Zestaw stylizacyjny „Demob” dla czołgu Object 252U

Screenów nigdy za wiele.

Unikalny styl, który można dostać w trakcie wydarzenia z okazji 10. jubileuszu. Traktowany jako niehistoryczny element wyglądu zewnętrznego, wyceniony na 1750 szt. złota.

— Unikalny styl, który można dostać w trakcie wydarzenia z okazji 10. jubileuszu.

W armii liczą się szybkie decyzje. To klucz do zwycięstwa. Gdy przeciwnik jest zajęty tworzeniem na mapie planów ofensywy my ciężko pracujemy zmieniając teren, czasami nie przebierając w środkach. I kiedy przeciwnik rozpoczyna swój atak, trafia na zupełnie nieznany teren i traci rezon. Tak właśnie działamy.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

 1. facet pisze:

  O kawa jaki brzydki …

 2. Patryk pisze:

  10 lat i jakieś lipne style …dali by możliwość wymiany obiekta 252U na defendera i odwrotnie to dopiero ukłon w stronę graczy.Poza tym by sie obraził jakby by było możliwe wymienić wszystkie czołgi ze specjalnym kamo na zwykłe i odwrotnie . Myślę ze raz na 10 lat to nie była by przesada

 3. WaletŁarior pisze:

  Wiecie jakie będą ceny tych 252 i skorpionow ?

 4. Pimpuś pisze:

  Jest spoczko a wiecie czy dziś będzie serwer testowy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.