Tank Rewards:

4 września – 28 września
Świat z czołgami
Wydarzenie niedługo się rozpocznie

Pierwsze operacyjne wykorzystanie czołgu miało miejsce 15 września 1916 roku, w trakcie bitwy nad Sommą. Czyż może być lepszy sposób na uczczenie początku świata z czołgami niż skok w historię rozwoju czołgów i zgarnięcie przy okazji kilku nagród?

Tak z kolei prezentuje się styl możliwy do zdobycia w wrześniowej edycji Tank Rewards:

#tankolet

— Tłumaczenie z rosyjskiego to „czołg-samolot”, lub po prostu „latający czołg”; ten styl wywodzi się z prawdziwego samolotu pasażerskiego z malowaniem z typowymi dla World of Tanks zdobieniami i kolorami: czarnym, pomarańczowym i białym.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

17 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  Witam panowie, czy nadal działa ten system że można sprzedać czołg z garażu który jest do zdobycia w TR by zarobić troche kredytów czy już to jakoś zablokowali.

 2. Czołgista pisze:

  Pamiętajcie, że jako dzień zakończenia należy liczyć 27 września 23:59, a nie 28 września (event kończy się 28 września o 7 rano). Dlatego będą 24 dni na ukończenie pieciu etapów. Zapewne na odblokowanie nagród z etapu nr 5 będzie potrzebne min 3200 pkt, oznacza to, że dziennie będzie trzeba zdobyć ok 134 pkt

 3. Anonim pisze:

  Ciekawe ile pkt będzie trzeba uzbierać na jedno z tych „cudeniek” :))

 4. radek_07 pisze:

  Sam styl ładny 🙂

 5. Anonim pisze:

  Jakiś is do wygrania?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.