Prosto z Supertestu: Więcej map w trybie Bitwy spotkaniowej

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Jak dla mnie to spotkaniówki mogły by być na każdej mapie jako domyślny tryb

Grozmaryn

Osobiście jestem za. Zwróćcie uwagę, że w niektórych trybach spotkaniowych znane pozycje nabierają większego sensu. A większy sens to więcej zniszczenia. A zniszczenie to piękny WN8, którym można będzie się chwalić na korytarzu w szkole. I to wszystko już niebawem!

nofatchx

Nieźle to wygląda, nie ma miejsc do bezpiecznego zadekowania się podczas okupacji bazy, dodatkowo w przypadku obecności w bitwie arty, capowanie na YOLO będzie bez sensu, bo nawet pojedyncza arta, będzie w stanie skutecznie kasować intruzów (o pojazdach z flanek nie wspominając). Wymusza to uwzględnienie w planie, podział teamu na conajmniej dwie ekipy, inaczej będzie to szybka bitwa z tych kończących się wynikiem 15 : 2, lub zbliżonym do niego.

Anonimowo

westfield jest niestety nie zbalansowany, dolny kap ma gorzej ustawiony budynek na capie pod takim kontem że jest łatwiejszy w ostrzale dla osób wychylających się gdy dojdzie do okupacji przez obie drużyny

Postrach_

Przywrócili By więcej starych map żeby było urozmaicenie w grze

niektóre propozycje ciekawe inne wciśnięte na siłę

Ja

Chyba włączę jednak bitwy spotkaniowe jak to wejdzie

XD

Spotkaniówka to najlepszy tryb, ale lokacja niektórych capów to dramat i rozwali mapy (na Cichym Brzegu będzie chyba szedł lemming 30 czołgów).

Anonimowo

Tylko po co komu spotkaniowka? Głąby na starcie myślą tylko by capowac w pierwszych 3 min bitwy tutaj nic się nie zmieniło od lat. Uposledzony tryb mam to wyl.

Pondro

To wygląda bardzo ładnie, prosta droga na rzeź D:

Pondro