Tankfest Online 2020: Kompletny przewodnik po wydarzeniu

Wszystko, co musicie wiedzieć o wydarzeniu z udziałem historycznych czołgów streamowanym na żywo w ten weekend na Twitch oraz Youtube!


Dowódcy!

Od Tankfest Online 2020 dzieli nas już tylko parę dni! Ukończyliście już misje Drogi na Tankfest? Pospieszcie się!

Nie możemy się już doczekać premiery festiwalu online! Dołączcie do nas od 26 do 28 czerwca na serwisach Twitch oraz YouTube. Każdy entuzjasta czołgów pośród mnóstwa wydarzeń na pewno znajdzie coś dla siebie; w dodatku czeka na Was mnóstwo nagród w grze. Przyjrzyjmy się im bliżej!

Piątek, 26 czerwca o 14:00 CEST (UTC+2)

Zacznijmy Tankfest Online z przytupem!

Dramaty, łzy, wysokooktanowa pancerna akcja, zażarte boje pomiędzy odwiecznymi rywalami…wszystko to czeka na Was w Pancernym kręgu. Tankfest Online zacznie się od wyjątkowej i naprawdę niecodziennej atrakcji! Wystartujemy z streamem na żywo „Watch the Paint Dry” , ale oczywiście w stylu World of Tanks!

Nie będziemy malować chmurek i drzew na płótnie, zamiast tego zamierzamy namalować wzór kamuflażu na małym, szczęśliwym Jagdpanther! Aby podkreślić ważny etap w procesie konserwacji czołgu, The Tank Museum w Bovington pozwoliło nam nanieść historyczny kamuflaż Tankfest 2018, który jest również dostępny w grze, na jeden z ich eksponatów. Cały przebieg wydarzenia będzie streamowany na żywo na naszym kanałach Twitch oraz YouTube .

Nie zapomnijcie więc dołączyć i, jak to zwykł mawiać Bob Ross: „Bez spiny. Po prostu odprężcie się i patrzcie jak rzeczy powstają”.


Sobota, 27 czerwca, od 15:00 CEST (UTC+2)

Pancerny krąg, runda 2

W odpowiedzi na pozytywny odzew, który otrzymaliśmy po pierwszym Pancernym kręgu, zamierzamy do niego powrócić, ale tym razem wprowadzając go do bitew losowych!

Raz jeszcze, wielu świetnych twórców zawartości stanie w szranki o chwałę, sławę iwspaniałe nagrody, które na końcu przypadną Wam!

Pancerny krąg będzie streamowany wyłącznie na Twitchu!

Dołącz i dopinguj:

Dowiodą swoich umiejętności w trzech różnych kategoriach:

 • Największe uszkodzenia
 • Najwięcej zdobytych bazowych PD
 • Najwięcej zniszczonych pojazdów przeciwnika

Tym razem podzielono je na dalsze kategorie ogólny rezultat oraz rezultat z poszczególnej bitwy, dając łącznie 6 pozycji!

Kto zatriumfuje w tych kategoriach? Podobnie jak poprzednim razem, zawodnicy mają możliwość zwyciężenia tylko w jednej z kategorii i zdobycia niesamowitych nagród dla swoich kibiców . Stawką są następujące nagrody:

Najlepszy ogólny rezultat w każdej z kategorii:

Najlepszy rezultat z poszczególnej bitwy w każdej z kategorii:

Poza tym, każdy streamer otrzyma 5x 7 dni konta premium World of Tanks !

Zwycięzców ogłosimy w czasie streamu Tankfest Online 28 czerwca.

Twitch Drops

Nawet jeśli Wasz ulubiony streamer nie uzyska wysokiego miejsca w kręgu, istnieje inny sposób na zdobycie fajnych nagród 27 czerwca. Podczas streamu Pancernego kręgu zamierzamy po raz pierwszy wypróbować Twitch Drops, co oznacza, że możecie uzyskać do trzech typów nagród za samo oglądanie streamów! Wszystko co trzeba zrobić, to upewnić się, że Wasze konta premium Wargaming oraz Twitch są ze sobą połączone. Następnie możecie się odprężyć i delektować pancerną akcją i czekać aż fajne przedmioty spadną wprost do Waszego Garażu!

Zapoznajcie się ze specjalnym artykułem , który dostarczy Wam informacji o łączeniu kont, szczegółach nagród oraz udzieli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Niedziela, 28 czerwca o 16:00 CEST (UTC+2)

World of Tanks połączyło siły z The Tank Museum w Bovington aby dać Wam Tankfest Online. Odtworzymy i poszerzymy największy pokaz historii walk pancernych dla czołgowych entuzjastów z każdego miejsca na świecie! Wydarzenie jest niepowtarzalną okazją, by wesprzeć muzeum, dowiedzieć się czegoś o historii wojsk pancernych, ujrzeć czołgi w działaniu i nie tylko.

Poza tym zaprosiliśmy wielu innych gości specjalnych, którzy zaprezentują swoje powalające pojazdy opancerzone! Dołączcie na Twitchu lub YouTube i pozwólcie by nasz Richard „The Challenger” Cutland oraz David Willey, kurator The Tank Museum in Bovington, przeprowadzili Was przez dzień pełen atrakcji.

Richard Cutland

David Willey

Dołączcie do naszego streamu w niedzielę, 28 czerwca! Ujawnimy specjalny kod bonusowy, który przyzna Wam następujące nagrody, ale tylko jeżeli ukończycie obie misje!

 •  3 wyglądy załogi: David Eekeeboo
 • 3 dni konta premium World of Tanks
 •  1 miejsce w garażu
 • 1 styl: Łowca

Uwaga: niedzielny stream będzie nadawany wyłącznie po angielsku.

Misje Drogi na Tankfest

Dostępne od 19 czerwca, 07:00 CEST, do 28 czerwca, 07:00 CEST (UTC+2)

Droga na Tankfest #1

Nagrody

 •  2 rezerwy osobiste: +200% PD załogi przez 2 godziny
 •  2 rezerwy osobiste: +50% PD przez 2 godziny
 • 3 napisy: Witamy w piekle
 • 3 naklejki: Smok 2

Cele

 • Rozegrać 15 bitew
 • Znaleźć się w najlepszej 10 w swojej drużynie pod względem zdobytych bazowych PD

Ograniczenia

 • Tylko w bitwach losowych
 • Tylko w pojazdach od poziomu IV i wyżej
 • Raz na konto

Droga na Tankfest #2

Nagroda

 •  2 rezerwy osobiste: +200% wolnych PD przez 2 godziny
 •  2 rezerwy osobiste: +50% PD przez 2 godziny
 • 3 napisy: Pomścimy poległych
 • 3 naklejki: Jednorożec 1

Cele

 • Zniszczyć 25 nieprzyjacielskich pojazdów w dowolnej liczbie bitew

Ograniczenia

 • Tylko w bitwach losowych
 • Tylko w pojazdach od poziomu IV i wyżej
 • Raz na konto

Wesprzyjcie The Tank Museum w Bovington

Jeśli podoba Wam się to, czego tutaj dokonaliśmy, wesprzyjcie The Tank Museum w ich staraniach, by utrzymać największa kolekcje opancerzonych pojazdów na chodzie, jednocześnie rozbudowując też swój garaż. Stworzyliśmy trzy różne zestawy charytatywne, z których dochody zostaną przekazane na cele muzeum. Dwa z nich zawierają legendarnego Tiger 131, a pozostały oferuje kamuflaż Tankfest 2018, który właśnie został nałożony na prawdziwy eksponat w muzeum.

Oferty charytatywne są dostępne od 26 czerwca, 07:00 CEST, do 30 czerwca, 07:00 CEST (UTC+2)

Śledźcie bacznie nasz portal, by uzyskać więcej Tankfestowych wiadomości i, aby niczego nie przegapić, nie zapominajcie obserwować nas na serwisach Twitch oraz You Tube.

TWITCH       YOUTUBE

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

2 komentarze

 1. Jdnxn pisze:

  Słabo jak na 10 urodziny.

 2. Killer pisze:

  kiedy beda te znizki na kupno czolgow…..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.