Roczne nagrody Bitew rankingowych 2020-2021

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

26 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

“Najbardziej uzdolnieni gracze często posiadają potężne czołgi-nagrody, które zdobyli w innych trybach gry lub wydarzeniach, ale ponieważ są one limitowane, nie wszyscy dowódcy w Bitwach rankingowych mają do nich dostęp. Ze względu na konkurencyjny charakter Bitew rankingowych, chcieliśmy zapewnić graczom równe szanse na uczestnictwo w nich. Aby stworzyć jednakowe warunki dla wszystkich dowódców, podjęliśmy ważną decyzję. W nadchodzących sezonach Bitew rankingowych jedynie gracze w możliwych do zbadania i kolekcjonerskich pojazdach będą grać w tym trybie.” Te bezmózgie małpy potrzebowały na to kilku lat. Powinni ich wcielić siłą do Rosji…

Anonimowo

czyli juz nie będzie tych op gówien eboli i czifa tylko drzewkowe ? jeśli tak to super tak powinno to od zawsze wyglądać tylko pojazdy drzewkowe

Anonimowo

+1

polish_badger

Znów wykasowali film

Olo

Wśród nagród zapomniano jeszcze wspomnieć o możliwości kupna za obligacje nagrody za poprzednie rankedy (Kampfpanzer 50T) styl na Progetto 65 (cena wyjściowa 10k obligacji, max. można zbić do 4k).

Anonimowo

Zapowiada się ciekawie. Na propsie tona obligacji i sporo golda. Dla mnie jako gracza 100% F2P w pytkę. Może na jakiś fun tank się uzbiera. Z poprzednich rankedów prawie 3k golda mi jeszcze zostało.

Sam tryb w założeniach fajny, ale tylko w założeniach – niestety panuje w nim jeszcze większy chaos niż na randomie. Sporo ludzi gra pod siebie, by czasem tylko nie stracić szewrona. Cieszy usprawnienie w postaci zablokowania Czifów i Ebol – czołgów, które znacząco odstają od drzewkowych odpowiedników. Ich miejsce i tak pewnie licznie zostanie zapełnione przez 430U, czy SC. Fajnie by było wprowadzić też jakieś ograniczenia co do amunicji, tzn. limitować amunicję premium, a tym samym premiować mądry dobór w zależności od sytuacji.

Nagroda na papierze wydaje się nieco lepsza niż AEP1 – szybsze pestki i lepsza mobilność, a tylko nieznacznie gorszy pancerz.

Parchatinho

Tryb cikawy nagrody również ale, szkoda nerwów na toksycznych maćków co boją się że szewronik stracą. Jedynie mam nadzieję że fajne dyszki będą w sklepie za obligacje 😀

Anonimowo

Dla 8,2k obligacji per sezon i tak warto się pomęczyć 😛 Ja do tego i tak podchodzę na luzie. Widzę, że team preferuje kampę – gram jak oni. Widzę ciekawą inicjatywę – jadę pomóc. Nie kozaczę, nie bawię się w generała i nie wymagam. Fakt, że niektórzy chcą szybko i jak najlepiej… Ale czasem się nie da i nie ma co się frustrować. Życie bardziej potrafi dopiec i na to warto sobie nerwy zachować.

Anonimowo

310 peny ma, ja podziękuję. WG myśli że co jak umiesz celować to już 340 nie potrzeba, że tylko botom za linie frontu się należy?

Dawid

Fajne nagrody .
Przede wszystkim sporo obligacji + gold i kredyty , do tego ciekawie wyglądają nagrody końcowe .
Nie mniej WG rok po roku próbuje robić graczy w balona – kiedyś szło zgarnąć rezerwy na kredyty na 2 i 4 h teraz dają tylko na godzinę .

Poza tym mnie dużo bardziej interesuje co wrzucą do sklepu za obligacje i w jakiej cenie .
Foch 155 by się przydał a poza tym może T95E6 …

Pozdrawiam

Olo

T95E6 to jedyny czołg nagroda z CW, który może jeszcze być dodanym (też na niego liczę). Pozostałe są zbyt dobre (znaczy wciąż są wybierane przez graczy jako nagrody) żeby je wrzucać do skle[u za obligacje.

Anonimowo

Niby tak, ale zwróć też uwagę na fakt, że nie każdy gra Kampanie i im też WG musi w jakiś sposób dogodzić. Nic im nie przeszkodziło dodać 121B i M60, więc mogą też nie mieć żadnych oporów by dodać Chiefa, czy VK.

Anonimowo

Po tym jak wg dało kapanzera 50t do kupienia za 20k obligacji a jest rzadszy od chifa to jest wszystko możliwe. Ciekawi mnie co bedzie z tym objektem 780.

Killer

kiedy niby dali do kupienia za 20k obligacji bo nie przypominam sobie 🙂

Anonimowo

Kiler filmik se obejrzyj.

XD

Niech sobie dają nawet do sklepu premium, co cię obchodzi skoro czołg cienki?? Co z tego że żadki, do czifa nie ma podjazdu, oczywiście jak na swój tier

Xd

Chif, czy nawet VK to inna liga. WG nie jest głupie, dobre czołgi trzymają w rękawie, a złomem będą rzucać

kuń

Dokładnie tak samo kalkuluję. Zbyt mocnych i chętnie wybieranych czołgów nie dadzą. Też liczę na T95E6.

Toro

Kiedy info co będzie w skrzynkach świątecznych?

Dawid

😜😜😜

zxc

Meh. Szkoda czasu na bitwy rankingowe. Większość tępaków gra kompletnie pod siebie. Mając pełne życie nie wychyli się zza zasłony żeby wyświetlić przeciwnika i jeszcze będzie klikać na kogoś innego. Plus ten cały deszcz złotych pocisków i ebole plus chieftainy na każdym kroku (no chyba że WG wreszcie je poblokuje).

Anonim

Czołgi specjalne według zapowiedzi wg mają być zablokowane 🙂

Ja

Nie czytałeś ostatnich newsów? Wszystkie pojazdy-nagrody będą zablokowane albo przynajmniej ograniczone.

Anonimowo

W następnym sezonie będzie można grać tylko pojazdami z drzewka. Nawet Focha 155 i Godzillę poblokowali.

Tutejszy

Wyraźnie jest napisane. I jest ukazana lista czołgów, które nie będą mogły brać udziału. Czytanie z zrozumieniem boli.