Wersja 1.10: Zestaw stylizacyjny “Dzień Czołgisty 2020”, cz. 2

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ruski_pancerz_2137

Wierzchołek drzewa na Manticore i Obj. 140, nie dziękujcie

Judasz

To zależy, ja gram od 2012 i też czasem zdarza mi się powspominać jak to było na początków, przywołuje wspomnienia nie tylko z samej gry, ale również z momentów poza growych i nie ma w tym nic dziwnego
Dopóki wiesz kiedy przestać, nie zaniedbujesz codziennych obowiązków i gra nie jest dla ciebie sensem życia to nie masz czym się przejmować.

McMiczo

Powiedzcie koledzy czy to źle jak kiedy grasz od 6 lat w tę grę to ona staje się dla ciebie czymś więcej niż tylko grą? Gdy każde większe wydarzenie takie jak 10 lecie wywołuje u ciebie wspomnienia nie tylko z samej gry ale i dzieciństwa? Czy to tylko uzależnienie a ja mam coś nie tak z głową?

jerzaq

Do gracza McMiczo

Gram od ponad 6 lat – pierwsze 3 lata faktycznie było uzależnieniem potem minęło gram dla odchamienia się po ciężkim dniu w pracy maks 3h tygodniowo. Teraz patrzę na grywalność jak i jakość tego produktu. Niestety jeżeli chodzi o część grywalności to jest coraz marniej brak zgrania teamów gracze na modach , cheatach i wszechobecny “złoty deszcz” . Jakość – grafika/miodność stoi na przyzwoitym poziomie. Kiedyś dawałem w swojej ocenie 10/10 obecnie 4/10 . Wot sporo stracił ze swojego czaru starsi gracze wiedzą o co chodzi , natomiast początkujący gracze mimo dużego uproszczenia gry szybko odchodzą również wiadomo dlaczego (temat rzeka).
Co do twojej głowy to wszystko z tobą ok to nie uzależnienie tylko przyzwyczajenie 🙂

Adrian

Zdecydowanie uzależnienie. Zgłoś się do psychologa. Zdrowa psychicznie osoba, nie pisałaby nawet takiego komentarza.

Anonimowo

Jesteś lekarzem 1 kontaktu ze taka opinie udzielasz komuś na podstawie kilku zdan? Sam se idz ale do psychiatry za takie zalecenia nieznanym osoba może Ci jakieś psychotropy zaleci na pusty leb.

Jakiś człek

Przechwala się dziecko które zapewne uzależnione jest od np. Fortnite

Majkel

Bin kiedy wchodzi wersja 1.1 ?

Dziara

Początek sierpnia, po rankedach.

Anonimowo

A dokładniej cos kolego?

XD

Jakby było wiadomo to byś się dowiedział na z tej strony

warGAYming

Wiadomo czy punkty z programu rekrutacyjnego przechodzą? Zostało 7 dni.

mateuszsnajper

Przechodzą, sprawdzałem;)

Anonimowo

Przechodzą. Tylko z tego co kojarzę to z automatu tracisz jeden nowy slot za każdego rekruta, który ma niedokończony program.