Miesiąc niepodległości i Tank Rewards, cz. 2

Krótka informacja:

Tank Rewards zostało opóźnione o jeden dzień ze względu na problemy techniczne. Wydarzenie rozpocznie się 2 lipca o 07:00 CEST i będzie trwać do 29 lipca, 07:00 CEST. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

19 komentarzy

 1. call_me_banana pisze:

  Ja odpuszczam, za dużo grania na tierach 9-10. Żeby było tak jak wcześniej, że 2 bitewki starczyły to pewnie robiłbym. Będę kredki farmił na premkach.

 2. VTR777 pisze:

  Mam 3 raz covid i mam wyjebane

 3. Anonim pisze:

  zrobili slabe tank rewards tym razem spodziewali sie male zainteresowanie bedzie wiec wymyslili nowe wydarzenie aby codziennie farmic jakies samochodziki… tak jak mowilem TR zdycha wiec musza podtrzymac i ptzyciagac czyms oczywisvie innym…. a juz myslalem ze troche oddechne od wota…. styl3d na ebr musi wpasc moze bedzie **** odbijal tym kolem ^^ a tak serio to ebr 105 potrafi odbijac **** nawet bez tego skina 3d.

 4. Koleś pisze:

  Raczej się nie spodziewaj żadnych rekompensat bo i tak jest szansa. Dawniej nie było tank rewards i też się gralo

  • Anonim pisze:

   Nie grałem tyle. 2-5 gierek, a teraz trzeba minimum 10 zrobić. Nie ma obowiązku, ale jak coś robią, to niech robią dobrze, a nie średnio.

 5. Anonim pisze:

  Czyli co? Zmniejszą ilość potrzebnych punktów, dadzą jakąś rekompensatę czy nic i tylko przeprosili?

  • Kacper_PL pisze:

   Po co mają się męczyć?

  • mateuszsnajper pisze:

   Się lepiej ciesz że nie musisz płacić za premki 6-7 tieru.
   Gram od 2015 roku i sam dobrze pamiętam jak pojawił się maraton na t34 85m który był nowością i do jego zdobycia nie była wymagana 1 bitwa dziennie:)

   • Ech pisze:

    Słaba masz pamięć w połowie 2017 roku był maraton a czołg był do kupienia od lutego 2016 roku.

    • Anonim pisze:

     I w tamtych czasach T-34-85M był kupą. Miał działo identyczne do tego na KW-1. I o ile na 6 i 7 dawało się radę przy wsparciu amunicją premium, o tyle przy wylosowaniu 8 tierów trzeba było nieźle się nakombinować i namęczyć, by coś zrobić – działo było tak słabe, że trudno na nim było polegać. Nieco wcześniej pojawił się Rudy, który w tamtym czasie mocno podważał zasadność Mki.

   • Killer pisze:

    Pamietam jak byly maratony na czolgi super pers czy lowe co trzeba bylo robic 150k exp w kazdym drzewku bylo ich mniej no ale taki gracz jak ja co zaczynal gre to nie mial zadnych szans na zrobienie maratonu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.