Nabywajcie etapy i zgarniajcie świetne nagrody w 2. sezonie Przepustki bitewnej!

Etapy głównego postępu Przepustki bitewnej są teraz do kupienia.


2. sezon Przepustki bitewnej trwa w najlepsze, Dowódcy! Atrakcjami tego wydarzenia są: całkowicie nowe Wyposażenie z nagród, dwa świeże style 3D, ekskluzywni, spersonalizowani członkowie załogi i mnóstwo innych nagród z gry.

Chcielibyście błyskawicznie zaliczyć wszystkie etapy Przepustki bitewnej i przygarnąć wszystkie te dobrocie? To o wiele łatwiejsze, niż Wam się zdaje!

Od 7 sierpnia, 00:00 UTC począwszy, nic nie będzie stało Wam na przeszkodzie przed zakupem dowolnej liczby etapów głównego postępu . Gdy to już nastąpi, natychmiast otrzymacie wszystkie przysługujące za ukończenie tych etapów podstawowe oraz ulepszone nagrody. Koszt jednego etapu to 250 szt. złota.

Etapy głównego postępu Przepustki bitewnej dostępne

Od 7 sierpnia, 00:00 UTC, do 8 września, 00:00 UTC

Jeżeli ukończyliście już 35 z 45 etapów, teraz nadeszła pora na nabycie pozostałych, wypełnienie głównego postępu i zagarnięcie najcenniejszej z nagród wydarzenia.

ZASADY

Co jest na szali?

Drugi sezon oferuje góry nagród w grze, które będziecie zdobywać za osiąganie każdego nowego etapu głównego postępu. Możecie zdobyć dni konta premium WoT, kredyty, fragmenty schematów, unikalne elementy personalizacji 2D i wiele innych przedmiotów.

Ale do najcenniejszych trofeów należą: Optyka z nagród, Stabilizator z nagród, styl 3D M48A5 Patton „Rurociąg”, styl 3D “Storm” TVP T 50/51 oraz Spersonalizowany członek załogi z zerowym atutem Braterstwo broni i dostateczną liczbą PD do opanowania dwóch dalszych atutów/umiejętności. Oto nagrody za wszystkie 45 etapów głównego postępu.

Wszystkie nagrody z ulepszoną przepustką
Gdzie znajdę etapy do kupienia?

Są w Waszych garażach! Od 7 sierpnia możecie odwiedzić okno Przepustki bitewnej w kliencie gry, gdzie znajdziecie odblokowaną zakładkę „Kup etapy”. Skorzystajcie z tej okazji, by kupić tyle etapów postępu głównego, ile Wam potrzeba i tak często, jak Wam potrzeba!

Możecie kupować etapy jedynie po uprzednim zakupie Ulepszonej przepustki.

By otrzymać style 3D i spersonalizowanego członka załogi należy:

  • Ukończyć (bądź kupić) wszystkie 45 etapów głównego postępu.
  • Zagłosować na ulubioną załogę czołgu (M48A5 Patton lub TVP T 50/51) w kliencie gry.

Jeżeli ukończycie główny postęp, ale nie odbierzecie nagród na końcu drugiego sezonu, zostanie Wam przyznany styl i członek załogi dla TVP T 50/51, jeżeli zalogujecie się do gry w ciągu roku.

Po drugim sezonie:

  • Załoga, która wygrała głosowanie otrzyma specjalną, tygodniową powtarzalną misję 2x PD bojowego dla wszystkich pojazdów poziomów IV-X w garażu.
  • Załoga, która zajmie drugie miejsce otrzyma specjalną, tygodniową powtarzalną misję 2x PD załogi dla wszystkich pojazdów poziomów IV-X w garażu.
Elitarny postęp: Wisienka na torcie

Nie zapominajcie, że po ukończeniu wszystkich 45 etapów głównego postępu możecie kontynuować zwycięską pancerną wyprawę, wyruszając na 100 etapów postępu elitarnego. Nagrodzi on Was jeszcze większą liczbą obligacji niż 1. sezon, jak i spektakularnymi naklejkami projekcyjnymi.

Po ukończeniu pierwszego etapu postępu elitarnego otrzymacie unikalny Elitarny szewron, który możecie wykorzystać jako symbol Waszych mistrzowskich umiejętności. Z pewnością wzbudzi on zazdrość każdego dowódcy!

Zaraz, zaraz, to jeszcze nie wszystko! Zaktualizowaliśmy listę pojazdów dostępnych w sklepie w grze w ramach ofert specjalnych. Te wysoko skuteczne czołgi z pewnością dadzą się we znaki Waszym przeciwnikom i pozwolą zarobić możliwie najwięcej punktów postępu.

Podejmijcie wyzwanie, wejdźcie do Przepustki bitewnej i zgarnijcie mnóstwo wspaniałych nagród!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.