Wydarzenie specjalne: Obezwładniający cios

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
MC

Ciekawe kiedy wpadnie promka na drzewkowe czołgi

Anonimowo

w sierpniu na urodziny pewnie będzie

WWG

Kto te misje i eventy tworzy. Od dawna nic ciekawego nie było, wszystko tak zrobione abyś gnił przy kompie. Nagrody też takie po hcuju.

RvN

No ale to w przeciwnej drużynie też będą “czerwone bezmózgi” i nie dasz im rady jak taki spec jestes??? 🙂

Anonimowo

cała kloaka botów i czerwonych bez mózgów się wyleje i wygrana to będzie cud

Odys

Lepszy byłeś? Gra jest dla wszystkich i uwierz mi, wolę być czerwonym bezmózgiem niż fioletowym specem, z rozgrywki z którym wychodzą gracze.

Anonimowo

1,5 x exp za każdą bitwe to już wiadomo jak będzie random wyglądał w weekend same porażki na stówe

Anonimowo

Porazka zalezy od ciebie 😉 Nie bez powodu sa ludzie maja 45% winratio i 55% winratio 😉

Jedrek

No nie wiem czy tak jest, losowania są jakie widzimy, przegrywasz szybko, nawet gracz który jest fioletem szybko pada. Moje win ratio od lutego poleciało w dół mimo chęci wygranej😅 a te całe wn8 to szkoda gadać.

tms anonym

z tym akurat cieżko sie zgodzic. Czasami mam tak ze robie 3k dmg a drugi po mnie 2 i mniej a i tak przegrywam 10x pod rząd bo mm mnie ustawia z taka a nie inna ekipą . WR tez zalezy od mm a dązy do tego by był 49-50%.

J

Dokładnie. To czy masz 45%, czy 55% zależy właśnie od tego jak często zdarza ci się mieć znaczący wpływ na bitwę i być własnie tym ogniwem, które przechyla wygraną na stronę swojej drużyny. Dlatego właśnie fiolety osiągają 55% lub więcej. Oczywiście są bitwy, w których nawet fiolet nie pomoże, ale statystycznie lepszy gracz będzie miał wyższa win ratio.

kekw

*rzygam

Old

Żygam już tymi wydarzeniami. Zawsze wielkie halo a ty duża apteczka albo rezerwy czy inne gówniane dodatki. Kiedyś człowiek musiał się napocić żeby coś dostać. Teraz rozdają na prawo i lewo. Np. takie dni premium co raz jaka można to 1-3-7 dostać. I taka gimbaza szybko robi X i lamią jak cioty.

SmiechuWarte

To nie gimbaza lamu tylko husarzyki, 800wn8 wielki pan, bo w ciągu 1,3k wobec na progetto 65 zrobił 3 asy pancerne i umie grać robiąc na Xtierach po 1300 średnich w najlepszym przypadku.

Anonimowo

“żygam” wlasnie pokazales swoj poziom