Wargaming Store: Sięgnijcie po jubileuszową paczkę z okazji 10. rocznicy

Nadszedł ostatni akt naszego rocznicowego odliczania, a wraz z nim niesamowita jubileuszowa paczka z okazji 10. rocznicy World of Tanks w Sklepie Wargaming. Zestaw zawiera wszystko czego potrzebujecie, by przygotować się do świętowania. Jubileuszowy, postarzany T-shirt Tiger, w którym będziecie prezentować się niczym prawdziwy dowódca czołgu. Stylowa jubileuszowa czapka z daszkiem z militarnym wzorem, która zapewni Wam ochronę, a innych czołgistów odsunie w cień. Kufel z grawerowanym logo, by orzeźwić Was nawet podczas najbardziej gorących bitew i wiele więcej!

Zmierzajcie do sklepu i dopilnujcie, by złożyć zamówienie na paczkę przed 30 sierpnia i otrzymać wraz z zamówieniem darmowy prezent-niespodziankę. Wspominaliśmy już o tym, że nie zapłacicie też za wysyłkę?!

Oprócz paczki kolekcjonerskiej, mamy również zupełnie nowe, jubileuszowe krzesło kolekcjonerskie, które zadba o Wasz komfort, gdy będziecie zmierzać na pole bitwy. I oczywiście jubileuszowa grafika V aktu jest ponownie dostępna w sprzedaży w postaci nadruku na kubku i poduszce dla kolekcjonerów!

Do Sklepu Wargaming

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

13 komentarzy

 1. kwadratura koła pisze:

  WG dziaduje ile wlezie. dziwna strategia. czy nie rozumieją, że ta firma to TYLKO gracze-fani? bez tego nic nie mają. to żenujące co oni robią ostatnio, niestety.

 2. Anonim pisze:

  Kupiłem 3 boxy. Dla całej rodziny czołgistów 🙂

 3. Anonim pisze:

  Nie no kurde fotel nie jakoś specjalnie uroczy 1800 zł… Just łoooooł

 4. Nazwa pisze:

  O kurde ale tam jest drogo

 5. Anonim pisze:

  Ja rozumiem każdy chce zarobić, ale takie „kupujcie bo mamy urodziny” to trochę lipa…

 6. PAERNOŚĆ pisze:

  WARNING!!! STWIERDZONO PAZERNOŚĆ 3-go stopnia!!! ACHTUNG!!! ATTENTION!!! PAZERNOŚĆ bezlistosna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.