Ankieta World of Tanks

Kolejna ankieta World of Tanks. Z pytaniami możecie zapoznać się poniżej.

Dzięki Reprobate 😉

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

11 komentarzy

 1. colraginis pisze:

  Wczoraj dostałem, najbardziej rozczulilo mnie pytanie o kołowce. WG cały czas zbiera informacje czy rzeczywiście są problemem. Fajnie, wygląda, że osoby decydujące o kształcie i zmianach w grze w ogóle w nią nie grają. Rasowa korporacja, ważny tylko przychód. Pzdr

 2. Maciek330 pisze:

  Dam im 3 przy górnych lotach, ale nie wykluczam 2.

 3. Grozmaryn pisze:

  Zamiast tworzyć ankiety, to lepiej poczytać komentarze na rykoszet.info. Treść i opinie z pierwszej ręki.

  ps. nie licząc tych komentarzy, które słodzą w sekcji „wolnego słowa” pod artykułem i muszą być zawsze, gdy tylko zbyt obfita ilość goryczy rozkwita pod tematami.

 4. Ja pisze:

  czekajcie czy ja dobrze kminie?
  nad pytaniem z liczbą art na mapie
  nr 1 (zdecydowanie nie zadowolony) to co mam do ch..a wcisnać nr3 ( mogłoby być wiecej)

 5. Anonim pisze:

  czy da sie te ankiety wypełnić gdzieś indziej niż w grze?

 6. Anonim pisze:

  I po co to na bank to analizują no na pewno. Ciekaw jestem czy gdyby każdy zanizyl odp do 2 na 10 to czy by coś zmienili choć raz w dobra stronę.

 7. Gamer pisze:

  Zamiast robić ankietę mogli wejść sobie na forum i poczytać albo ktoś z wg mógł założyć kilka tematów w stylu co sądzisz o … I by się dowiedzieli z teraz rola tradycyjnych lightow jest marginalna tak samo jak rola czołgów super ciężkich a rację bytu mają tylko mobilne ruskie z trolowymi pancerzami

  • Anonim pisze:

   Po co na forum? Siedzi tam ze 20 osob ktore wypisuja dziennie po 3 posty. 80 wejdzie okazjonalnie. Tyle jest warte te forum. Same placze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.