Bitwy rankingowe 2020-2021 już tu są!

Zbrójcie się do starcia z przeciwnikami w pierwszym sezonie wydarzenia!

Pierwszy z trzech sezonów Bitew Rankingowych 2020-2021 rozpocznie się 13 lipca. Graczy czeka wiele zmian: nowy system postępów, misje codzienne, nowa mechanika Bitew Bonusowych, wzrastająca zniżka oraz nagrody warte wysiłku. Rozpocznij swoją przygodę z Bitwami Rankingowymi. Obejrzyj ten film, by dowiedzieć się więcej!


Gotowi na konfrontację z godnymi przeciwnikami z X poziomu, Dowódcy?

Bitwy rankingowe, wysoko konkurencyjny tryb, w którym najlepsi gracze grają na równych zasadach, powraca do World of Tanks z trzema nowymi sezonami. Dziękujemy za Wasze uwagi; przeprojektowaliśmy system postępów i wprowadziliśmy kilka innych zmian, które chcielibyśmy teraz szczegółowo omówić.

Tym razem, ostateczną nagrodą za wszystkie trzy sezony jest zupełnie nowy Concept 1B, amerykański czołg ciężki IX poziomu, który zarezerwowany jest dla bitew rankingowych. Pokażcie co umiecie w ciągu tych trzech sezonów i dodajcie tego zawadiakę do swojego garażu!

Czas trwania sezonu
Od 13 lipca, 2020, 08:00 UTC, do 3 sierpnia, 2020, 08:00 UTCOkna czasowe
Dni robocze: 13:00 UTC – 01:00 UTC (serwer 201)
Weekendy: 09:00 UTC – 01:00 UTC (serwer 201)
Przewodnik po bitwach rankingowych
Poprawiony system postępów

W pierwszym sezonie Bitew rankingowych 2020-2021 system postępów będzie prostszy i łatwiejszy do przejścia. Liczba stopni w dywizjach zostanie zredukowana z 15 do 10. Liczba szewronów, które należy zdobyć, aby awansować, także zostanie zmniejszona. Te zmiany ułatwią i przyspieszą postęp w tym trybie.

Następujące stopnie są niezbywalne:

  • Czwarty i siódmy w trzeciej dywizji
  • Piąty w drugiej i pierwszej dywizji

Ósmy w pierwszej i drugiej dywizji otrzymają ochronę stopnia.

Te zmiany pozwolą Wam szybciej osiągnąć ligi, więc dajcie pokaz swoich umiejętności.

Bonusowe bitwy i dzienne bitwy bonusowe

Aby przyspieszyć Wasz postęp w tym trybie i skrócić podróż przez stopnie, wykorzystajcie bitwy bonusowe, które mogą podwoić liczbę szewronów zdobywanych w bitwach. W tym sezonie wprowadzamy też dzienne bitwy bonusowe, które będą dostępne jedynie po tym, jak osiągniecie ligi.

Dzienne bitwy bonusowe działają na zasadach standardowych bitew bonusowych, ale są automatyczne przypisywane dla wszystkich pojazdów X poziomu każdego dnia. Jeśli nie otrzymacie szewronu po bitwie, dzienna bitwa bonusowa nie zostanie zużyta.

Dzienne bitwy bonusowe wykorzystywane są przed standardowymi bitwami bonusowymi i nie przechodzą na następny dzień. Dla uzyskania maksimum korzyści, wykorzystajcie je zanim znikną!

Dzienne bitwy bonusowe można uzyskać na dwa sposoby:

  • Są one przyznawane codziennie, jeśli zakwalifikowaliście się do ligi. Ich liczba zależy od Waszego miejsca w kwalifikacji.
  • Wypełniajcie niżej wymienione specjalne misje dzienne.
Misje codzienne w ligach

W tym sezonie dzienne misje bitewne dla różnych ról pojazdów będą dostępne zaraz po zakwalifikowaniu się do ligi. W sumie istnieją trzy misje, a ich warunki codziennie będą inne. Wypełniajcie je wedle uznania. Te specjalne misje dadzą Wam obligacje i dzienne bitwy bonusowe.

Warunek Nagroda
Użyj lekkiego pojazdu szturmowego, Luke

Znaleźć się w najlepszej 5 pod względem doświadczenia zdobytego w lekkim pojeździe szturmowym

1 dzienna bitwa bonusowa

25 obligacji

Nie lekceważ mojej mocy

Zadać przynajmniej 3500 pkt. uszkodzeń, grając ciężkim niszczycielem

1 dzienna bitwa bonusowa

25 obligacji

Luke, jestem Twoim „Obrońcą”

Zdobyć przynajmniej 150 PD roli, grając obrońcą

1 dzienna bitwa bonusowa

25 obligacji

Wykorzystajcie swoją kumulacyjną zniżkę!

Po osiągnięciu drugiej dywizji będziecie mogli zdobyć dwa nowe ekskluzywne przedmioty:

 

…Dopóki stoi Koloseum,
stać będzie także Rzym,
kiedy Koloseum przestanie istnieć, przestanie istnieć także Rzym,
a z końcem Rzymu nastąpi koniec świata …

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Te wartościowe przedmioty będzie można kupić z użyciem skumulowanej zniżki, a jej wielkość zależeć będzie od Waszego postępu w czasie trwania sezonu.

Po osiągnięciu pierwszej dywizji otrzymacie zniżkę w wysokości 500 obligacji. Po wejściu do ligi Wasza zniżka zwiększy się o następne 500 obligacji.

Dzięki grze w ligach i dotarciu do pierwszej 10 w Waszej drużynie pod względem zdobytego doświadczenia możecie otrzymać zniżki wynoszące 1000 lub 1500 obligacji, w zależności od liczby rozegranych bitew. Wasza kumulacyjna zniżka w pierwszym sezonie może dojść nawet do 6000 obligacji.

Warunki Nagroda
Osiągnąć drugą dywizję Dostęp do przedmiotów z Bitew rankingowych
Osiągnąć pierwszą dywizję Zniżka wynosząca 500 obligacji
Wejść do ligi Zniżka wynosząca 500 obligacji
Rozegrać przynajmniej 20 bitew w ligach i dostać się do pierwszej 10 w swojej drużynie pod względem doświadczenia zdobytego w każdej bitwie. Dostępna raz na konto podczas sezonu. Zniżka wynosząca 1000 obligacji
Rozegrać przynajmniej 40 bitew w ligach i dostać się do pierwszej 10 w swojej drużynie pod względem doświadczenia zdobytego w każdej bitwie. Dostępna raz na konto podczas sezonu. Zniżka wynosząca 1000 obligacji
Rozegrać przynajmniej 70 bitew w ligach i dostać się do pierwszej 10 w swojej drużynie pod względem doświadczenia zdobytego w każdej bitwie. Dostępna raz na konto podczas sezonu. Zniżka wynosząca 1500 obligacji
Rozegrać przynajmniej 100 bitew w ligach i dostać się do pierwszej 10 w swojej drużynie pod względem doświadczenia zdobytego w każdej bitwie. Dostępna raz na konto podczas sezonu. Zniżka wynosząca 1500 obligacji

Po zakupie przedmiotu z wykorzystaniem kumulacyjnej zniżki, będzie ona potrącona z waszego konta.

Maksymalna zniżka na powyższe przedmioty nie może wynosić więcej niż 60% początkowej ceny wybranego produktu.
Nowe przedmioty za obligacje

Podczas wprowadzania Bitew rankingowych 2020-2021 zaktualizujemy listę przedmiotów dostępnych w zamian za obligacje w sklepie w grze. Będziecie mogli dostać w swoje ręce wiele cennych fantów. Oto one:

PRZEDMIOT KOSZT W OBLIGACJACH
Pojazdy
IS-5 10 000 
KV-4 Kreslavskiy 10 000
IS-6 Black 8000
Chrysler K GF 8000
M46 Patton KR 8000
Ku chwale!

Podczas drugiego sezonu Bitew rankingowych 2020-2021 wprowadzimy specjalną dynamiczną klasyfikację wyświetlającą nazwy najlepszych graczy. W tej klasyfikacji decydujące są najwyższa skuteczność bojowa oraz największa efektywność podczas wszystkich trzech sezonów (łącznie z wynikami z pierwszego sezonu). Jedynie najlepszych 200 graczy dostanie się do tej klasyfikacji, zatem dajcie z siebie wszystko!

Możecie szybko uzyskać do niej dostęp poprzez specjalny obiekt 3D w Waszym garażu. W aktywnej fazie sezonu wygląd klasyfikacji się zmieni, a obiekt będzie służył jako punkt szybkiego dostępu do tego trybu. Zobaczcie sami!

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Ograniczenia pojazdów w Bitwach rankingowych 2020-2021

Jak już wspomnieliśmy, jedynie gracze w pojazdach możliwych do zbadania i kolekcjonerskich będą mogli uczestniczyć w Bitwach rankingowych 2020-2021. Zdecydowaliśmy się na ten krok, aby wyrównać szanse dla wszystkich graczy i zapewnić ducha rywalizacji na zasadach fair play w tym trybie.

Porozmawiajmy o nagrodach!

Oto nagrody za wysokie osiągnięcia w bitwach! Możecie zdobyć:

  • Kredyty
  • Obligacje
  • Złoto
  • Spektakularne zindywidualizowane style 2D
  • Dodatkowe nagrody!

Nagrody z sezonu to m.in. unikalny styl 2D dla pojazdów X poziomu, po jednym na ligę. Aby utrzymać ten styl w posiadaniu, będziecie musieli uczestniczyć w przyszłych sezonach Bitew rankingowych. Co więcej, otrzymacie ekskluzywną odznakę — świadectwo Waszych umiejętności — za każdą ligę.

BRĄZOWA LIGA SREBRNA LIGA ZŁOTA LIGA

Wasza nagroda roczna nadal zależy od liczby żetonów stopnia, które zdobędziecie podczas wszystkich trzech sezonów Bitew rankingowych 2020-2021. Im więcej żetonów rankingowych zbierzecie, tym lepszą nagrodę roczną otrzymacie. W zależności od Waszych osiągnięć, będziecie mogli uzyskać:

Wszystkie pozostałe żetony rankingowe zostaną wymienione na obligacje pod koniec 3. sezonu.

Zaparkujcie mocarnego Concept 1B w swoim garażu!

Nagrody zaawansowane i maksymalne nagrody roczne dadzą Wam najbardziej pożądane trofeum—unikalny pojazd-nagrodę. Przedstawiamy Wam Concept 1B, zupełnie nowy amerykański czołg ciężki IX poziomu, zarezerwowany dla bitew rankingowych!

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

To prawdziwy zawadiaka o imponującej sile ognia. Ma szybkie przyspieszenie, jak na czołg ciężki i posiada celne działo dające dobre uszkodzenia alfa. Masywny pancerz Concept 1B podkreśli Waszą obecność na każdej mapie.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Dowódcy! Przygotujcie się na nową pancerną wyprawę! Wybierzcie swoje ulubione pojazdy X poziomu i udowodnijcie, że na polu bitwy nie macie sobie równych!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
38 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ludek

czyli za wbicie 2 dywizji dostanie się kampf panzera 50t?

Anonimowo

możliwość kupna jego za obligacje

EloElo

Nie spodziewałem się ********* u czołgów za obligacje, ale liczylem, że będzie coś pokroju lansena, lorki czy stb. Tutaj tutaj to totalny szrot, na randomkach tych czołgów prawie nie uswiadczysz

Anonimowo

Kolejny lipny czołg, ale 9 żetonów raczej nie trudno zrobo

Ech

Styl 3D Aquilifer to chyba piany Sasza robił.

Swineq

I cyk 20k obli pójdzie na dwa czołgi że sklepu XD

Anonimowo

Masz na myśli na złom? Kolekcjonerstwo nazywane w grze to raczej zbieractwo.

Anonimowo

Skoro tu jestes to raczej tez w to grasz i zbierasz jakies czolgi, chyba ze masz pusty garaz i ogladasz menu

niezbanowany gracz

Jak ma na tyle obligacji to niech sobie kupuje … Ja mam 25 pojazdów którymi wcale nie grałem i wiesz – sa w nich też 2 X które zrobiłem i nie zagrałem bo wolę grać na IX… Sam mam 33k obligacji i zastanawiam się czy kupić jakiś pojazd z tej listy …

Anonimowo

Będę oglądał pusty garaż dokladnie, o! xD

niezbanowany gracz

Mam 33k obligacji ale z tych pojazdów co dali to żaden nie zasługuje by go kupic …no może KR ale trzeba się zastanowić grubo nad nim jeszcze … Co do rankedów – dobrze że tylko zwykłe pojazdy mogą brać w tym udział – ja w to nie gram bo po prostu brak czasu ostatnio … wolę w 1,5h na weekend jechać nad morze niż gnić w domu przed ekranem komputara { laptopa } w moim przypadku ..

Anonimowo

Czym najlepiej grać w rankingowych? Progetto t110e4 amx50b 430u czy co?

Xd

Dobre czołgi, każdy na początek się przyda, ale jedynie progetto nadaje się do wejścia do złotej ligi

Spasiony_lolo

Prog, 430u, 140, t62a, k-91 jako TDk, strv, muszą być czołgi którymi możesz się upierdzielić jak reszta i będą miały dobry dpm

Wot

Polska społeczność, oj nasza polska społeczność… Lepiej, żeby WG dało do sklepu za obligacje progetto, skorpiona albo somue… Ale zaraz przecież zaraz będzie płacz i zgrzytanie zębami, że balans w bitwach jest zjebany, bo nastąpił wysyp topowych czołgów premium.

adrino233

Czy m60 zostanie nadal w sklepie

radek_07

Tak

Ja

Do kolegów co narzekają na pojazdy za obligacje.
Kochani, czołgi za obligacje od początku miały być przedmiotami dla kolekcjonerów (stąd te wszystkie malowane czołgi jak guard). Ja na przykład się cieszę z tego kv4 bo go nie mam i z chęcią uzupełnię kolekcję.
Jeśli szukacie dobrych czołgów premium to niestety musicie sięgnąć do portfela albo czekać na maraton. Ta gra od zawsze była pay to win i dzięki temu porządnie kształtuje umiejętność grania, jeśli chce się wygrywać bez “golda”.
Powodzenia w rankedach 😉

niezbanowany gracz

Ja z kolegami to piwo lub 0,5 piję a rankedów to grać nie będę bo szkoda czasu na to ..

Anonimowo

szczecin jak Ty kolegów nie masz przecież 😀

Papaj

Jak te żetony zdobywać? Bo nie ma żadnej informacji poza tym jakie są nagrody za te żetony

Okej

Dostają czołgi premium za darmo i jeszcze narzekają. Nie wierze 🤯

fankubicy

Czy aktualne pojazdy dostępne w sklepie za obligacje zostaną wycofane i w ich miejsce pojawią się te nowe, czy po prostu dołożą je do obecnej listy?

Anonimowo

Wydaje się dla mnie że zostaną podmienione także radze teraz kupować te co są obecnie bo kolejna podmiana za pół roku

Anonimowo

A jakieś szóstki nowe będą za obligacje? Czy tylko ósemki podmienili?

Anonimowo

ogólnie to fajnie że główną nagrodą jest czołg który ma prawie dokładnie takie same parametry jak AE phase I. Widać że wg kończą sie pomysły na nowe czołgi

mateuszsnajper

Spróbuję IS5 lub paattona kr upić, któryś z tych warto??

Anonimowo

Już lepiej mieć is-3 niż wydawać 10k obligacji na jego kopie. A paton to raczej też nie warto.

Anonimowo

Tylko że IS-5 to premium

MJ

yyy za 8-10k obligacji wtf …… jak to szroty sa straszne

czołgista

Mi tam się podoba nowa oferta za obligacje. Zawsze chciałem mieć Pattona KR i teraz będę go miał 😀 Nie można oczekiwać, że praktycznie za darmo – bo na obligacje nie trzeba wydawać pieniędzy – dadzą czołgi z najwyższej półki.

Anonimowo

Czołgi z wysokiej półki masz w programie rekrutacyjnym (niemalowane Liberte i niemalowany Patriot). Te dodane to generalnie tak sobie.

IS-5 w obecnej chwili to dno mułu. Głównie przez beznadziejne działo w stosunku do reszty parametrów. Gdyby celność była taka na której można w miarę polegać – uważałbym go za dobry pojazd. IS-6B i Chrysler są dobre jak ktoś nie liczy się z zarabianiem i może dopakować w pełni pojazd – wtedy jest ok i można swoje zrobić. Zarabiaczki to raczej marne. Kreślawski i Patton to czołgi w obecnej postaci ok. Nie są jakieś super dobre, nie są tragiczne. Patton to dobry med – trzeba pokombinować, ale da się swoje zrobić i zarobić. Bliźniaczo podobny do Pilota. KV to czołg-sidescrap. Podobnie jak ten z drzewka trzeba chować gar i front. Działo imho to zaleta.

Gdybym ja miał coś brać z tego to zastanowiłbym się między Chryslerem (pancerz), a Pattonem (uniwersalność).

czołgista

gram praktycznie tylko medami więc dla mnie wybór oczywisty, a pisząc o czołgach z najwyższej półki miałem na myśli np. kołowca, progetto, defender, skorpion itp.

Anonimowo

Te czołgi za obligacje to jest żart prawda?

mateuszsnajper

Otóż nie tym razem:)

Anonimowo

no chyba was powaliło. 10k za kredke xddddddddddddddd

ali

nowe czołgi za obligacje szał ***** nie powiem

Anonim

Bieda z cukrem w tym sklepem z przedmiotami za obligacje