Nowe personalizacje Aktu V: Zróbcie przegląd swoich stylów!

Nie przegapcie okazji na zgarnięcie personalizacji Aktu V.


Witajcie, Dowódcy!

Obchody 10. jubileuszu WoT wchodzą w finałową fazę z Aktem V: Nowe horyzonty, który wystartuje 17 sierpnia o 06:00 (UTC). W tym czasie dodamy ostatnia partię unikalnych elementów personalizacji do Sklepu jubileuszowego. Będą one nawiązywały do dziedzictwa World of Tanks i ciekawych faktów z historii naszej gry. Przyjrzyjmy się najnowszym przedmiotom do zdobycia.

Elementy personalizacji ze wszystkich pięciu aktów będą dostępne w Sklepie jubileuszowym przez cały okres trwania jubileuszowego wydarzenia. Zostaną one usunięte ze sklepu, a jubileuszowe monety znikną z Waszych kont 12 października, więc nie zapomnijcie wykorzystać swoich nagród przed tą datą! Wszystkie jubileuszowe przedmioty, które zakupiliście pozostaną z Wami na stałe.
Fajne naklejki

Te nietuzinkowe naklejki dostępne są dla pojazdów wszystkich poziomów i nacji w Sklepie jubileuszowym za 20 jubileuszowych monet. Jeśli Wam się spodobały, sięgnijcie po nie, by dodać szyku waszym pojazdom na bitewnym polu!

Naklejki
Mińsk (reprodukcja)
 
— Oto miasto, gdzie wszystko się zaczęło. W zasadzie to jest forma rekurencji: najpierw w Mińsku powstały wirtualne czołgi,
a teraz w wirtualnych czołgach powstał wirtualny Mińsk.
Portret Elzy
 
— „…i tyle lodowych rzeźb, ile się da. Nie masz pojęcia, jak bardzo upiększą one Twoje podwórko. Ustawimy je tutaj i tam. Oświetlenie spowoduje, że będą wyglądać absolutnie oszałamiająco.
Będzie magicznie. Twoi sąsiedzi zzielenieją z zazdrości. Hej Ty, pomóż im przesunąć tą skrzynię. Tak, ze wszystkich sił, bądź jak lodowiec – wiesz, że mnie to przyprawia o dreszcze.
I ostrożnie z pirotechniką. Nie za dobrze się czuję w pobliżu otwartego ognia.”
Portret Aleksandry
 
— „Twoje mieszkanie jest takie przytulne! Dziadek mówił, że tu przyjdziesz. Ale czy nie przeszkadza Ci ten hałas? Nie przekonują mnie fajerwerki. Cały las się trzęsie, a zwierzęta uciekają.
Lepiej zamiast tego posłuchać szeptów natury… Jak szeleści śnieg i jak wiatr śpiewa w gałęziach drzew…
W każdym razie muszę już iść. Moja mama mówi, że w towarzystwie śmiertelników trzeba być ostrożnym.”
Portret Holly
 
— „Nie-do-wiary, to było niesamowite! Dwa zwody i oszałamiające wyrównanie! Mój głos jest zupełnie zdarty. Cześć, jestem Holly. A Ty? Zresztą, nieważne. Uff, niech no odzyskam oddech.
Wow, czy to jest M2? Mogę trochę postrzelać do puszek? Proszę, proszę, proszę! Nigdy tego nie próbowałam i jestem pewna, że sobie świetnie poradzę.”
Portret Ady
 
— „Cieszę się, że Cię widzę. Zrobiłam trochę ciastek z wróżbą, więc częstuj się. Naprawdę osobliwa rzecz: prezent, który pozwoli Ci zajrzeć w przyszłość. ‚Przed Tobą długa droga.’ Zawsze tak jest, prawda?
Muszę powiedzieć, że podziwiam Twoje dekoracje. Większość ludzi powiedziałaby, że to nie jest odpowiednie miejsce, ale kwiat, który kwitnie w trudnych warunkach, jest najrzadszy i najpiękniejszy ze wszystkich.”
Schemat
 
— Technicznie rzecz biorąc, schemat to nie rysunek, ale niebiesko-fioletowy wydruk na papierze fotoczułym, powstały w procesie druku cyjanotypicznego.
Inżynierowie wykorzystywali ten sposób przez dużą część XX wieku jako prostą i tanią metodę produkcji kopii rysunków, które nazywano schematami (ang. blueprint).
Lewy futbolowy
 
— To nieunikniona prawda. Pomimo wszystkich umiejętności i powziętych środków ostrożności wynik jest zawsze ten sam: piłka przebija szkło.
Pizza Progetto
 
— Gdy spróbujesz tej odżywczej przekąski, doświadczysz czegoś dość dziwnego. Każdy kawałek poprawi Twój włoski i sprawi, że zaczniesz mówić jak prawdziwy Włoch.
Ale pamiętaj… efekt zanika, gdy skończysz pizzę. Arrivererci!
Lubię, gdy…
— … wchodzisz do bitwy pojazdem z cienkim i kruchym pancerzem, który można przebić bawet nie celując w słabe miejsca. Zasubskrybuj i kliknij dzwoneczek, by być na bieżąco.
Kucharz
— Filar każdej jednostki wojskowej, klej, który scala wszystko i zapobiega totalnemu rozkładowi… Każdy solidny kucharz przestrzega dwóch prostych zasad:
ostrożnie z sodą i lepiej niedogotować, niż przedobrzyć.
Bez spinki
— Każda bitwa jest jedyna w swoim rodzaju, więc nie martw się, wszystko się ułoży. Graj spokojnie, albo w pośpiechu. Wybierz sam.
Zawsze znajdzie się mnóstwo lokalizacji do wyboru i jakieś działo, by odstrzeliwać punkty wytrzymałości przeciwnika.
Agent Hellcat
— Gdybyśmy mieli być wierni gatunkowi, to ta naklejka powinna być czarno-biała z ulewnym deszczem w tle. Wyobraź sobie ponury monolog pełny epitetów, mówiony głosem znużonym i przepełnionym beznadzieją.
Pudełko z nagrodami
— Nie potrzebne, ale szkoda wyrzucić. Mój garaż ma wystarczająco dużo miejsca, by pomieścić te wszystkie zasłużone, zdobyte w pocie czoła nagrody z różnych wydarzeń w grze.
Dublet
— Uzbrojony? Jak to: uzbrojony? Niby w co? Gąsienice, pancerz, kamuflaż, trypleks…? Jak myślisz, w co będą uzbrojone te radzieckie czołgi ciężkie? Dwa dymiące działa, głuptasku!
Przyczajony tygrys
— To idealna taktyka zwiadowcza dla Prochorowki. Powoli, metr po metrze, jechać przez zarośla aż do sektora K-1. Oj! A cóż my tu mamy? Pluton nieśmiałych i przestraszonych czołgów Mouse!
Ukryty smok
— Po długiej i zaciętej bitwie, na Twojej drodze ku bazie przeciwnika, z punktami wytrzymałości, które nie rokują przetrwania nawet najlżejszego zadrapania, nie ma nic bardziej orzeźwiającego
niż odkrycie w pełni sprawnego czołgu przeciwnika, który jakimś cudem zachował wszystkie swoje punkty wytrzymałości.
Jedyne w swoim rodzaju emblematy

Chcecie nadać swoim pojazdom nowy wygląd? Podkręćcie swój styl z tymi wyrazistymi emblematami. Macie szeroki wybór!

Poniższe emblematy nie są historyczne. Są one dostępne dla pojazdów wszystkich poziomów, w Sklepie jubileuszowym, za 10 jubileuszowych monet.
Emblematy
Niebezpieczeństwo pożaru!
Incognito
Mapnik
BDR G1 B
BDR G1 B (Zdobyczny)
Czołgista kawaii
Ciekawe napisy

Te napisy sprawią, że Wasz ulubiony czołg doskonale zaprezentuje się na polu bitwy! Każdy napis ma swoją historię opartą na szczególnych momentach z gry.

Poniższych napisów nie zaliczamy do historycznych. Są one dostępne dla pojazdów wszystkich poziomów, w Sklepie jubileuszowym, za 10 jubileuszowych monet.
Inskrypcje
Stalowy łowca 2019
Operacje świąteczne 2020
Ten nie przeszedł!
Ten nie przeszedł!
Trafienie krytyczne!
Trafienie krytyczne!
Otworzyć ogień!
Zachwycające style 2D dla dwóch popularnych pojazdów

Unikalne style 2D to z pewnością najbardziej upragnione elementy personalizacji, które podkreślą charakter tych dwóch potężnych stalowych drapieżników: VIII Lorraine 40 t i VI T78 . Jeśli posiadacie już te pojazdy w garażu, nie przegapcie okazji, by poddać je ekskluzywnej przemianie!

Poniższe style nie są historyczne. Są one dostępne tylko dla tych czołgów. Każdy styl kosztuje 100 jubileuszowych monet.
Chasseur de Carton

Unikalny styl, który można dostać w trakcie wydarzenia z okazji 10. jubileuszu.

 

Kolczasty pancerz

T78 to lekki pojazd zupełnie nieprzystosowany do taranowania. Ale krążą legendy, że gdy zastosuje się ten styl, każda stłuczka okaże się tragiczna dla przeciwnika. I o ile lubimy legendy, to szczerze odradzamy ich testowanie w rzeczywistości.

Co więcej, będziecie mogli dostać w swoje ręce dodatkowy wielosezonowy wygląd – Zmysł orientacji Mk. V – złożony z fragmentów minimap World of Tanks. Ta wersja tego stylu składa się z łatwo rozpoznawalnych elementów pochodzących z następujących map dla bitew losowych:

 • Granica imperium (fragment pustynny)
 • Mińsk (fragment letni)
 • Lodowiec (fragment zimowy)

Podobnie jak style z poprzednich aktów, ten także oferuje spersonalizowany wygląd, przedstawiający nowe lokacje oraz emblematy. Posiada też unikatową ikonkę.

Zmysł orientacji Mk. V

Wygląda znajomo, nieprawdaż? Ten uniwersalny styl dyskretnie przypomina Ci o potrzebie spoglądania na mapę. Wiesz, od czasu do czasu. Sytuacja taktyczna zmienia się co minutę, więc patrz na mapę!

Jeśli potrzebujecie więcej monet, by zdobyć je wszystkie, rzućcie okiem na specjalne zestawy rocznicowe w Sklepie premium, zawierające złoto i jubileuszowe monety oraz dwa zestawy ze sławnymi Lorraine 40 t i T78.

Zbierajcie jubileuszowe monety i wymieniajcie je na ekskluzywne elementy personalizacji, póki jest jeszcze czas!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

17 komentarzy

 1. Misza pisze:

  WOW na to czekałem, kamo kaktus ! to sie nazywa okrągła rocznica xD

 2. Anonim pisze:

  Gdzie można sprawdzić ile mam kluczy? Zdobytych w tym śmiesznym maratonie.

 3. Lukaszenkosuckme pisze:

  Jakie piękne i prawie po 10 latach gry! Czuje sie jak w sklepie wszystko za 4 zł, bo takie są te obchody rocznicy.

  Nie ma mnożnika choćby na x3, dostaliśmy bezużyteczne lolki na tierach, na których bitwy nie przynoszą w sumie srebra i obniżają PR bo granie na niskich tierach to zawsze mniej obrażeń i doświadczenia do zdobycia. Pomijam, że miałem prawie wszystkie więc ta rekompensata to grosze, grzebień dany łysemu na urodziny.

  Nowe mapy? Odgrzany kotlet.

  Fajny czołg jako prezent? Wczoraj trafiłem te brytyjskie cacko w pierwszej bitwie za 870 z KV-2, one shot, wybuch magazynu. Do tego wolny jak *””$, a na wyższe tiery wymaga golda. Dali by mu choćby limitowany MM…

  Pełno za to bezwartościowych punktów postępu w 3 wydaniach, ponoć chcieli tę grę zrobić bardziej przystępą dla nowych graczy, dla mnie wydźwięk jest taki: nie grasz 6h dziennie to ucieka Ci zawartość gry, więc no-life albo zawartość gry.

  • Anonim pisze:

   6h? A może po prostu tak słabo grasz że potrzebujesz tyle, mi wystarczyły 2,5 godziny by zrobić wszystkie misje jubileuszowe, w poprzednich etapach podobnie. Mam prawie 2,5k monet za które kupię sobie masę rezerw i kamuflaży na stałe które mają bonus do ukrycia. Ty to byś chciał dostać pewnie OP X tier i to tylko dla siebie pewnie żeby nie było widać że nie ogarniasz

   • asas pisze:

    kupic ci wazeline czy WG dostarcza ci za darmo?

   • xDDD pisze:

    fajnie że dają kamo, pomijając że mam 100 czołgów w garażu, na każdym kamuflaż, i ciągle mam ich od zajebania w magazynie.
    Daliby zniżki na drzewkowe i byłoby dobrze, rezerwy za monety mam w *****, mam kilkaset na wszystko , no, jakieś 50 na kredyty ale ich nie rozdają. W porównaniu do innych gier, ta rocznica, jest *******

   • Lukaszenkosuckme pisze:

    Kolego z internetu. Może grasz lepiej, nie wiem, jeśli tak to gratuluję, niestety nie wszyscy fiolety, ja jestem żółty (5100PR) więc nie jest chyba aż tak źle by wszystko zwalić na brak skilla.

    Nie szukając agresywnych tomów, które wydaje mi się brzmią od Ciebie:

    Chciałbym coś fajnego lub wyjątkowego w dobrym tego słowa znaczeniu. Są dobre czołgi na niskich tierach, które dają dużo radości nie będąc tak super OP: Type64, T-71 automat, KV-2, Luchs, T7 Combat Car… Wystarczy trochę kreatywnej podejść do tematu i chcieć zrobić prezent, a nie wyprzedaż garażową w domu starców.

    Jeśli kamuflaże i niskie lolki Ciebie zadowalają to ok, ja po prostu oczekiwałbym czegoś więcej, nie koniecznie Chieftaina, ale na przykład:

    -Mnożnik x10 (jeden raz na dzień, przecież to 10 rocznica, chyba można poszaleć??)
    -50% Przeceny na X tier (magiczna 10 rocznica?)
    – Przeceny na materiały eksploatacyjne i nowy ekwipunek by się nie wykrwawianiać kredytami po zmianach
    – 10 miejsc w garażu (a może nie.. )
    – 10% zniżki na wszytsko w sklepie
    – 10 specjalnych rezerw +100% na 10h, które dają free xp, srebro i doświadczenie załogi?

    -itd… to powyżej to żadna super twórczą idea! Do tego praktycznie nic ich nie kosztuje, więc nie wiem czy to aż tak źle chcieć by 10 lat gry było jakoś wyjątkowe i dawało obiektywną wartość (srebro jest takim wyznacznikiem, bo komu się nalepki podoba bądź nie to dość indywidualne…).

    Dlatego ten event moim zdaniem to jakiś żart, nędza, urodziny przypominające pogrzeb.

    • Anonim pisze:

     To chyba dawno nie byłeś na X tierach i nie wiesz co się tam czasami dzieje potwornego. Dlatego lubię zejść na V-VII tier bo tam są wyrównane bitwy. Teraz top tiery to jakiś żart, bo pomidorki wbiją je szybko i „Ale mam teraz super twardy czołg”, minutę później już jako wrak „****** WG i to ****** MM”

 4. Hologran pisze:

  Vdr dostał paczkę statuetkę od WG , ktoś wie coś więcej?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.