Prezent urodzinowy z okazji Aktu V 10-lecia WoT już tu jest!

Finałowy akt obchodów 10. rocznicy przynosi Urodzinowy prezent.


Dowódcy! Świętowanie 10. jubileuszu World of Tanks chyli się ku końcowi!

Od samego początku tej epickiej imprezy oferowaliśmy Wam tony specjalnych wydarzeń, intensywne misje rocznicowe, spektakularne elementy personalizacji i inne niespodzianki. Dowiedzieliście się wielu ciekawostek z historii naszej ulubionej gry i byliście świadkami głównych etapów jej tworzenia i ewolucji.

Jednak najlepsze i najbardziej zaskakujące wydarzenia specjalne jeszcze przed nami! Akt V: Nowe horyzonty przynosi absolutnie unikatowy Urodzinowy prezent, który już nigdy więcej się nie powtórzy. Rozdamy 7 pojazdów premium wszystkim graczom, aby wyrazić naszą wdzięczność. Co więcej, będziecie mogli zdobyć ósmy pojazd premium – zupełnie nowy brytyjski czołg lekki A46! Zwieńczeniem wszystkiego jest szansa na otrzymanie 10 dni konta premium World of Tanks za samo codzienne logowanie się do gry!

Urodzinowy prezent z okazji 10-lecia gry

Od 17 sierpnia, 08:00 CEST, do 12 października, 07:00 CEST (UTC+2)

Wejdźcie do gry i odbierzcie swoje prezenty!

Od 17 sierpnia o 08:00 CEST do 12 października o 07:00 CEST (UTC+2) wystarczy, że zalogujecie się do World of Tanks, a zobaczycie tam wiadomość z gratulacjami oraz Waszymi statystykami z całego okresu grania, które przedtem były dla Was niedostępne. Spójrzcie na Wasze osiągnięcia w World of Tanks z innej perspektywy i porównajcie je z innymi graczami, a potem wznieście toast za Waszą niepowtarzalną podróż z World of Tanks!

Znajdziecie także 7 unikalnych pojazdów w swoich garażach, z których sześć było rozdawanych z okazji naszych poprzednich urodzin. Oto czekające na Was pancerne gwiazdy z poziomów II–III:

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Jeśli już posiadacie któryś z tych specjalnych pojazdów, otrzymacie 100 000 kredytów, 250 rocznicowych monet i wolne miejsce w garażu jako rekompensatę za każdy czołg.

Siódmy wojownik to zupełnie nowy czołg, V Valiant . To nasz prezent z okazji 10-lecia dla wszystkich graczy. Każdy pojazd ma załogę wyszkoloną w 100% i miejsce w garażu.

Poza czołgami z Urodzinowego prezentu otrzymacie także 50 niesamowitych emblematów, których możecie użyć na dowolnym pojeździe.

Misja: 10 dni konta premium z okazji 10-lecia WoT!

Od 12 sierpnia o 08:00 CEST do 22 sierpnia o 07:00 CEST (UTC+2).

Nagroda

 •  1 dzień konta premium WoT

Cele

 • Zaloguj się do World of Tanks

Ograniczenia

 • Raz na dzień
 • 10 razy na konto
Wypełniajcie specjalne misje i zdobądźcie niedościgłego A46!

Nie przestawajcie czytać! Mamy dla Was kolejny wspaniały pojazd! Podczas fazy aktywnej Aktu V, od 17 sierpnia, 08:00 CEST, do 24 sierpnia, 08:00 CEST (UTC+2), możecie dostać w swoje ręce ósmy czołg podarunkowy,  VI A46 .

Ten szybki i manewrowy brytyjski czołg lekki VI poziomu to urodzony sabotażysta z precyzyjnym działem i wspaniałą dynamiką. Ten zwiadowca to niezbędny element Waszej pancernej kolekcji!

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Aby zdobyć tego komandosa, wejdźcie do bitwy losowej i wypełnijcie specjalne misje w dowolnych pojazdach z Urodzinowego prezentu. Po ukończeniu wszystkich misji zapewni Wam 100 żetonów oraz 150 jubileuszowych monet.

Śmiało, dowódcy!

Opis:

Zniszczyć 1 pojazd przeciwnika lub zadać 100 PW uszkodzeń. Być w swojej drużynie wśród pierwszych 7 graczy pod względem zdobytego doświadczenia.

Warunki:

Nagrody:

 • 2 żetony jubileuszowe

————————————————————-

Dzielny Valiant

Opis:

Zniszczyć 1 pojazd przeciwnika lub zadać 300 PW uszkodzeń. Być w swojej drużynie wśród pierwszych 7 graczy pod względem zdobytego doświadczenia.

Warunki:

 • Może zostać ukończona jedynie pojazdem Valiant
 • 20 razy na konto
 • Tylko w bitwach losowych

Nagrody:

 • 2 żetony jubileuszowe

Aby zdobyć A46, należy zebrać:

 • 60 żetonów w pojazdach poziomów II–III z Urodzinowego prezentu
 • Oraz 40 żetonów w czołgu Valiant

Nie macie czasu, aby walczyć o wszystkie te żetony? Żaden problem! Możecie użyć jubileuszowych monet, aby zakupić A46 w Sklepie jubileuszowym od 24 sierpnia, 08:00 CEST, do 12 października, 07:00 CEST (UTC+2). Jego koszt to 1500 jubileuszowych monet.

Dowódcy! Mamy dla was wspaniałe prezenty! Grajcie w bitwach losowych, wypełniajcie specjalne misje i dodajcie chyżego A46 do Waszego arsenału!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

50 komentarzy

 1. unkn pisze:

  no ten valiant to trochę TOG tylko na 5 tierze i może jakiś 4 tier odbije, przynajmniej kredytów na wyposażenie 2.0 wpadnie

 2. Kapitan Piratów pisze:

  Drogi World OF Tanks … Z przykrością muszę powiedzieć że mnie potwornie rozczarowaliście … Zapowiadaliście mega świętowanie z mega prezentami a nie było ani 1 mega prezentu. Style są fajne ale na style nie nakłada się emblematów i naklejek i napisów a na kamulażach mam swoje od dawna i nie chcę ich zmieniać … Ponadto lepsze nagrody można było zdobyć w Tank Rewards czy też Highway Rock czy nawet w tej lidze piłki nożnej … Te czołgi 2 i 3 tierów są koszmarne są tak beznadziejne że nikt tym nie chce grać a co lepsze już wcześniej je dawaliście i ludzie się ich pozbyli … Te dwa nowe czołgi 5 i 6 tieru to są w statystykach najgorsze czołgi w tej grze … Dlaczego takie coś daliście graczom ? Drogi WOT kto wpadł na pomysł by jako nagrodę dać styl 3 D na zwykły drzewkowy czołg 9 tieru ? Ja ale myślę że i wielu graczy ma już w swoim garażu czołg 10 tieru a na nim przeszkoloną załogę. Chcecie byśmy na nowo wydali 3 500 000 srebra by go kupić a następnie 1 500 000 srebra by dokupić do niego wyposażenie a następnie 1000 golda by przeszkolić załogę i wszystko to po to by założyć owy styl 3 D ? Jestem rozczarowany a nawet czuje się oszukany … właściwie to poczułem się tak jakby mnie opluto … Ludzie grają od 10 lat mają w swoich garażach Cziftejny Ebole Godzille itp. itd. nie mówiąc już o pozostałych drzewkowych 10 tierach w Wy im dajecie 2 i 3 tiery ? ba zostawmy te 2 i 3 tiery i skupmy się na tym 5 i 6 tierze po co nam to i do czego ? Bardzo Was proszę dajcie inny prezent bo wszystkim jest przykro … a jak już nie chcecie to pozwólcie nam zamienić te żetony urodzinowe na obligacje. PS pozdrawiam Was i życzę kolejnych 10 lat

 3. Jarzy pisze:

  Mnie tam pasują prezenty. Valiant jako t5 zbędnym. A46 chociaż zrobię misje.

 4. wcr pisze:

  Opluć może nie opluli bo coś dali te kilka pojazdów taka wyprzedarz po pożarze bo niskie tiery maja inną mete to raz a dwa mogli dać VI tier jak dali za misje T-34-85M.
  Coniektórzy mówili ,że bedom fajne te rocznicowe podarunki a tu taki niesmak z drugiej strony balans byłby zaburzony.
  Mogliby dać X tier premium jako pierwszy i ostatni z op działem i pancerzem np. oddać wT e-100…

 5. klop pisze:

  ja żadnego z tych 6 pojazdów 2 i 3 tieru nie mam. które z nich zostawić a które sprzedać.

 6. anonim pisze:

  Ja zadnego z tych 6 pojazdów premium 2 i 3 tieru nie mam. I nie wiem który sobie zostawić a który sprzedać. co wy o tym myślicie?

 7. Anonim pisze:

  Ale urodziny na to czekałem 4 miesiace?

 8. NedzaWg pisze:

  Nędza i bieda, takie to świętowanie.

 9. Rakataka pisze:

  Jak dostać skarpetki na urodziny. Dziękujemy.

  • Volbeat_71 pisze:

   To nie twoje urodziny. Proszę bardzo

   • XD pisze:

    Zabawne jest takie gadanie „nie wasze urodziny”! W zasadzie każdą grę online tworzą gracze i są oni nieodłącznym jej elementem, więc tak panie pseudointelektualisto, to urodziny każdego gracza tej produkcji. Nie pozdrawiam.

    • Volbeat pisze:

     Panie intelektualisto jak pan nie wie co tosarkazm wobec glupiej skarpetkowej wypowiedzi to nie mamy o czym rozmawiac. PS. Urodziny nardzo udane, duzo prezentow I fajnych misji dla spolecznosci.

     • xDDD pisze:

      gdzie te prezenty, bo nie zbyt jakieś widziałem, fajne misje raczej też nie występują, chyba że te na wierzchołek drzewa
      chyba że kogoś podniecają kamuflaże i naklejki, po cichu liczę że to jednak sarkazm ale wszystko możliwe

    • Volbeat pisze:

     Tak ja mowisz, spolecznosc to gracze I jednych jaraja naklejki innych skorki a jeszcze innych kamuflarze. Ja podsumowuje caly ten rok I jest bogaty. Pamietasz lolki II III tier z lat poprzednich. Jest to dobry I dosc ciekawy rok dla spolecznosci WOT, nie skarpetkowy

     • Rakataka pisze:

      Imprezka jest super, wszystkie eventy bardzo rozbudowane. Ten prezent moim zdaniem zbedny i nieadekwatny.
      Licze też, że powiedzą co planują na następne 10 lat, to byłby najlepszy prezent. Mam nadzieje, że wyczerpali juz zapasy czolgow rysowanych na serwetce przez ciocie konstruktora jak to bylo z polskimi czolgami i że kolejne 10 lat beda wprowadzac czolgi nowoczesne.

 10. robertunio pisze:

  To jak juz mam te 6 lolków to automagicznie dostane 1500 tokenów za które od razu bede mógl kupic A46, tylko pytanie czy warto ?

 11. zaciekawiony pisze:

  Czyli 600k dostanę , rewelacja na to czekałem 😂 a i monety ,fajnie ,dla mnie bomba 🎉

 12. Anonim pisze:

  W tym wszystkim podoba mi się jedno trafne zdanie: „…brytyjski czołg lekki VI poziomu to urodzony sabotażysta…”. Sabotażysta pełną gębą z takimi parametrami 😛

 13. meh pisze:

  Czyli mam grać jednym szrotem, żeby odblokować inny szrot? WG chyba chce spie..olić ludziom statystyki … spasuje.

 14. ryze pisze:

  Wmax 19km/h raczej nie jeat to czolg dla początkujących graczy

 15. Hmm pisze:

  Żeby dostać rekompensatę w kredkach to trzeba odkupić te pojazdy czy nie jest to konieczne?

 16. Anonim pisze:

  nie masz czego żałować an tym i tak nie będziesz zarabiał tylko tracił a nawet tym gold z **** bedziesz sie dingał 😀

 17. Anonim pisze:

  Moim zdaniem to jest trochę nie sprawiedliwe jeżeli ktoś ma konto załóżmy od roku i zdobędzie sobie te czołgi od tak, normalnie to by musiał czekać z 5, 6 lat

  • asas pisze:

   nie rozumie boli cie ze ktos dostanie tyle samo co ty masz? no Tobie przeciez nie zabiora, a nawet dostaniesz 100k plus garaz za ewentualne powtorki (i o tyle bedziesz mial wiecej)

   • Anonim pisze:

    w sumie masz rację trochę mnie to boli ale po dłuższym namyśle sam nie mam 3 z tych czołgów a takim TKS’m ciekawie by było pograć, a poza tym to te czołgi już nie będą takie unikatowe, rzadko spotykałem kogoś na II tierach kto gra wcześniej wymienionym TKS’m, a teraz każdy go będzie miał.

  • 1lagbreaker pisze:

   moim zdaniem ten kto ma konto od roku a nie ma tych pojazdów to jest niesprawiedliwe, to, że ktoś jest zarazą albo normalnym graczem od 10 lat nie oznacza, że ma wszystko dostawac, nie rozumiem podejsca WG, pewnie dodadzą te II-III do sklepu podczas wydarzenia, czekaj teraz rozumiem…

 18. Anonim pisze:

  dlatego od paru dni robie tylko 4 dzienne misje a jak sa ****we to wcale 😉 pewnie jakiś nowy 8 tier premium na 10 urodziny zachowali sobie do sklepu XD mogli chociaż jakąs w miare ok 6 dac a nie takie gówno XD

 19. Anonim pisze:

  Ale tak patrząc uczciwie na to – czołgi za free dla kogoś kto dzisiaj zakłada konto. Taka sama nagroda jak dla mnie . Konto od maja 2011. To nie jest uczciwe potraktowanie graczy. Ja nie mam parcia na nagrody 10 gier. Może być i lolek 1 tier. Ale mimo to widać że wg ma target gdzie indziej niż starzy wyjadacze wota.

  • glus1321 pisze:

   dla mnie nieuczciwe było tylko to co zrobili z t62a amx30b 113 nie dostałem rekompensaty ani nic. Straciłem tylko czas expiąc te czołgi
   takie czołgi III tier to jebać w sumie

   • Killer pisze:

    Dla mnie nie uczciwe bylo robic focha i gadzille na ostatnia chwile tylko po to zeby jakis czas pozniej zobaczyc te same pojazdy na czarnym rynku za 20mln kredek po co to wszystko napierw mowia ze czolg unikatowy a pozniej daja go do sprzedazy dla wszystkich ….. 113 t62a i amx30b ktos poswiecily tony expa i kredytow nie mowiac o czasie i zadnej rekompensaty za to

  • 1lagbreaker pisze:

   ale nie muszą ich rozdawać za darmo, niech zrobią jakiś mini-maraton cokolwiek, żeby każdy mógł sobie zdobyć, a nie tylko betatosterzy i ludzie co pokupowali/dostali kiedyś te czołgi…

 20. Nazwa pisze:

  Ten A46 ma takie same maskowanie w ruchu, jak wtedy kiedy stoi?

 21. Anonim pisze:

  za darmo ok ale na 10 urodziny mogli dac cos lepszego a tak dali 5 tier szrota beza peny bez dmgu i losowania pewnie na 7 tiery żenada

 22. Nie umiem czytać pisze:

  Czyli co dostaną w końcu upragnionego BT- art za darmo???

 23. Kowal pisze:

  Powiem tak – kolekcje uzupełni, co do mini maratonu – zamiast trącić czas wydam monety i nawet go nie będę robił, pogoda piękna szkoda czasu na kompa. Patrząc ogólnie na całe obchody 10 – lecia, jak ktoś jest na początku „kariery” dostał troszkę rzeczy za free, jak ktoś ma więcej brał kamo i też był zadowolony. Dają 7 czołgów praktycznie za free i dalej narzekania. WG zawsze dawało lolki to nagle 10 tier nam rzucą? Chłodnej głowy życzę – dramatu naprawdę nie ma.

 24. dexter pisze:

  Fajnie. Wszystkie te czolgi juz mam. Zajebisylty prezent.
  Nowoscia bedzie tylko ta brytyjska 5. Conza dno…

 25. Ja pisze:

  Zawsze jakieś czołgi się przydadzą nawet 2 poziomu

 26. asas pisze:

  Dla nowych graczy prezenty super, dla starszych graczy juz duzo mniej. W sumie nikt nie powinien narzekac jak mialo to miejsce w nagrodach za staz, ze ktos dostal wiecej

 27. Patryk pisze:

  Co jak co ale mi się podoba 😀

 28. wociak pisze:

  HAHAHHA ale wg nas opluło

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.