Wydarzenie specjalne: Obezwładniający cios

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

15 komentarzy

 1. MC pisze:

  Ciekawe kiedy wpadnie promka na drzewkowe czołgi

 2. WWG pisze:

  Kto te misje i eventy tworzy. Od dawna nic ciekawego nie było, wszystko tak zrobione abyś gnił przy kompie. Nagrody też takie po hcuju.

 3. RvN pisze:

  No ale to w przeciwnej drużynie też będą „czerwone bezmózgi” i nie dasz im rady jak taki spec jestes??? 🙂

 4. Anonim pisze:

  cała kloaka botów i czerwonych bez mózgów się wyleje i wygrana to będzie cud

  • Odys pisze:

   Lepszy byłeś? Gra jest dla wszystkich i uwierz mi, wolę być czerwonym bezmózgiem niż fioletowym specem, z rozgrywki z którym wychodzą gracze.

 5. Anonim pisze:

  1,5 x exp za każdą bitwe to już wiadomo jak będzie random wyglądał w weekend same porażki na stówe

  • Anonim pisze:

   Porazka zalezy od ciebie 😉 Nie bez powodu sa ludzie maja 45% winratio i 55% winratio 😉

   • Jedrek pisze:

    No nie wiem czy tak jest, losowania są jakie widzimy, przegrywasz szybko, nawet gracz który jest fioletem szybko pada. Moje win ratio od lutego poleciało w dół mimo chęci wygranej😅 a te całe wn8 to szkoda gadać.

   • tms anonym pisze:

    z tym akurat cieżko sie zgodzic. Czasami mam tak ze robie 3k dmg a drugi po mnie 2 i mniej a i tak przegrywam 10x pod rząd bo mm mnie ustawia z taka a nie inna ekipą . WR tez zalezy od mm a dązy do tego by był 49-50%.

   • J pisze:

    Dokładnie. To czy masz 45%, czy 55% zależy właśnie od tego jak często zdarza ci się mieć znaczący wpływ na bitwę i być własnie tym ogniwem, które przechyla wygraną na stronę swojej drużyny. Dlatego właśnie fiolety osiągają 55% lub więcej. Oczywiście są bitwy, w których nawet fiolet nie pomoże, ale statystycznie lepszy gracz będzie miał wyższa win ratio.

 6. Old pisze:

  Żygam już tymi wydarzeniami. Zawsze wielkie halo a ty duża apteczka albo rezerwy czy inne gówniane dodatki. Kiedyś człowiek musiał się napocić żeby coś dostać. Teraz rozdają na prawo i lewo. Np. takie dni premium co raz jaka można to 1-3-7 dostać. I taka gimbaza szybko robi X i lamią jak cioty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.