Nie pozwólcie, aby Wasze monety jubileuszowe pokryły się kurzem!

Chcielibyśmy przypomnieć, że jubileuszowy dział w sklepie w grze oraz możliwość wydania Waszych monet jubileuszowych będą dostępne jedynie do 12 października.


Kulminacja obchodów 10. rocznicy World of Tanks jest tuż za rogiem. Obecnie jesteśmy na etapie Aktu IV: Przegląd, zatem pozostał nam już tylko jeden, by dotrzeć do końca. Do tej pory gracze wykazywali się niesamowitymi umiejętnościami w bitwie, zdobywając potężne ilości monet jubileuszowych w trakcie wydarzenia.

Chcielibyśmy poinformować Was, że dział jubileuszowy w sklepie w grze i możliwość wydania Waszych monet jubileuszowych będą dostępne jedynie do 12 października. Po tym terminie dział jubileuszowy i jubileuszowe monety zostaną usunięte z gry.

Gdzie w grze znajduje się Sklep jubileuszowy?

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

13 komentarzy

 1. Gamer pisze:

  Ja brałem rezerwy na Zaloge i style zmysł orientacji. A reszta naklejek i pozostałe style tematyczne do czołgów to nie moja bajka akurat

 2. Fever_Dreamer pisze:

  Jedyne co ja tam kupuje to kamuflaże. Reszta to masywne i potworne gówno. Jeśli nic nie wstawią to wyjebane w te monety.

 3. Anonim pisze:

  sam syf jest w tym sklepie powinny być chociaż jakieś apteczki duże do kupienia przynajmniej kredyty by były

 4. WWG pisze:

  Jak kupowałem zestaw z Togiem to najpierw w grze kupiłem styl parówy za monety a później zestaw ze sklepu premium i wpadło 1750 golda rekompensaty za ten styl xd. Kupiłem zestaw głównie dla rezerw dla kredytów ale w sumie teraz trochę mi żal tej kasy bo gra coraz bardziej chu12wa.

 5. colraginis pisze:

  @Marcysiek. Mam tak samo, kiszę monety, może jednak będzie coś fajnego. Jak nie to nie. W końcu i tak wpadły
  za darmo. Pzdr

 6. Misiek pisze:

  Mam do Was pytanie. Kupując czołg premium, często dostaje się do niego rezerwy osobiste do użycia tylko z tym czołgiem. Jak później rozpoznać które są do niego, a które do wszystkich?

 7. Marcysiek pisze:

  Ja czekam moze na koncu dadza cos ciekawego (wiem, łudzę się), a jak nie dadza to kupię kamuflaze

 8. Anonim pisze:

  mam ponad 2k monet i niech się kurza, giwno tam jest

 9. warGAYming pisze:

  Kupiłem tylko styl na 252U ale i tak go nie zakładam, bo teraz każdy go ma…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.