Wersja 1.10: Zestaw stylizacyjny “Dzień Czołgisty 2020”, cz. 2

Podczas trzeciego testu publicznego nieznacznie zmodyfikowano styl „Dzień Czołgisty 2020”. Od teraz nie można zmieniać kolorów farb, do wyboru za to mamy dwa wzory kamuflażu.

Traktowany jako niehistoryczny element wyglądu zewnętrznego, wyceniony na 2000 szt. złota. Dostępny dla pojazdów każdej narodowości i poziomu.

— Unikalny styl wielosezonowy, opracowany dla uczczenia Dnia Czołgisty 2020 i 10. rocznicy World of Tanks.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

15 komentarzy

 1. ruski_pancerz_2137 pisze:

  Wierzchołek drzewa na Manticore i Obj. 140, nie dziękujcie

  • Bin4r pisze:

   Jeżeli się nie mylę, ostatnie wierzchołki były pierwszymi, które powieliły się na pozostałych serwerach, niemniej nie sugerowałbym się aż tak do końca sneak peek’iem z serwera NA. Warto brać poprawkę na to, że mogą się one różnić w zależności od regionu.

 2. Judasz pisze:

  To zależy, ja gram od 2012 i też czasem zdarza mi się powspominać jak to było na początków, przywołuje wspomnienia nie tylko z samej gry, ale również z momentów poza growych i nie ma w tym nic dziwnego
  Dopóki wiesz kiedy przestać, nie zaniedbujesz codziennych obowiązków i gra nie jest dla ciebie sensem życia to nie masz czym się przejmować.

 3. McMiczo pisze:

  Powiedzcie koledzy czy to źle jak kiedy grasz od 6 lat w tę grę to ona staje się dla ciebie czymś więcej niż tylko grą? Gdy każde większe wydarzenie takie jak 10 lecie wywołuje u ciebie wspomnienia nie tylko z samej gry ale i dzieciństwa? Czy to tylko uzależnienie a ja mam coś nie tak z głową?

  • jerzaq pisze:

   Do gracza McMiczo

   Gram od ponad 6 lat – pierwsze 3 lata faktycznie było uzależnieniem potem minęło gram dla odchamienia się po ciężkim dniu w pracy maks 3h tygodniowo. Teraz patrzę na grywalność jak i jakość tego produktu. Niestety jeżeli chodzi o część grywalności to jest coraz marniej brak zgrania teamów gracze na modach , cheatach i wszechobecny „złoty deszcz” . Jakość – grafika/miodność stoi na przyzwoitym poziomie. Kiedyś dawałem w swojej ocenie 10/10 obecnie 4/10 . Wot sporo stracił ze swojego czaru starsi gracze wiedzą o co chodzi , natomiast początkujący gracze mimo dużego uproszczenia gry szybko odchodzą również wiadomo dlaczego (temat rzeka).
   Co do twojej głowy to wszystko z tobą ok to nie uzależnienie tylko przyzwyczajenie 🙂

  • Adrian pisze:

   Zdecydowanie uzależnienie. Zgłoś się do psychologa. Zdrowa psychicznie osoba, nie pisałaby nawet takiego komentarza.

 4. Majkel pisze:

  Bin kiedy wchodzi wersja 1.1 ?

 5. warGAYming pisze:

  Wiadomo czy punkty z programu rekrutacyjnego przechodzą? Zostało 7 dni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.