Sklep premium: 🇩🇪 E 75 TS i LT-432

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

23 komentarzy
awr

łał, nie do wiary… wiesz że jeżeli czołg stoi dobrym kątem, to pancerz staje się kilkukrotnie efektywniejszy ?

Grozmaryn

E75 TS to strata kasy. Centralnie. LT-432… tutaj dużo zależy od RNG. Za to przy zrobionym kamo potrafi siedzieć w krzakach.

NoCool

G.o.w.n.o a nie czołgi ta gra jest zepsuta. Losowania zepsute strzelam jadzką w batszmata stojącego przede mną bez ruchu i co i nic dog ding , co to jest już sam podmuch powinien zrobić mu kuku …Ta gra jest bardzo zepsuta ..

Anonimowo

To czemu w nią jeszcze grasz? Bo jakoś nie wyobrażam sobie czerpać z niej przyjemności psiocząc.

Oto

Ja wczoraj jadę batczatem i wyjechałem na jakiegoś nooba w jagpanzerze e100 typ spanikował i strzelił mi w skontowane płytki po bokach odbijając się xD Co za bot.

Anonimowo

Mi Jagoda strzeliła w bok w sta1 ile tam jest 30 mm? Ding

misio

wiadomo, ze jest LT w sklepie premium, przecież pojawił się w tym tygodniu filmik zatytułowany Light twardy jak Maus

Mati&Seba

działa wam wot? mi coś nie da sie uruchomić. „brak aktualizacji” wczoraj działał

Jedrek

Dzis tez była aktualizacja.

Demonek66

Mi też nie działa. Kompletnie nie wykrywa aktualizacji i nie da się nic zrobić.

Smot

Ja kliknąłem w tym oknie co mi wyskoczyło żeby spróbować zaktualizować i włączył się launcher i poszukało aktualizacji, pobrało i działa

Anonimowo

oba sie pala jak zapałki nocą, nawet z dział poniżej 90 mm xD Zdecydowanie Polecam! Chętnie podpale.

Anonimowo

Ani razu mnie nikt jeszcze nie podpalił grając E75 ts. Mam wrażenie, że ciebie co noc ktoś podpala i masz taką durna wyobraźnię, że az szkoda słów.

Anonimowo

Szczerze? Mam Lowe i E75 TS i z tej pary staruszek wypada znacznie lepiej 😛

Anonimowo

Posiadam E75 TS kupionego za 48,02 zł.

Konrad

Jak to możliwe 48 zł w którym roku

Anonimowo

W grudniu zeszłego roku kupiłem 6 świątecznych pudełek koszt 3 pudełek 24,01 za dwa 48,02 i co najlepsze w ostatnim otwieranym szóstym pudełku wyskoczył E75 TS 🙂

Anonimowo

Mi go wylosowało od razu w 1 skrzynce. + progetto za 80 zł z czymś.

Anonimowo

LT-432 był dobry ale w epoce znerfionych kołowców w które nadal wchodzi za ZERO to słaby wybór.
PS: Gonią w piętkę co dwa dni nowe czołgi?

Stary

Pewnie bedzie coś na 10lecie w sklepie to trza się nachapać ile się da .

Janek 23

Zyski strasznie spadły. Kiedyś byli w 10 najlepiej zarabiających gier online na PC. Ludzie mają dość nieuczciwego RNG i MM, do tego dodaj kołowce i klapa murowana.

Anonimowo

Trzeba przyznać, że z tym RNG to jest często parodia 🙂 na przykład ostatnio podjeżdżam pod tyłek stojącego Bat-Chatillona 25 t 9 tieru nie wiem czy gostek mnie nie zauważył czy był na afku wycelowałem mu w tyłek z 3 metrów w sam środeczek strzelam i rykoszet i podobnych akcji w tej grze jest multum. Ręce opadają 🙂

mat

Lt-432 – polecam tego allegrowicza.