Oferty specjalne: Gamescom 2020

Gamescom 2020 już tu jest!

Wraz z rozpoczęciem świętowania w ten weekend przynosimy Wam całą górę ofert z gamescomu 2020, które wprowadzą Was w imprezowy nastrój!

Nie zapominajcie, że nasze wydarzenia specjalne i misje sprowadzenia Brzęczyszczykiewicza do domu nadal trwają. Jeśli jeszcze nie wybadaliście nowej linii polskich czołgów, dołączcie do walki i pomóżcie w misji ratunkowej tego mężnego dowódcy czołgu, który utknął za linią nieprzyjaciela!

Oferty specjalne Gamescom

Aby uczcić ten w pełni wirtualny gamescom 2020, oferujemy Wam zniżki w grze na standardowe pojazdy, materiały eksploatacyjne i nie tylko!

Zniżki

Dostępne od 28 sierpnia, 07:00 CEST, do 1 września, 07:00 CEST (UTC+2)

 • Lepszy kurs wymiany (1 : 40 )
 • x5 PD za pierwsze zwycięstwo
 • 50% zniżki w złocie na personalizacje
 • 50% zniżki w złocie na miejsca w garażu
 • 50% zniżki na materiały eksploatacyjne
 • 50% zniżki na standardowe czołgi V poziomu (z wyjątkiem polskich czołgów średnich)
 • 30% zniżki na standardowe czołgi poziomów VI–VII (z wyjątkiem polskich czołgów średnich)
 • 15% zniżki na standardowe czołgi poziomów VIII–X (z wyjątkiem polskich czołgów średnich)

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

11 komentarzy

 1. Weteran pisze:

  Lis to Kozak czołg, jestem przeciętną cytryną a gra mi się nim świetnie.
  Skoro poprawili mu stabilizację to postanowiłem zrezygnować z dedykowanej turbiny na rzecz stabilizatora żeby jeszcze bardziej podkręcić ten parametr i powiem Wam że snap shoty wchodzą że aż sam byłem w szoku. Nie troluję, piszę szczerze.
  Jestem przeciętnym graczem i mało która premką zachwyca mnie na starcie, ponieważ potrzebuję sporo czasu żeby ją opanować.
  Tutaj jestem zachwycony i oby tak zostało.
  Podejrzewam również że dużo graczy będzie grało full gold, ponieważ te jego APCR-y są mega szybkie. Ponad 1500 m/s.
  Zniżek na Polskie medy nie ma, ponieważ to zupełnie nową linia.
  Przy następnej zniżce już się załapią.

 2. warGAYming pisze:

  Co do Lisa, to czy tylko mnie martwi liczba jego pocisków?

  • Adamek pisze:

   Nie sądzę żeby to było mało. Rzadko kiedy robi się 35 strzałów w bitwie. Masz 11k potencjalnego DMG. Przy przeładowaniu 8s musiałbyś non stop strzelać przez 4.5 min żeby się wystrzelać. Dolicz sobie czas dojazdów, ucieczki, skupiania i tego, że sam w bitwie nie jesteś, to myślę, że będzie git ;). W is-3 masz 28 naboi i jeszcze mniejszy potencjalny DMG i czesto kończa ci się tam naboje? 😛

   • Anonim pisze:

    Nie wiem po co mu tak mieszasz.
    Is-3 z załoga i wyposażeniem wystrzela się w prawie lekko ponad 5 minut
    Gdy Lis w w poniżej 4:30
    Tylko zasadnicza różnica polega na czasie celowania tych pojazdów i mobilności.
    A przy długiej bitwie IS-3 już brakuje amunicji.

 3. Anonim pisze:

  Zastanawia mnie jedno. Dlaczego na pl czolgi brak zniżek nibh co to im dalo? To tak gowniana linia ze bugiego można i tak bez znizek kupic i tyle

  • Anonim pisze:

   A wg mnie nie jest aż tak słaba. Póki co 5 przeciętna, ale grywalna (tu lepiej wspominam tą prowadzącą do HT). BUGI to kozak na swoich tierach. Z trollem robi niezłą siekę. Ale raczej następny patch i znerfią mu tą armatę i jedyny sens będzie miała ta przeciętna lufka 90 mm. 7 i 8 tier na tle innych jakoś za specjalnie się nie wyróżnia. Są grywalne, ale zwykle w specyficzny sposób ze względu na braki w pancerzu. 9 i 10 nie grałem. Ale z tego co słyszę to 9 zbiera ogrom laur. Głównie za to, że ma bdb DPM + stabilizacja samego działa. Taki Leopard w innym wydaniu. O dyszce krążą różne opinie. Jedni mówią, że to troszkę lepsza wersja 9 tieru, a inni przeciętna maszynka w której to turbo niewiele zmienia w gameplay’u. Ale żeby była cała linia jak mówisz – nie sądzę. Grałeś nią, czy powielasz tylko czyjąś opinię? Bo jeśli to drugie… Szkoda więcej słów.

   • Anonim pisze:

    Gralem na testowym tylko co to za granie z bydlem z RU full gold i jechane to żadne testy. Sam niby pytasz czy gralem a o 9 i 10 sie wypowiadasz:P

    Obecnie mam 7 tier w grze tylpp ja duzo nie gram.

    Cokolwiek jest w tym dobrego tak jak piszesz jeden path i nerfy oficjalne lub pod stołem dla 6 9 i 10. Będzie cos na miarę 7mki z dpemem xD dlatego zapobiegawczo uznałem że cała linia do d.

   • Krog pisze:

    Ja jeżdżę już na polskim X jakiś czas i niezgadzam się z opinią, że turbo nic nie daje. Czołg domyślnie zaczyna bitwę w trybie szybkim i może przegonić niejednego lighta. Błyskawicznie zajmujesz ulubioną pozycję i czekasz. To przełączenie też nie jest straszne. Na pełnym gazie przy 70km/h wciskasz X i zanim czołg wyhamuje to ma już tryb normalny aktywny. Nawet tego nie odczuwasz. To nie jest jak tryb upośledzenia w szwedach. Działo strzela prosto, a to się nie zdarza w większości czołgów. Nawet przy flankowaniu potrafi w locie na autoaimie ze sporej odległości sprzedać bułę, i nie jest to ewenement tylko często wpada. Bardzo dobry czołg.

  • Bobby pisze:

   Nie dali bo zapewne najblizszy wierzcholek bedzie na polskie czolgi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.