Mała aktualizacja 2 lipca

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
lepiej już było?

tragedia jest odkąd się biorą za “new mm” :/ jak to losuje? gdzie tu logika? grasz, a wygląda że 3/4 drużyny to auto-boty.
………………..eeeh. wg chyba miało za dobrze, i sami sobie postanowili strzelać w stopę co jakiś czas? WTF? aha. i do tego trzeci serwer… odkąd jest= to u mnie trudno grać w ogóle, rwie połączenie z wot, lub PING poniżej krytyki… BRRRRR. też tak macie??

Siki

Już mam dość tych aktualizacji… kiedy to się skończy?

Siki

Dodam… tekstur nadal nie poprawili walisz pestkę bedąc pewnym , że trafisz a tu strzał w ziemię, kamień. Cły dzień losuje po 2-3 arty na team grać się k…a nie da. Jest to tak frustrujące, aż śmieszne , że tego nie poprawili w MM. Co się spodziewać po WG?

DOŚĆ

i oczywiście po “aktualizacji” magiczne losowania

Anonimowo

I po aktualizacji dalej będziesz grać i płakać jak to WG ci ustawia grę i nie da się wygrać mimo, że robisz wszystko by przegrać.