Kolejna podróż do przeszłości z World of Tanks EU

Nadal spoglądamy niemal dekadę wstecz na pancerne akcje w Europie!


Przygotowaliśmy dla Was kolejny odcinek serii filmów „Once upon a time… World of Tanks”. Świętujemy 10 lat wspaniałej pancernej akcji i, mimo że jeszcze nie osiągnęliśmy tego kamienia milowego w Europie, postanowiliśmy skorzystać z tej okazji, aby spojrzeć wstecz na długą drogę, którą pokonaliśmy razem z naszą niesamowitą społecznością.

Tym razem przyjrzymy się najciekawszym momentom z lat 2017 i 2018, zatem dołączcie do nas i obejrzyjcie ten film wypełniony ciekawostkami i wspomnieniami!

Nie zapomnijcie zasubskrybować naszego kanału YouTube, aby nie przegapić ostatniego filmu z tej serii, który ukaże się w przyszłym miesiącu.

Ponownie, w imieniu całego zespołu Wargaming Europe, chcielibyśmy Wam serdecznie podziękować za Wasze wsparcie przez te wszystkie lata; dziękujemy także tym, którzy dopiero niedawno dołączyli do naszej społeczności i także wspierają nas swoim zaangażowaniem. Niech ta przygoda trwa w najlepsze!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

1 Response

  1. robertunio pisze:

    Pamiec mam juz slaba bo nie te lata ale nie wydaje mi sie zeby amerykanski T-29 byl medem w 2017 roku. 🙄

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.