Program rekrutacyjny 2.0: Zbliża się piąty sezon!

Przed rozpoczęciem 5. sezonu zaktualizowano warunki programu rekrutacyjnego 2.0.


Dowódcy! Mamy dla Was świetną wiadomość!

5 sezon programu rekrutacyjnego 2.0 rusza 26 sierpnia, a zakończy się w grudniu. Przed rozpoczęciem sezonu zdecydowaliśmy się dostosować niektóre z warunków bieżącego programu, by uczynić go dostępniejszym dla szerszego grona graczy. Będzie też mniej czasu na ukończenie każdego etapu, a fajne nagrody otrzymacie przy mniejszym nakładzie wysiłku. Wszystkiego o zmianach dowiecie się poniżej!

Nadszedł sezon 5!

Zacznijmy od omówienia nadchodzącego sezonu. Nie przegapcie okazji na zwerbowanie znajomych i zdobycie kilku wspaniałych nagród, w tym dwóch niesamowicie skutecznych pojazdów premium! Tym razem będziecie mogli zdobyć:

  1. VII T26E3 EAGLE 7 amerykański czołg średni VII poziomu (nagroda rekruta)
  2. VIII Kanonenjagdpanzer 105 niemiecki niszczyciel czołgów VIII poziomu (nagroda dla dowódcy)

Podobnie jak w poprzednich sezonach, możecie zdecydować się na opcję otrzymania równowartości tych czołgów w kredytach.

Nie zapominajcie, że dowódca może również:

  • „adoptować” nowicjusza, który rozegrał poniżej 200 bitew
  • Zaprosić znajomych, którzy nie grali przez więcej niż 60 dni

Aby dołączyć do programu rekrutacyjnego, Rekrut powinien skorzystać z linku z zaproszeniem wysłanego przez Dowódcę. Następnie dowódca otrzyma kartę rekruta, w odpowiednim oknie.

Mniej bitew dla dowódców

Aby zaprosić znajomych do zostania rekrutami, musicie rozegrać co najmniej 600 bitew zamiast 1000. W ten sposób możecie zostać członkami programu rekrutacyjnego wcześniej, ponieważ będziecie już dysponować wystarczającym doświadczeniem, by przeszkolić swoich rekrutów.

W przypadku rekrutów, dotyczące ich warunki nie uległy zmianie. Możecie zostać zwerbowani przez dowódcę, jeśli spełniony jest któryś z następujących warunków:

  • Jesteście w World of Tanks nowym graczem lub rozegraliście co najwyżej 200 bitew
  • Nie graliście w ciągu ostatnich 60 dni
Więcej etapów w sezonie

Zgodnie z nowymi zasadami zaktualizowanego programu rekrutacyjnego 2.0, będzie 6 następujących po sobie etapów w miejsce dawnych 3, ale każdy z nich będzie wymagał tylko 50% pierwotnej liczby punktów. Nagrody nie zmienią się, ale zwiększona liczba etapów oznacza, że ​​możecie je zdobyć mniejszym nakładem sił oraz bez długich przerw w grze. Ponieważ ukończenie każdego etapu zajmie Wam mniej czasu, śledzenie postępów będzie łatwiejsze za sprawą każdego kolejnego otrzymanego zestawu cennych nagród.

Etap Punkty rekrutacyjne (na etap) Punkty rekrutacyjne (ogółem)
I 250 250
II 250 500
III 250 750
IV 250 1000
V 250 1250
VI 250 1500

Zapoznajcie się z kryteriami przydziału nagród po zwiększeniu liczby etapów.

Etap Nagroda rekruta Nagroda dowódcy
I 100 obligacji 100 obligacji
II 200 obligacji

Napis

Medal za ukończenie 2. etapu programu rekrutacyjnego 2.0

200 obligacji

Napis

Medal za ukończenie 2. etapu programu rekrutacyjnego 2.0

III 175 obligacji 175 obligacji
VI 275 obligacji

Kamuflaż

Medal za ukończenie 4. etapu programu rekrutacyjnego 2.0

275 obligacji

Kamuflaż

Medal za ukończenie 4. etapu programu rekrutacyjnego 2.0

V 300 obligacji 300 obligacji
VI 450 obligacji

Emblemat

Medal za ukończenie 6. etapu programu rekrutacyjnego 2.0

450 obligacji

Emblemat

Medal za ukończenie 6. etapu programu rekrutacyjnego 2.0

Po ukończeniu etapu VI Jeden pojazd premium z poziomów VI–VII z listy do wyboru przez gracza

 

Styl 2D

Jeden pojazd premium VIII poziomu z listy do wyboru przez gracza

 

Odznaka

Styl 2D

Jak działa przeliczanie

Wraz z przejściem do zaktualizowanego systemu etapów Wasze postępy w programie rekrutacyjnym 2.0 zostaną ponownie obliczone.

Przykład: Jeśli przed aktualizacją posiadaliście 751 punktów, to otrzymaliście już nagrody za etap 1. (500 punktów), ale nie za etap 2. (1000 punktów). Kiedy nowy system wystartuje, Wasze postępy ulegną przeliczeniu i w jego ramach otrzymacie nagrody za etap 3. (750 punktów), ponieważ w nowym systemie etapy 1. i 2. są równe staremu etapowi 1., a ich nagrody zostały już przyznane. Wszystkie następnie zdobyte punkty wliczane będą do ukończenia etapu 4.

Przeliczenie nastąpi po pierwszej bitwie po opublikowaniu aktualizacji.
Bonusy plutonowe dla rekrutów

Aby zachęcić rekrutów do rozgrywania większej liczby bitew w plutonach ze swoimi dowódcami i wesprzeć ich w opanowaniu pancernych podstaw, wprowadzamy specjalne premie za ukończenie pojedynczej misji. Za sprawą tych premii rekruci grający w plutonie ze swoim dowódcą będą mogli zdobyć dwa razy więcej punktów rekrutacyjnych niż w przypadku grania w pojedynkę.

Wymagania dotyczące zdobywania punktów rekrutacyjnych

Kluczem do wygranej bitwy jest aktywne uczestnictwo wszystkich członków drużyny, z których każdy powinien mieć swój udział w ostatecznym wyniku. Aby zdobyć punkty rekrutacyjne, zarówno dowódca jak i rekrut powinni znaleźć się pośród12 najlepszych graczy w swojej drużynie pod względem zdobytych PD bojowego. Warunek musi zostać spełniony zarówno w sytuacji, gdy rekrut gra w plutonie z dowódcą, jak i w przypadku gdy rekrut gra solo.

Dzienny limit punktów rekrutacyjnych

Aby pomóc dowódcy i rekrutowi we współpracy w bitwie i utrzymaniu stałego kontaktu, wprowadzamy dzienny limit punktów rekrutacyjnych do zdobycia. Od sezonu 5. począwszy, nie możecie zdobyć więcej niż 100 dziennie. Podejmujemy również ten krok, aby uniknąć sytuacji, w których niektórzy gracze wchodzą do bitwy i pozostają bezczynni psując tym samym grę dla odpowiedzialnych dowódców. To ograniczenie nie będzie miało wpływu na większości graczy.

Zdobądźcie swój link rekrutacyjny!

Po rozpoczęciu 5. sezonu będziecie mogli również uzyskać link rekrutacyjny bezpośrednio z oficjalnej strony World of Tanks. Kierujcie się do sekcji Społeczność, a następnie kliknijcie Powiedz przyjaciołom w rozwijanym menu. Dołączenie do programu rekrutacyjnego właśnie stało się łatwiejsze i wygodniejsze!

Rekrutujcie przyjaciół, walczcie ramię w ramię i wspólnie odbierajcie wspaniałe pojazdy premium!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
21 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Siemka

Dodaje wam punkty ? Mam dwóch rekrutów i stoi na dwóch punktach od wczoraj !

misio

jest jeszcze jeden haczyk żeby zostać rekrutem, konto nigdy nie brało udziału w programie rekrutacyjnym, mam konta rekrutacyjne z pierwszych etapów, nie grane od miesięcy i nie spełniały warunków

Jack

Cześć, czy wejście na konto WOT ale nie rozegranie bitwy równa się gra? Po miesiącu wszedłem spojrzeć na konto bez rozegrania bitwy, i nie wiem czy zaliczy mi to jako aktywność. Do programu rekrutacyjnego potrzebne konto “60 dni bez aktywności”. Pozdrawiam

misio

chodzi o bitwy, ale jeszcze ważne jest czy konto już uczestniczyło w programie rekrutacyjnym

mEKS_yk

Zapraszam rekruta, nick w grze: mEKS_yk

iBlackLagoon

Widzicie jakie WG dobre, a patologia WoTa to ignoruje.

Anonimowo

Dla mnie zmiana bez większego wpływu. I tak dziennie robiłem ok. 100 pkt. I jak do tej pory wszystkie maszynki zgarnięte. Nie wszystkie może są bdb, ale imho żadna z nich nie jest jakimś beznadziejnym crapem. Dla tych co dopiero zaczynają swoją przygodę z programem to polecam coś z tych maszyn: T26E5, AMX M4 49 oraz 112.

Anonimowo

Zakładam dwa konta i biorę jako pierwszy kanona a jako drugi panterka 8.8

Merabelle

Zapraszam do gry, z chęcią kogoś wspomogę w szybkim zdobywaniu kolejnych tierów
https://worldoftanks.eu/referral/9edbf4b046e54140893abc2e0d290a69

Serviderius

Chce miec rekruta. Pomoge w graniu. Plutonik pogram. Pw w grze plx. Serviderius

KACPER04094_1

Możesz zdobić wszystkie a potem jeżeli wymienisz czołg np. AMX CDA na STA-1 podczas aktualnej wymiany to możesz wybrać znowu AMX ale jeżeli masz jakiś czołg wypożyczony np. 112 to nie możesz go wybrać do puki nie pozbędziesz się wersji wypożyczonej co do nie stety nie pamiętam czy możesz wybrać ponownie pojazd ale chyba tak (jednak lepiej wysłać zgłoszenie do wsparcia i odzyskać za kredyty prośbę wysyłasz dosłownie 5 sekund wystarczy wejść w odpowiednią zakładkę a pojazd masz jeszcze tego samego dnia nawet w ciągu 30 sekund jednak zazwyczaj czekasz parą godzin)

mateuszsnajper

Polecam brać tylko liberte na wymiany bo kosztuje najwięcej golda:)

Anonimowo

Od sezonu 5. począwszy, nie możecie zdobyć więcej niż 100 dziennie. Podejmujemy również ten krok, aby uniknąć sytuacji, w których niektórzy gracze wchodzą do bitwy i pozostają bezczynni psując tym samym grę dla odpowiedzialnych dowódców. To ograniczenie nie będzie miało wpływu na większości graczy.

Czyli znowu jakieś pomidorowe retardy doprowadziły do kolejnych ograniczeń. Mam nadzieje że skończycie z banem na głównych kontach, najlepiej na stałe

Anonimowo

A co ma do tego kolor? Równie mógł to zrobić jakiś zielona winogrona – grać na akord, szybka bitewka i kolejna. Teraz jedynie co zrobili to wydłużyli takiemu robotę – dalej będzie szybkie bitewki rozgrywać, ale mniej przy grze dziennie spędzi.

Nowy

Czy mając 3 rekrutów dowódca dostanie za każdego rekruta czołg do wyboru? Czy są jakieś ograniczenia co do ilości zdobywanych czołgów? Chcialbym mieć je wszystkie jak pokemony 😊

Merabelle

na kazdy okres mozesz miec maksymalnie 2 rekrutow za ktorych dostaniesz nagrody, mozesz miec oczywiscie wiecej ale przyznawane nagrody sa tylko dwie

WgSuck

100pkt dziennie? To żart. Grając w plutobie i zdobywając medale to będzie jakieś 5 gier…

Poznaniak

Za zdobycie medalu jest 10 punktów. Zdobyć medal (choćby stalowa ścianę na pancernym pojeździe) nie jest trudno a 100 punktów w plutonie to już w ogóle szybko pójdzie. Jakiś czas temu grając samemu zdobyłem 34 punktów za bitwę (3 medale). Jak się trafiał udany dzień to szło nawet i prawie 300 punktów na niskich tierach naklepać bez plutonu.

takiktoS03

Zapraszam kogokolwiek na rekruta, mogę wspomóc graniem w plutonie, link:
https://worldoftanks.eu/referral/9582c047351d4ceea31a6db4d9373f5a

mateuszsnajper

O kur** bende miał kanonena

Anonimowo

Obyś zmiażdżył wrogów 🙂