Bitwy rankingowe 2020-2021: O wydarzeniu

Tym razem porcja informacji prosto z klienta gry.

Nagrody i inne:

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

————————————————————-

O wydarzeniu:

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

15 komentarzy

 1. ktoosik pisze:

  Spie******* tryb, masa Cheaterów…czy ktos wgl tego pilnuje? banda baranow na aimbotach strzela jak chce i gdzie chce…masakra….

 2. andrzej pisze:

  Pierwszych 6 bitew w plecy…

 3. Weteran pisze:

  totalna strata czasu – o ile przez przymusowe 20 bitew w kwalifikacjach udało mi się jakoś przebić, to to co widzę w 3 dywizji to woła o pomstę do nieba. Ludzie czy was już kurde Bóg opuścił? Większość graczy tego trybu wygląda jakby pierwszy raz grała w WOTa… Wypychają mnie pod przeciwnika, jakiś inny idiota postawił mnie specjalnie bokiem do przeciwnika bo zrobił sobie ze mnie tarczę, bo niby zajechałem mu drogę, chociaż całą drogę wlókł się za mną czołgiem wolniejszym o 10km/h i był na pozycji 30 sekund po mnie. Jeszcze inny postanowił zablokować moje schowanie się za osłonę po czym sam wyjechał do przodu jak ostatni debil i zginął w 10 sekund.

  Maskara i już wiem dlaczego odpuściłem sobie rankingowe bitwy ostatnim razem…

 4. byłem i będę pisze:

  Szkoda czasu na to … a to dziś startuje . jak coś to wiecie już 😛

 5. Anno pisze:

  Od kiedy sterują Bitwy Rankingowe? Nie mogę znalesc daty początku wydarzenia.

 6. HEJKAA pisze:

  Wiadomo kiedy będzie można odebrać nagrody za kampanie ?

 7. ciekawski pisze:

  Witam mam pytanie, żeby kopić Kpz 50t za 20 000 obligacji muszę przejść kwalifikacje oraz przejść 3 dywizję i wejść do 2 dywizji i tym sposobem „osiągam drugą dywizję” dobrze to rozumuje? nigdy nie grałem więc pytam Was. Z góry dziękuje za pomoc

 8. Spasiony_lolo pisze:

  8 punkt zmusza gracza do tego aby się upierdzielił na czerwonej lini i był zależny od kijowego mm. Jak żuci Ci skład debili to postrzelasz i przegrasz, jak normalny team to gówno co zrobisz. Brawo 😀

 9. Kacper_PL pisze:

  Jeśli w pierwszym odcinku Bitew Rankingowych zdobędę II ligę i będę mógł kupić Kpz 50t i ten styl 3D, to czy w kolejnych odcinkach będę mógł kupić styl i Kpz 50t bez wbijania II ligi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.