Piaskownica: Druga runda testów Wyposażenia 2.0 dobiegła końca

Druga runda testów Wyposażenia 2.0 dobiegła końca.


Druga iteracja testów Wyposażenia 2.0 na serwerze Piaskownicy dobiegła końca. Udało się nam zebrać dużo danych, jak i mnóstwo Waszych opinii odnośnie do zaprezentowanych zmian do aktualizacji Wyposażenia. Więcej informacji na temat konceptu zmian możecie znaleźć w naszym poprzednim artykule.

Druga runda testów Wyposażenia 2.0

Chcielibyśmy podziękować wszystkim graczom, którzy wzięli udział w testach!

Testowanie nowych funkcji gry na serwerze Piaskownicy to integralna część procesu tworzenia gry, dzięki której wspólnie wraz ze społecznością możemy projektować nową zawartość.

Wkrótce pojawi się ankieta, aczkolwiek już teraz wiemy, że nie skończyliśmy z testowaniem nowego wyposażenia. Więcej informacji pojawi się w późniejszej dacie, w dedykowanym artykule na naszym portalu.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim uczestnikom. Nagrody za uczestnictwo znajdą się na Waszych kontach już wkrótce.

Do zobaczenia na polu bitwy!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
17 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

wiadomo kiedy bedzie test publiczny podajze 1.9.2 ?

Obiektywny

Kiedy poprawicie tekstury map???? co bitwę tracę po 2 strzały od lat domagamy się poprawy i co nic tylko nowe czołgi , kamo , goldy. Czemu od miesięcy losuje co bitwę po 3 arty ???? nie da się juz normalnie grać. Po co te ankiety jak i tak nie wprowadzają tego co ludzie uważają sa słusze.

Leo1

Takie pytania to nie tutaj

Anonimowo

A wg Ciebie co ci odpisze support? Sprawdź czy masz najnowsze stery grafy. Nie zrozumieją pytania lub będę udawać że nie rozumieją że niektóre obiekty mimo przestrzalu blokuja strzały bo dobrze wiedzą że tego nie poprawia. Więc bo by gdzie on ma to napisać? Tu żeby zwiększyć świadomość graczy.

Anonimowo

puki gra przynosi zyski puty będą ją rozwijać proste…

Anonimowo

I jak zwykle testowanie było i odloza w kat. Tyle pracy w to włożyli i wciąż coś im nie pasuje? Dac ograniczenia co do modułów na niektóre pojazdy i po sprawie… Boże czy to takie trudne do zrozumienia? Na początku nie chciałem aby to weszło więc może i dobrze że w tej formie nie może to wejść

XDDDDDDDDDDDDDDD

XDDDDD WY wciąż się łudzicie, że oni wciąż rozwijają tę grę. Prawda jest taka, że to zwykłe lanie wody, żeby stworzyć pozory pracy nad tym zdechlakiem. Jedyne nad czym na prawdę pracują, to wincyj premek dla ubogich w mózgi graczy. Czasem przestawią coś w drzewkach, wiecie takie mydlenie oczek dzieciom. Balans czołgów trwa już piąty rok i co? i nico! nie będzie żadnego balansu! Poprawianie map? Usunięcie kupki skałek to wg nich rework mapy albo dodanie krzaczka… Ta produkcja gro/hazardo podobna, ma na celu co najwyżej, wyssanie piniążków z portfeli rodziców dzieci, którzy muszą powiększyć sobie ego swoim czołgiem w sreberku albo innym złotku a najlepiej to takim, co na strzała/magazynek wszystko bierze bo przecież płaci szalchata pOLSKA burżuazja ale dobrze niech płaci, przynajmniej mądrzejsi i racjonalni gracze bawią się ich kosztem za freeko. Chociaż kto by tam w to chciał grać nawet za freeko… na pewno nie ja. Zaraz odezwie się stado kwiiiii polskich kwiiiii fioletów jakim to ja pomidorkiem jestem i lepiej że w to nie gram kwiiiiiii. XDDDD

Anonimowo

5 rok? Czy ja o czyms nie wiem czy po prostu masz problemy z glowa?

Anonimowo

Jedyne co powiem to to żebyś udał się do psychiatry

biedroń

ja popieram. niech leczą się ci, co płacę za piksele tyle co za dobrą grę, która da o wiele więcej frajdy

Anonimowo

Leczyć to się powinieneś ty. Masz coś nie tak z głową, że wtrącasz się w cudzy portfel. Do tego te inne dobre gry też potrafią podnieść ciśnienie nie gorzej niż WoT. Nieraz w innej grze męczysz się z jakimś etapem i albo bug, albo pech, albo polowanie na piksele w których jest ukryty obowiązkowy przedmiot. I każde takie emocje są wpisane w każdą grę w której jest jakiś element losowości czy taki projekt twórców. Gry, które praktycznie nie wymagają niczego od gracza oprócz ciekawości jest niewiele i raczej ich chodliwość jest znikoma, bo skierowana do specyficznego grona odbiorców.

xDDD

**** ci do tego co ktos robi z kasą, jak ty wydajesz na fajki i alkohol to co? no idź sie leczyć. Jak komuś sprawia frajdę gra to niech wydaje ile chce

Killer

Większy bzdur od dawna nie słyszałem i teraz wymienię je:
„stworzyć pozory pracy nad tym zdechlakiem” czy ta gra umarła, czy już nikt w niż nie gra, czy wg zamknęło serwery?? no nie sadze więc nazywanie ją zdechlakiem jest raczej błędnym stwierdzeniem,
„Balans czołgów trwa już piąty rok i co? i nico! nie będzie żadnego balansu!” nie wiem być może o czymś nie wiem ale od zawsze kiedy wychodzi nowy pojazd pojawia się pytanie czy jest wystarczająco zbalansowany. Fakt trwa to czasem dłużej niż wszyscy zakładali. Fakt po raz drugi, że Wg robi wszystko aby czołgi nacji ZSRR były lepsze od pozostałych co sprawia, iż efekt balansu idzie o dupę rozbić.
„Ta produkcja gro/hazardo podobna” to mnie najbardziej rozwala w twojej wypowiedzi ja się pytam, w którym momencie gra zmienia się w hazard ?? Czy współczynnik RNG, który jest częścią MECHANIKI GRY odpowiedzialny za losowość w TRAKCIE BITWY i tu powstaje pytanie czy to sprawia, iż gra staje się hazardowa ?? Czy gracz w bitwie przegrywa własne zasoby majątkowe w trakcie bitwy ?? No chyba k*rwa nie więc po ki ch*j piszesz takie bzdury. Przemyśl 3 razy co zamierzasz napisać, a następnie przeczytaj to 4 razy, żebyś więcej nie pie*dolił,
„ma na celu co najwyżej, wyssanie piniążków z portfeli rodziców dzieci, którzy muszą powiększyć sobie ego swoim czołgiem” nawet jeśli kupują czołgi, aby się chwalić innym, jacy to oni nie są bogaci czy zajebiści to nie jest ani moja ani twoja ani kogo innego sprawa. Jeśli oni wydają własne ciężko zarobione pieniążki na kilka „pikseli” w grze to jest ich decyzja, jeśli dziecko poprosi rodzica o kupno „pikseli” w grze to jest to również decyzja rodzica. Więc nie wiem po co się wpie*dalasz w takie tematy są bezsensowne jeśli chodzi o wydawanie przez ludzi pieniędzy. Jakie prawo w ogóle masz do pouczania innych na co mają wydawać swoją kasę ??? Bałagan na strychu masz ???
„przynajmniej mądrzejsi i racjonalni gracze bawią się ich kosztem za freeko” kolejna bzdura nie wiem o co Ci chodzi. Kto z pozostałych graczy, którzy uważają, że nie potrzebują wydawać pieniędzy na grę, aby się dobrze w niej bawić, czy zmusić WG do podjęcia działań w pewnych sprawach odnoszących się do [gameplay’u gry (masło maślane mi wyszło xD)]. W jaki sposób Ci nie wydający kasy bawią się kosztem tych wydających?? Jedyne logiczne wyjście z tego jest, że niby Ci płacący są funduszem Wg co po części się zgadza, ale jeśli myślisz, że Wg zarabia tylko z portfeli graczy to się grubo mylisz.
No to tyle z bzdur teraz przejdę do ceny gier i to co jest w nich zawarte KEKW XDD
„Chociaż kto by tam w to chciał grać nawet za freeko… na pewno nie ja” jak widać na pewno nie ty. Możesz spokojnie wracać do singielowych gier lub gier co trzeba bulić za dostęp do niej 250 zł, by następnie wydać dużo więcej pieniędzy na ulepszenia do broni pojazdów, czy jakiś skinów do broni postaci, może do dostępu do większej ilości map, może do powiększenia swoje drużyny koszykarskiej czy piłkarskiej, albo wydropieniu jakiś mocarnych kart w grze 🙂
No cóż każdy lubi w to co gra.

Killer

EDIT: „czy ta gra umarła, czy już nikt w nią nie gra”
sry za jakieś błędy literowe, chciałbym je poprawić aby moja wypowiedź była bardziej (czytelna ?? nie wiem jak to nazwać) no ale bez konta na rykoszecie chyba się nie da ich naprawić, a nie chce mi się zakładać XD w końcu to portal, który ma nam dostarczyć informacje 🙂

Taki wpis.

Masz rację, że ta gra schodzi na psy. Tylko przyzwyczajenie ludzi trzyma tą grę przy życiu pojawi się coś konkurencyjnego i ludzie odejdą jak już nie odchodzą do ciekawszych gierek. Mi osobiście ta gra nie przynosi satysfakcji jak kiedyś.

xDDD

no już jest war thunder i armored warfare. I ile tam przeszło XD

Demonek66

Ja już ankietę dotyczącą wyposażenia 2.0 miałem kilka dni temu.