Wareg – rendery

Autor: Maksim Bondarik, Artstation

— Ten czołg złożony ze spisanych na straty części i podzespołów z przeróżnych fabryk produkujących czołgi stanowi poważne zagrożenie dla każdego pojazdu przeciwnika. Prawdziwego potwora można stworzyć na samym polu bitwy, za nic mając projekty i dokumentację techniczną.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

8 komentarzy

 1. xnxx pisze:

  ten tryb jest tak slaby ze szkoda gadac…

 2. Deberto pisze:

  Osobiście lubię grać USA, Francja/Brytol, USSR. W takiej kolejności. Niemcem praktycznie nie gram.

 3. Polish_badger pisze:

  Na kanale wot polska jest już materiał o pakiecie twich prime binar

 4. Gamer pisze:

  Ze wszystkich pojazdów do stalowego łowcy tym gra mi się najgorzej. Dla mnie najlepszy jest Brytol i Niemiec.

  • Ja pisze:

   Moim zdaniem niemcem i ruskiem trzeba być bardzo agresywnym we wczesnym poziome gry, żeby nie zostać w tyle. Brak penetracji skutkuje tym że później trudno przebić inne czołgi używając podstawowego działa.

   • Koleś pisze:

    Fakt szczególnie Niemiec który bije po dużo. Nim trzeba szukać od razu starcia od pierwszych sekund ma dużo hp i wtedy można sobie wyrobić przewagę na dalszą rozgrywke

  • Anonim pisze:

   USA odpali swoją pułapkę i można już wychodzić z bitwy. Zrobiony na maksa przebija się przez każdy pojazd. Kilka razy miałem okazję po prostu jechać i robiłem co chciałem, a wrogowie po prostu próbowali wiać albo się chowali

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.