Wersja 1.10: Zestaw stylizacyjny “Hungry Ghost”, cz. 2

Jeszcze więcej screenów nowego zestawu stylizacyjnego. Traktowany jako niehistoryczny element wyglądu zewnętrznego, wyceniony na 750 szt. złota. Dostępny dla pojazdów każdej narodowości i poziomu.

— Unikalny styl wielosezonowy, opracowany dla uczczenia corocznego Hungry Ghost Festival, tradycyjnego chińskiego festiwalu odbywającego się w Chinach i niektórych krajach Azji Wschodniej.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

5 komentarzy

 1. Gracz TDSTX pisze:

  po **** Bin4R_D3VIL pokazujesz camo na czołgu na serwerze EU niedostępnym. Nie rozumiem tego. Chcesz gówno burzę w komentarzach. wystarczy ze jest 113. nie wiem po co WT auf E 100. Nikomu niepotrzebny czołg.

 2. Anonim pisze:

  Z tego co kojarze to WT jest dostepny jedynie na serwerze chinskim (nie azja) na ktorym nie ma jeszcze hd i wersji 1.x a tym bardziej mapy Studzianki wiec niebawem albo globalny event z WT e100 albo wielki comeback mocarza za $$$

 3. Kacper pisze:

  nie ma to jak pokazać camo na czołgu gdzie tylko Azja nim może pograć 🙂 taka dygrasja ale tak to spoko 🙂

 4. stekus pisze:

  ejejejejejejejejej a co to za WT 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.