Wyposażenie 2.0: Co się stanie z Waszym obecnym wyposażeniem?

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

19 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
#szkodagadac

Czas było przywyknąć , że WG wszytkich robi w balona. Oni zachowują się identycznie jak Łukasz na Białlorusi mówią jedno robią drugie.

hatfu na wg

Złodzieje, nikt nie prosił o ich durne wymysły z wyposażeniem, jedynym problemem zawsze była załoga. Co do ich durnot to i tak skończy się to tak że ludzie będą używać tego co wcześniej bo reszta jest im do ch.ja potrzebna. Dodatkowo teraz dobiją ludzi którzy wychodzą z low tierów i ratują się taką siatką, lornetą, zestawem bo że nie można skrzynki z narzędziami, przenieść do innego czołgu albo siatki przełożyć na inny? KPINA! Zarabianie bez premki dzisiaj, to jest upokarzanie gracza a oni jeszcze bardziej chcą to utrudnić. HATFU!

Paweł

Z tego co widzę dużo dużooooo nie potrafi czytać lub jest poprostu mówiąc “debilami” w pierwotnym znaczeniu ;D
Czytanie to podstawa

krzyś

Dla 4-5 tieru chcąc wyposażyć go w 3 moduły (bo nie ma golda i nie kupi) trzeba będzie zbierać 1,7mln kredytów 😀 zajebiści są w tym WG sku..yny. Niby kochamy początkującego gracza więc każmy jemu kupić 1000 golda, i premkę, żeby na to zarobić. Czołgi i tak ludzie kupują, bo zarabiaczki to konieczność, ale to w sumie jak zakup jednej gry. Co innego podnosić granicę wejścia, która wymaga oprócz kasy to jeszcze poznania mechaniki gry.

Swoją drogą jak już idą na żyda to niech polikwidują wszystkie kody zaproszeniowe. żeby nikomu ani gram złota na konto nie wpadł ;]

Dejwid

a lorneta nie kosztuje obecnie 500k?

Anonimowo

inflacja jak wszędzie, obligacje, lornety etc
ciekawe czy graczy przez to przybędzie

rozczarowany

Szkoda, że przy okazji zmian podnosi się ceny wyposażenia.

Anonimowo

To jest po prostu bezczelne złodziejstwo. Zzzzzip (odgłos zamykanego portfela).

Anonimowo

glowe sobie zamknij

kto pytał?

kto pytał?

Vamp_UltraViolet

Czas pożegnać się z WoT. Za bardzo przyzwyczaiłem się do łatwo demontowalnych lornety, siatki i zestawu naprawczego. Widocznie jednak Wargaming uznał, że muszą zarobić dodatkowo na złocie zużywanym na demontaż, lub zakupie srebra na większą ilość tego wyposażenia. Premka kończy się za 2 miechy i wtedy powiem definitywnie – żegnam wot. W końcu skończę Wiedźmina 😉

dsadw

Kto pytał

Wyjaśniacz Osiedlowych Pomidorów

nikt nie będzie tęsknić

Anonimowo

lubie czytać takich typów , niezła beka

zadowolony

Vamp_UltraViolet nie przejmuj się tymi ludźmi co wypisują głupie komentarze. Moim skromnym zdaniem dobrze robisz trzymam kciuki żeby ci się udało, swoją drogą ja też powoli kończę z wotem szkoda że tak późno. mam 120 czołgów na których są moduły na które wydałem kredyty i co teraz mam wydać 10golda x3 za ściągnięcie z pojazdu. WG dziękuje za 10 lat wspaniałej gry pa pa życzę upadłości firmy ..I..

Anonimowo

Racja, mogli chociaż napisać UWAGA a jak zwykle najważniejsze małym druczkiem i teraz sporo wyposażenia zostało na niewłaściwych czołgach na których grałem wyrywkowo.Szkoda że nie sprzedałem tego wcześniej bo za zbiorniki i filtry powinni zwrócić kase bo miałem 12 skrzynek narzędziowych i dalej mam więc gdzie reszta.

Anonimowo

chwila cale wyposażenie stare mialo trafić fo magazynu i co znów dezinformacja i na odwrót? Jak die ciesze

Anonimowo

Nikt nigdzie nie pisal ze cale. To ty siejesz dezinformacje.

Anonimowo

No tak bo w niskich tierach muszą usunąć sila rzeczy. Juz jeden troll wg sie aktywował.