10. rocznica: Zestawy Aktu IV już dostępne!

Oficjalnie z portalu WoT 😉


Witajcie, Dowódcy!

Świętowanie naszej 10. rocznicy trwa nadal za sprawą Aktu IV: Przegląd, który rozpoczyna się 10 lipca. Wraz ze świeżymi misjami jubileuszowymi są już dostępne trzy wysoko skuteczne pojazdy premium wraz ze spektakularnymi stylami 2D!

Tym razem macie możliwość dostać w swoje ręce  VIII Object 252U , VIII Rheinmetall Skorpion  oraz  VI Strv m/42-57 Alt A.2 . Ich zachwycające zindywidualizowane style odnoszą się do unikalnych historii, cech lub silnych stron każdego z pojazdów. Zobaczcie sami!

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

 

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Poza spersonalizowanymi stylami dla każdego czołgu, zestawy te będą zawierać dodatkowy, wielosezonowy wyglądZmysł orientacji Mk. IV— stworzony z fragmentów minimap World of Tanks. Ta wersja tego stylu składa się z łatwo rozpoznawalnych elementów pochodzących z następujących map bitew losowych:

  • Miasto duchów (fragment pustynny)
  • Paryż (fragment letni)
  • Klondike (fragment zimowy)

Do tego, Zmysł orientacji Mk. IV jest oparty o różne lokacje oraz emblematy i posiada unikalną ikonkę.

Wszystkie trzy zestawy, wraz z unikalnymi stylami i dodatkowym, spersonalizowanym wyglądem, w Akcie V zostaną zastąpione trzema nowymi zestawami oferującymi inne czołgi. Zmysł orientacji Mk. IV będzie dostępny w Sklepie jubileuszowym na czas trwania obchodów 10-lecia gry.

Hulajcie z Object 252, imprezujcie z Rheinmetall Skorpion i zdominujcie pola bitewne z Strv m/42-57 Alt A.2 w niezapomnianym stylu!

ZDOBĄDŹ LEGENDARNE CZOŁGI

Nie zapominajcie też o rocznicowych zestawach, zawierających złoto i sporą garść jubileuszowych monet. Wymieniajcie monety na cenną zawartość i ekskluzywne elementy personalizacji w specjalnym Sklepie jubileuszowym w grze.

Elementy personalizacji z poprzednich aktów nadal będą dostępne w Sklepie, na czas trwania tego wydarzenia. Wszystkie jubileuszowe monety zarobione w poprzednich aktach pozostaną na Waszych kontach przez cały okres trwania obchodów jubileuszowych, a unikalne przedmioty, które kupiliście, pozostaną z Wami na stałe.

Wybierzcie z trzech poniższych zestawów:

  • 5000 szt. złota i 100 jubileuszowych monet
  • 8750 szt. złota i 200 jubileuszowych monet
  • 12 500 szt. złota i 300 jubileuszowych monet
KUP ROCZNICOWE ZESTAWY

Raz jeszcze  Sklep Wargaming przygotował dla Was coś wyjątkowego, by uczcić Akt IV! Kupcie 2 sztuki odzieży rocznicowej pomiędzy 10 a 22 lipca, a otrzymacie trzecią za darmo! Oferta obowiązuje dla t-shirtów, nowej bluzy w kamuflażu z kapturem i pamiątkowej przypinki. W ramach specjalnego bonusu rocznicowego odliczania do wszystkich zakupów dołączony zostanie 10% voucher, do zrealizowania wraz z kolejnym zakupem w Wargaming Store.

A to jeszcze nie wszystko! Z radością ogłaszamy, że nowe rocznicowe gamingowe krzesło premium jest już w przedsprzedaży! Sprawdźcie je w Sklepie Wargaming i przy okazji zapoznajcie się z grafikami Aktu IV, które ponownie są dostępne w sprzedaży na pamiątkowej poduszce oraz kubku!

ZAMÓW TERAZ

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

3 komentarze

  1. konrat pisze:

    Czy kupon z tank rewards będzie można wykorzystać podczas zakupu jednego z tych czołgów?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.