Obejrzyjcie odcinek Developer Talk o Wyposażeniu 2.0

Zalogujcie się na Twitch, gdzie eekeeboo będzie rozmawiał z Kierownikiem Zespołu Projektowego o Wyposażeniu 2.0 i planach na przyszłość.


Z przyjemnością ogłaszamy kolejną rundę Developer Talk, w którym zasiadamy z członkami naszego zespołu projektowego, by odpowiadać na Wasze pytania! Tym razem do eekeeboo dołączy Georgiy Rodionov, Kierownik Zespołu Projektowego, aby odpowiedzieć na pytania o Wyposażenie 2.0 oraz omówić inne nadchodzące zmiany.

Dołączcie 13 lipca o 18:00 CEST (UTC+2) na kanale World of Tanks na Twitch!

DO TWITCHA

Przetestowaliśmy już nową funkcjonalność na serwerze Piaskownicy. Druga iteracja właśnie dobiegła końca, co stanowi dobrą okazję do rozmowy o rezultatach i potencjalnych kierunkach rozwoju.

Zapoznajcie się z testowanymi zmianami w specjalnej publikacji: [Piaskownica] Nowa runda testów Wyposażenia 2.0 i zaznaczcie stream w swoim kalendarzu, jeśli chcecie być na bieżąco z najświeższymi wiadomościami i informacjami na ich temat.

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

12 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  Nie mam już czasu na ich bełkot i ściemy. To Nie co chcą a pptem kłamią że to dla graczy buhaha

  • iBlackLagoon pisze:

   WG i branża gier, nauczyło się, że większość graczy (nie powinni się nazywać graczami) to pasożyty które chcą wszystko za darmo. Już od dawna era graczy trwających przy swoich ulubionych tytułach czy producentach jest na wymarciu. Teraz nowe pokolenie graczy grających TYLKO dla szybkiego przejścia gry rośnie co roku. Najlepszy przykład Forzy, coraz to nowe części są łatwiejsze, wystarczy trzymać „W” dodawanie gazu, a samochód sam skręca i hamuje. GTA V też idzie tym kierunkiem, żeby ułatwiać grę. Misje można powtórzyć lub pominąć jako ukończoną.

   • Maciek330 pisze:

    Mam forze i to jest wymagająca gra, bynamnjie nie wystarczy dodawać gazu. Kiedy przesiadlem się na nią z need for speeda to wylatywałem na każdym zakręcie a w NFS byłem dobry. Jednakże gdy nauczyłem się w nią grać to moje dozanai są zdecydowanie lepsze od NFS i gra daje dużo więcej frajdy

   • Anonim pisze:

    Nie wiem czy grałeś w project IGI 1 cześć. Tam nie dało się zapisywać misji wcale. Zginęła to od nowa. Gracze obecni to tępi ludzie. Ja czasem wracam do starych gier i tam się wymagało myślenia i czegoś więcej niż ciśnienia W

 2. JKM pisze:

  TLDW: wiem ale nie powiem

 3. McMiczo pisze:

  Powie mi ktoś dlaczego nie ma obiecanych polskich czołgów na testowym?!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.