Sklep premium: 360 dni konta premium World of Tanks i dwa czołgi premium

Ulepszcie swoją grę w World of Tanks z pomocą jednego roku konta premium i dwóch czołgów premium.


Dowódcy!

Konto premium to najprostszy sposób na ulepszenie swojej gry w World of Tanks.

 • Będziecie otrzymywać o 50% więcej PD i kredytów za każdą bitwę niezależnie od tego, czy wygracie, czy przegracie.
 • Otrzymacie możliwość wykluczenia dodatkowej mapy, której być może nie jesteście największymi fanami.
 • Specjalny magazyn rezerw na kredyty jest napełniany po każdej bitwie i da Wam niezłą premię do kredytów po upływie tygodnia.
 • Gra z przyjaciółmi w plutonie daje dodatkową premię 15% do kredytów dla Was i 10% dla członków Waszego plutonu nieposiadających konta premium.
 • Czy rozegraliście nadspodziewanie dobrą bitwę i otrzymaliście mnóstwo doświadczenia? Czemu nie potroić tej sumy dzięki specjalnemu mnożnikowi 3x PD, który można zastosować 5 razy dziennie?!
 • I na koniec, konto premium World of Tanks zapewnia dostęp do trzech specjalnych misji dziennych dających wspaniałe nagrody w grze.
Rok premium na urodziny!
 •  Konto premium World of Tanks: 360 dni
 • https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png WZ-120-1G FT
 • Miejsce w garażu
 • Załoga wyszkolona w 100%
 • https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png Pudel
 • Miejsce w garażu
 • Załoga wyszkolona w 100%

Cena: 322,45 zł.

W ramach obchodów naszych 10. urodzin rozszerzyliśmy zestaw „360 dni konta premium World of Tanks” o dwa wspaniałe czołgi premium.

VIII WZ-120-1G FT jest wymieniony jako niszczyciel czołgów, ale gra się nim jak czołgiem średnim, tylko bez wieży. Ale za to jest wyposażony w potężne działo i ma bardzo pochyłą przednią płytę pancerza. Doskonały wojownik do walki w zwarciu!

Polski VI Pudel jest bazowany na niemieckim Panther Ausf. G i to po nim dziedziczy swoje zalety, szczególnie jeśli chodzi o działo. Używajcie wysokiej penetracji, krótkiego czasu celowania i wspaniałej celności, aby szybko zmniejszyć PW przeciwnika, albo swojego niezłego współczynnika mocy do masy, aby staranować niższe poziomy prosto do garażu.

Uwaga: Oba czołgi są dodawane jako prezent do zestawu 360-dniowego i z tego względu nie będą rekompensowane ani w złocie, ani w kredytach, jeśli macie je już na swoim koncie.

Nie przegapcie tej wspaniałej szansy, aby ulepszyć swoje konto i nie martwić się o braki w kredytach czy doświadczeniu przez prawie rok!

Do boju!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

12 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  WG tak się angażowało w szczytne cele/
  niech zrobią sprzedaż emblematów Białosrusi a kasa na pomoc poszkodowanym w protestach w Mińsku i innych miastach

  Ale WG nie ma jaj aby tak zrobić 🙁

 2. Walczy pisze:

  Jak ktoś oglądał Serial ON ONA I DZIECIAKI to kojarzy w jaki sposób często było mówione „nie” 😉
  A wiec takie właśnie finezyjne „nie” dla tej promocji 😁

 3. robertunio pisze:

  Wiadomo już jaki czołg będzie za tokeny jubileuszowy i ile tych tokenow będzie potrzebne ? 😱

  • Znawca pisze:

   Na pewno nie licz na nic op od wg za darmo. Widełki maja byc ok 1500 tokenów. Ja obstawiam jakis czolg VI lub VII tieru bo na nic lepszego wg nie stać. Ogolnie w V akcie bedzie pewnie taka sama bieda jak w poprzednich także…

   • glus1321 pisze:

    Nie pierdziel. Są maratony co jakiś czas na 8 z mapy globalnej możesz składać 7-8 tiery do tego czarny rynek i sklep za obligacje.

    • Anonim pisze:

     Tylko, że czołgi za maratony wymagają ogromu wkładu w dość krótkim czasie. Czołgi za obligacje to farmienie parę miesięcy/lat (miesiące to kwestia drugiej pracy w domu przy WoT). Czarny rynek to wyjątkowa okazja, a nie element ciągły. Druga sprawa, że większość najlepszych maszyn i tak jest za gold – pierwsza oferta była spoko, a później za kredki miałeś złom jak Chrysler. Dodatkowo ostatnio nie zapowiadali nowej 8. Wg mnie to będzie po prostu styl. Niemniej zamiast sobie tu emocje gotować – poczekajmy do jutra. Bo własnie do jutra powinni ogłosić ostatni etap i wtedy prawdopodobnie wszystko się wyjaśni.

     • Anonim pisze:

      Zapowiadali. T77 z USA i CS-52 z Polski

     • Anonim pisze:

      Oba jeszcze na Super testach są. Chyba, że to tylko zasłona dymna 😛 Niemniej poczekajmy do jutra. Nie ma co emocjonować się. Lepiej oczekiwać nawet tej naklejki i potem się pozytywnie zaskoczyć czołgusiem.

  • Anonim pisze:

   przed chwilą na stimie wg Ekeeboo powiedział że to będą czołgi (liczba mnoga), że nie będą one za monety lub klucze i że więcej info później

   • Znawca pisze:

    Nie słuchaj głupot jakiegos stremera… Mnie nie obchodzą ich te badziewne czołgi które wciskaja czerwonym i pomarańczowym a oni sie cieszą jak murzyni konserwami… Dla mnie najważniejsze niech daja zniżki na X poziomy, wyposazenie,i lepszy kurs wymiany expa 1=40 wtedy bd zadowolony. Czolg kolekcjonerski jak oni to nazywaja niech sb wsadza….

    • Anonim pisze:

     Ekeebo jest pracownikiem WG a nie jakimś tam streamerem. A ja chętnie wezmę czołg kolekcjonerski. Po co zniżka na X tiery? Żeby więcej pomidornii jeździło? Robię polskie medy i gra na V-VII to coś pięknego. Żadnych jednostronnych bitew. Ale od dzisiaj niestety idę na VIII i słabo to widzę

     • Raxo88 pisze:

      Ta jasne tylko przecież to będzie 5 tier to będzie powolniak i tak już lepsze czołgi są za obligacje koleś. Nie wiem po co się podniecasz jakimś czołgami tymi polaczkami takie nie są dobre i tylko mają dobry dpm oraz depresję nic po za tym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.