Wersja 1.10: Styl 3D “Frettchen” dla czołgu 🇩🇪 Rhm.-Borsig Waffenträger, cz. 2

Jeszcze więcej screenów nowego stylu 3D dla niemieckiego Rhm.-Borsig Waffenträger. Traktowany jako historyczny element wyglądu zewnętrznego, wyceniony na 2500 szt. złota.

Opis stylu w języku angielskim:

— „What is this? Some kind of joke? I always thought such things were fictional and only ever existed in the works of Mary Shelley. But no, right now I’m watching them unload THIS… THIS… THING from the platform. It seems Herr Oberst assembled this beast from his old Opel Blitz… For whom? Speak louder, I can’t understand a single word you’re saying! There’s an awful clanging noise. Ah, for Börkhoff? No, he hasn’t arrived yet. I’m sure the old man’s going to be overjoyed to receive this vehicle as a reinforcement for his Fallschirmjäger guys. I suppose your package moves much faster than infantry, right? On the other hand, the gun looks impressive, so long as it doesn’t blow up right after the first shot. Oh, I’m being called. I’ve got to go. Just between us, my Pz. IV could go up against anything three years ago. But now we’ve got a pile of roofing steel over a car engine that I’m somehow supposed to win a war with… Well, maybe I’ll get lucky and see you again. Macht’s gut!”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

14 komentarzy

 1. remo pisze:

  kolejne pokemonki ? nice 🙁

 2. Cała prawda pisze:

  Styl ok ale cena zaporowa

 3. Tutejszy pisze:

  Szkoda, że więcej czasu poświęcają na robieniu takich bezużytecznych gówien, niż zajęcie się rebelansem czołgów, oraz tymi szybkimi bitwami.

  • Anonim pisze:

   Balans może i wymaga poprawek, ale szybkich bitew się nie rozwiąże. A przynajmniej na randomie. Zgadnij czemu tryb nazywa się random, a nie rigged battle np?

  • warGAYming pisze:

   Jak się wzięli za rebalans to premki nerfią, to już lepiej niech to gówno robią

  • Anonim pisze:

   +1
   Zgadzam się gram od początku istnienia Wota a sama produkcja z dnia na dzień jest coraz mniej grywalna – WG kolejna firma z branży gier komputerowych niszcząca własne dzieło …. Wot – niegdyś świetna gra o praktycznie niewyczerpywalnym potencjale , teraz to już tylko przeciętna produkcja na max kilka weekendów . Dużo inwestowałem we Wota ale od kilku miesięcy przestałem ta gra nie jest ani free to play ani pay to win to po prosty jedno wielkie nieporozumienie. A wystarczy usunąć z wota na zawsze sekcję modów i ograniczyć ilość złotych pestek na bitwę …. Ale Wotem rządzi obecnie marketing który ostatecznie go dobije .

   • ino2 pisze:

    tez sie zgadzam, jak mnie te narzekania nigdy nie ruszały tak ostatnio po prostu nie mam checi w nia grac albo gram tylko jak musze wypelnic jakas tam misje za byle nagrode ale na tym jeszcze sie łapie, a co do mm i dlugosci bitew to chcialbylm zeby chociaz na tydzien wprowadzili bitwy na zasadzie tej ogolniej oceny z gry i jestem ciekaw jak by to wygladalo pzdr

 4. Odbolcujsie pisze:

  Nowe mapy? Walka oszustami na modach?Ostatnie CW to jest wylęgarnia strzałów bez spota, tundry itp.

  Zamiast tego kolejny bezużyteczny skin, jak plasterek na ranę z gangreną, dzięki FU WG!

 5. Nowy pisze:

  Dla mnie bajka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.