Deweloperzy online. Część 3

Prosto z polskiego kanału World of Tanks na YouTube. Przyjemnego oglądania! 😉

Przygotowania do obchodów 10. rocznicy World of Tanks nadal trwają! A teraz nadszedł czas, aby przypomnieć sobie aktualizację 9.0 i jej problemy, pierwsze tryby w grze i wreszcie znaleźć odpowiedź na pytanie “czemu umarł eSport?”. W tej podróży po ścieżkach pamięci towarzyszyć nam będą 5 deweloperów: Michael Zhivets, Anton Pankov, Kirill Mal, Alexey Kuznetsov i Bronislav Sviglo. Trzeci odcinek “Dewepolerów Online” jest… Online!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
9sk

Taa pamiętam jak zakończyłem grać w 0.9.0 niedało się grać no i nigdy nie płaciłem hehe – miałem racje.
wot wtedy się skonczył kiedy chciałem odpalic wota by sprawdzic 1.0.0 dostałem oczopląsu niewspominając o polskich czołgach 15-20 bitew i odstawiałem durną gierke a potem jak mm ******* usunołem konto z wota… porażka ci devsi… kubeł zimnej wody to mało za mało aby wylac na nich azeby sie ogarneli ale hajs od glupich fioletowych nobow wzieli a ci sie cieszyli z gniotajakim jest do teraz słysząłem ze moduły 2.0 bedom ciekawe jak to zniszczą podrawiam całe p2w filaty 😛

Anonimowo

I to są “twurcy” gry lub ci co nią zarządzają?? O ni nawet nic o tej grze nie wiedzą XD

Fuwg

Oni na powaznie czy jaja sobie robia? Jakies narkotyki przed nagraniem?

jhlh

Czy tylko mi się wydaje jakby brakowało im piątej klepki lub byli chorzy na coś?