Deweloperzy online. Część 3

Prosto z polskiego kanału World of Tanks na YouTube. Przyjemnego oglądania! 😉

Przygotowania do obchodów 10. rocznicy World of Tanks nadal trwają! A teraz nadszedł czas, aby przypomnieć sobie aktualizację 9.0 i jej problemy, pierwsze tryby w grze i wreszcie znaleźć odpowiedź na pytanie „czemu umarł eSport?”. W tej podróży po ścieżkach pamięci towarzyszyć nam będą 5 deweloperów: Michael Zhivets, Anton Pankov, Kirill Mal, Alexey Kuznetsov i Bronislav Sviglo. Trzeci odcinek „Dewepolerów Online” jest… Online!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

4 komentarze

 1. 9sk pisze:

  Taa pamiętam jak zakończyłem grać w 0.9.0 niedało się grać no i nigdy nie płaciłem hehe – miałem racje.
  wot wtedy się skonczył kiedy chciałem odpalic wota by sprawdzic 1.0.0 dostałem oczopląsu niewspominając o polskich czołgach 15-20 bitew i odstawiałem durną gierke a potem jak mm ******* usunołem konto z wota… porażka ci devsi… kubeł zimnej wody to mało za mało aby wylac na nich azeby sie ogarneli ale hajs od glupich fioletowych nobow wzieli a ci sie cieszyli z gniotajakim jest do teraz słysząłem ze moduły 2.0 bedom ciekawe jak to zniszczą podrawiam całe p2w filaty 😛

 2. Anonim pisze:

  I to są „twurcy” gry lub ci co nią zarządzają?? O ni nawet nic o tej grze nie wiedzą XD

 3. Fuwg pisze:

  Oni na powaznie czy jaja sobie robia? Jakies narkotyki przed nagraniem?

 4. jhlh pisze:

  Czy tylko mi się wydaje jakby brakowało im piątej klepki lub byli chorzy na coś?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.