Najlepsze powtórki tygodnia #109

Słyszeliście już o serii filmów na YouTube zatytułowanej „Best Replays of the Week”, dzięki której możecie wygrać nawet 3000 szt. złota? Czytajcie dalej i dowiedzcie się więcej, łącznie z tym, jak wziąć udział i głosować na najlepszą powtórkę.

Zapraszamy na przegląd najciekawszych sytuacji, które wydarzyły się na wirtualnych polach bitew World of Tanks w ostatnim tygodniu. Luke Kneller poprowadzi rozgrzewkę, a później zaprezentuje nominacje dla najlepszych powtórek w poszczególnych kategoriach. Przyjemnego oglądania! 😉


Już przez jakiś czas co tydzień wybieramy 5 powtórek, które demonstrują fantastyczną rozgrywkę, wspaniałą taktykę i gwarantują dobrą zabawę, aby pokazać je na YouTube. Wszystkie powtórki przesyłane są przez członków społeczności (instrukcje poniżej). Jeśli dostaną się do tego programu, nawet 5 graczy może otrzymać niesamowicie rzadki styl BRW. Co więcej, dwóch graczy zostanie wynagrodzonych 2 500 (dla każdego) i spotkają się oni w ostatecznym starciu, by zgarnąć jeszcze 500. Na tym etapie kolej na Was. Oglądajcie odcinki i głosujcie na najlepszą powtórkę tygodnia.

Glosujcie na najlepsza powtórkę tego tygodnia!

Jeszcze nie macie właściwej bitwy do pokazania? Nie martwcie się, nadal możecie przesłać swój głos i zadecydować, który film jest najbardziej efektowny. Weźcie udział w głosowaniu na forum przed 27 lipca.

GŁOSUJ TERAZ

Jak wziąć udział i sporo wygrać

Macie niesamowitą powtórkę wartą 2 500, która dostanie się do programu? Wykonajcie te proste kroki, a może znajdziecie się wśród najlepszych graczy World of Tanks eksponujących swoje umiejętności w nadchodzącym filmie.

  1. Wejdźcie na stronę wotreplays.eu i zalogujcie się, używając danych Waszego konta
  2. Prześlijcie wybraną powtórkę Waszej niesamowitej rozgrywki przy pomocy pomarańczowego przycisku Upload
  3. Nadajcie Waszemu filmikowi wpadający w ucho tytuł i w polu opisu uzasadnijcie, dlaczego uważacie, że powinien się zakwalifikować do programu
  4. Po przesłaniu filmu, kliknijcie przycisk Contests/Replay Controls, który znajdziecie nad podglądem rozgrywki, i wybierzcie opcję BRW, aby przesłać swoją powtórkę do tego konkursu

To wszystko, co musicie zrobić. Potem możecie już tylko trzymać kciuki za powodzenie Waszego filmu.

Nadszedł czas, aby zabłysnąć na polu bitwy. Wybierzcie swój ulubiony czołg, upewnijcie się, że macie włączoną opcję powtórek w kliencie gry i wjeżdżajcie na pole bitwy, aby przeprowadzić następną spektakularną pancerną akcję. Z niecierpliwością czekamy na przesłane przez Was filmy i, kto wie, może znajdziecie się wśród wyróżnionych graczy w jednym z kolejnych odcinków!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments