Dziś w Superteście: przeprojektowana Granica Imerpium

Przeprojektowanie mapy: Opcja 1

Koncentruje się ona na dalszym polepszeniu najbardziej udanej przeróbki z poprzedniego testu dla mapy 59_asia_great_wall_3

 • Lewy dolny obszar mapy został przeprojektowany. Dodano alternatywny przesmyk dla czołgów ciężkich (oprócz tego istniejącego przy ścianie).
 • Ulepszono pas dla czołgów średnich. Dodano więcej punktów umożliwiających przestrzał, osłonowych oraz stanowisk.
Przeprojektowanie mapy: Opcja 2

Ta opcja stanowi prawie całkowitą przeróbkę mapy. Wszystkie istotne dla rozgrywki przejścia na mapie zostały przeprojektowane. Twórcy skupili się głównie na tworzeniu sieci połączonych ze sobą ścieżek i organizowaniu interakcji pomiędzy różnymi typami pojazdów.

 • Strefa 1: przerobiona ścieżka dla czołgów ciężkich. W obecnej postaci jest spójniejsza w porównaniu z poprzednią wersją. Pojazdy znajdujące się w tej strefie są całkowicie chronione przed ogniem dział samobieżnych. Ta strefa oferuje zróżnicowaną rozgrywkę.
 • Strefa 2: obszar zawierający ścieżki dla czołgów lekkich, średnich i ciężkich. Pojazdy te mogą współpracować, by zdobyć centrum mapy i potencjalnie oflankować wrogów.
 • Strefa 3: ścieżka dla czołgów średnich oraz lekkich. Pojazdy znajdujące się w tej strefie są w stanie manewrować na wiele sposobów. Ta strefa zapewnia osłonę, która umożliwi pojazdom schowanie się przed ostrzałem dział samobieżnych. Po pełnym przeprojektowaniu ścieżka ta dostarcza obecnie dynamicznej rozgrywki.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

10 komentarzy

 1. Wirus100G pisze:

  stary wyjadacz na mapie granice imperium hmmm…. czy ta mapa nie została dodana w tamtym roku ?

 2. Anonim pisze:

  Berlin niech zmienią bo to najgorsza mapa

 3. Ten tego pisze:

  Osobiscie wolalbym mape nr.2

 4. Anonim pisze:

  Wpis ze strony WK WOT:
  Wpis ze strony VK WOT /15 minut temu
  Witalij Iszczenko
  W kanałach telewizyjnych pojawiły się doniesienia, że siły bezpieczeństwa idą również do biura firmy IT Wargaming, w związku z czym pracownicy są rzekomo ewakuowani stamtąd.
  Czy to realne?

 5. Sniper222 pisze:

  Mnie to osobiście trochę wkurza, bo jestem starym wyjadaczem i na tej mapie rozegrałem sporo bitew i trzeba, będzie się od nowa uczyć grać…

 6. Demonek66 pisze:

  Jak dla mnie super. Obecnie nie przepadam za tą mapą. Te zmiany wyglądają całkiem obiecująca. Po zmianach to będzie zupełnie inna mapa 😉

 7. Danboj pisze:

  No i git. Narazie ta mapa u mnie wykluczona 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.