World of Tanks Blitz na Nintendo Switch – dziś premiera!

World of Tanks Blitz na Nintendo Switch – dziś premiera!

Gra akcji free-to-play MMO na Nintendo Switch z ekskluzywną zawartością i wsparciem dla cross-play.

Wargaming z radością ogłasza, że World of Tanks Blitz, drużynowa gra akcji free-to-play MMO, jest od dziś dostępna na Nintendo SwitchTM . Jest to pierwsze partnerstwo firmy Wargaming z Nintendo, które przynosi markę World of Tanks użytkownikom tej konsoli oraz fanom czołgów na całym świecie.

„World of Tanks Blitz jest pierwszym tytułem firmy Wargaming, który debiutuje na platformie Nintendo, co udostępnia charakterystyczną rozgrywkę czołgową jeszcze większej ilości graczy na całym świecie,” powiedział Andrey Ryabovol, dyrektor produktowy World of Tanks Blitz. „Premiera na Nintendo Switch jest wręcz idealna, jako że platforma jest również mobilna, a jej możliwości graficzne perfekcyjnie pasują do naszej gry i jej społeczności.”

World of Tanks Blitz pobrano już ponad 137 miliony razy na całym świecie. Tytuł przynosi ze sobą dynamiczne walki drużyn czołgów na Nintendo Switch oferując równocześnie pełny cross-play między platformami, na których jest dostępny. Rozgrywka odbywa się na tym samym serwerze, co pozwala walczyć nowym graczom ramię w ramię i rywalizować w ramach olbrzymiej społeczności gry.

Gracze korzystający z istniejących kont Wargaming.net w World of Tanks Blitz mogą przenieść się na Nintendo Switch zachowując dotychczasowe, pełne postępy w grze.

Dla czołgistów, którzy chcą wyróżnić na polu bitwy zostały przygotowane unikatowe elementy, dopasowania wyglądu wliczając w to ekskluzywny dla Nintendo Switch awatar. Gracze otrzymają również zestaw upominków, które pomogą rozpocząć przygodę z World of Tanks Blitz na Nintendo Switch: 1000 złota, 3 dni konta premium oraz amerykański czołg T2 Medium poziomu II.

World of Tanks Blitz nie wymaga subskrypcji Nintendo Switch Online do pobrania i grania.

World of Tanks Blitz jest od dziś dostępne na Nintendo Switch, jak również na iOS, macOS, Android, Windows 10 i Steam. Więcej informacji o grze – wotblitz.com.

Zobacz zwiastun World of Tanks Blitz na Nintendo Switch:

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

5 komentarzy

 1. Bobko pisze:

  Ja tam w Blitz nie gram, testowałem na telefonie i pc jakiś czas temu. Z czystej ciekawości pobrałem na Switchu i gra się lepiej niż na telefonie (nie porównując do wersji pc z oczywistych powodów). Zdecydowana przewaga poruszania pojazdem za pomocą padów w połączeniu z precyzją celowania przy pomocy żyroskopu daje lepsze wrażenia niż na telefonach.

 2. Lukaszenkosuckme pisze:

  Free to play??? (˵ ͡° ͜ʖ ͡°˵)

  Za darmo to się jest mięsem armatnim w tej grze.

 3. Anonim pisze:

  Ja czekam na WoT wersja na smartwatch.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.