Wargaming Store: Sięgnijcie po jubileuszową paczkę z okazji 10. rocznicy

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

13 komentarzy
kwadratura koła

WG dziaduje ile wlezie. dziwna strategia. czy nie rozumieją, że ta firma to TYLKO gracze-fani? bez tego nic nie mają. to żenujące co oni robią ostatnio, niestety.

Anonimowo

Kupiłem 3 boxy. Dla całej rodziny czołgistów 🙂

John

nie mogłeś kupić 3 bo ja wykupiłem wszystkie

Anonimowo

Nie no kurde fotel nie jakoś specjalnie uroczy 1800 zł… Just łoooooł

Nazwa

O kurde ale tam jest drogo

żartuje ofc

koszulka za stówkę albo kubek za prawie stówkę to drogo 😀 ? nie przesadzaj 😀

Anonimowo

Ja rozumiem każdy chce zarobić, ale takie „kupujcie bo mamy urodziny” to trochę lipa…

PAERNOŚĆ

WARNING!!! STWIERDZONO PAZERNOŚĆ 3-go stopnia!!! ACHTUNG!!! ATTENTION!!! PAZERNOŚĆ bezlistosna

Tys burak

Polska jest zajefajna. Większość: jeba… lewicę!!! precz z komuną!!! Unia to eurokołchoz!!! Równocześnie ta sama większość jak ktoś chce zarobić: złodzieje, oszuści!!! Dowalić im podatków, żeby było na Harnaś+…

Anonimowo

XD. Wysyłam sms o treści pomagam, może ci pomoże

Anonimowo

Załóż firmę z telewizorami, chętnie wezmę ten największy od samsunga. A spróbuj tylko zażądać ode mnie kasy

Anonimowo

Fotel co kosztuje 600 zł ty za niego chcesz 1800 zł ? to chyba różnica ? porównanie z telewizorami Samsunga nie na miejscu !

Anonimowo

600zł to masz niższą półkę pomidorku