Wargaming Store: Letnie oferty z darmowym breloczkiem

Dowódcy!

Dajmy się ponieść letniemu nastrojowi, słonecznym promieniom i upalnej pogodzie z wyposażeniem od Wargaming, idealnym na tę porę roku. Sklep Wargaming wprowadza letnie oferty, co oznacza, że wszystkie nasze wspaniałe produkty z działu odzieży World of Tanks są o 20% tańsze, a do tego otrzymacie cynowy breloczek za darmo wraz z każdym zamówieniem złożonym od 23 lipca do 5 sierpnia!

Ruszajcie czym prędzej do naszego sklepu, aby zobaczyć topniejące w letnim słońcu ceny i rzućcie okiem na nasze fantastyczne nowości i najpopularniejsze produkty. W naszej najnowszej kolekcji znajdziecie wystarczająco ubrań, by odziać się w kamuflaż World of Tanks dosłownie od stóp do głów.

Wybierzcie letnie wdzianko dla siebie i ruszajcie w żar bitwy!

DO SKLEPU WARGAMING

Nie macie ochoty na nowe ubranie? Dla Was też mamy coś szczególnego, abyście mogli świętować 10-lecie World of Tanks razem z nami. Jubileuszowa paczka z okazji 10. rocznicy WoT jest już dostępna! Zobaczcie, co kryje w środku!

Do boju!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

8 komentarzy

 1. Gamer pisze:

  Przejrzałem sobie ofertę (całą ofertę) sklepu. I muszę przyznać że projektanci mogli się lepiej przylozyc . Myślę że w takich koszulkach bluzach czy spodniach w połączeniu ze znanymi nam elementami gry można by stworzyć fajną kolekcje . A przy takim dużym wydarzeniu jak dziesięciolecie zamiast robić zniżkę to powinni zrobić konkurs z takimi nagrodami rzeczowymi dla graczy albo nawet losowanie dla wszystkich kont które były aktywne w ostatnim miesiacu , przykładowo jak zagrałeś przynajmniej sto bitew to będziesz brał udział. Sądzę że wielu graczy bylo by zadowolonych gdyby mogli zgarnąć nawet zwykły tshirt w losowaniu.

 2. Anonim pisze:

  Racja premek lepiej nie kupować i tak wszyscy walą na goldzie – pancerze nic nie znaczą liczy się tylko mobilność , mody i cheaty dlatego mało gram i nic nie kupiłem od 3 miechów

  • Przemo323 pisze:

   To się tyczy każdego pojazdu premium czy nie premium – po co robic ciężką linię jeżeli kazdy burak zje cię złotymi pestkami to już nie jest wot tylko fliper dla upośledzonych

   • Anonim pisze:

    Zależy czy e100 będzie faktycznie lepsze bo obj 705a zawsze mnie przebijają z beznadziejnych heatow. Raz na 20 bitew znajdziesz dobra mapę z miejscówka i druzyna pytanie czy ktoś wz tyle tea i ma cierpliwość

  • phoho pisze:

   radzieckie medy na goldzie mają 340 więc, robią ciężkie czołgi jak chcą, WG o tym wie ale nie zmniejszą penetracji bo byłby płacz na serwerze ru, a wiadomo tylko tam liczy się ich zdanie, no i to co powiedzą im super testerzy o żółtym wn8.

 3. Anonim pisze:

  Cos często te oferty z poerdolami. Co premki mniej schodzą to próbują gofnem zapchać dziure? O jej jak mi przykro ale podziękuję. a wg trolom i botoobroncom pisze fu o! I ok boomer etc.

 4. Ja pisze:

  Myślałem że 10-lecie do będzie jakieś wielkie booom a tu tylko mokry kapiszon

 5. SuckWg pisze:

  A czy jest breloczek 10 lat WoT, bo to taka cudna rocznica, coś jak rocznica ślubu albo nawet rocznica pierwszego razu? Proszę WG, proszę, proszę, proszę….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.