Mała aktualizacja 2 lipca

Krótka informacja: Z powodu aktualizacji, serwery World of Tanks będą niedostępne w dniu 02.07.2020 w godzinach od 06:00 – 06:45 CEST. W tej mikro-aktualizacji:

 • Naprawiono problem związany z zawieszaniem się klienta w trybie obserwatora;
 • Dodano drobne poprawki do rocznicowych styli;
 • Dodano poprawki do medalu kolekcjonerskiego (niektórzy gracze mogą zauważyć usunięcie nieprawidłowo dodanego medalu kolekcjonerskiego dla Polski i Czech);
 • Zaktualizowano loga;
 • Naprawiono niektóre problemu techniczne.

via Portal ASIA

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

5 komentarzy

 1. lepiej już było? pisze:

  tragedia jest odkąd się biorą za „new mm” :/ jak to losuje? gdzie tu logika? grasz, a wygląda że 3/4 drużyny to auto-boty@.@
  ………………..eeeh. wg chyba miało za dobrze, i sami sobie postanowili strzelać w stopę co jakiś czas? WTF? aha. i do tego trzeci serwer… odkąd jest= to u mnie trudno grać w ogóle, rwie połączenie z wot, lub PING poniżej krytyki… BRRRRR. też tak macie??

 2. Siki pisze:

  Już mam dość tych aktualizacji… kiedy to się skończy?

  • Siki pisze:

   Dodam… tekstur nadal nie poprawili walisz pestkę bedąc pewnym , że trafisz a tu strzał w ziemię, kamień. Cły dzień losuje po 2-3 arty na team grać się k…a nie da. Jest to tak frustrujące, aż śmieszne , że tego nie poprawili w MM. Co się spodziewać po WG?

 3. DOŚĆ pisze:

  i oczywiście po „aktualizacji” magiczne losowania

  • Anonim pisze:

   I po aktualizacji dalej będziesz grać i płakać jak to WG ci ustawia grę i nie da się wygrać mimo, że robisz wszystko by przegrać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.