Zestaw stylizacyjny „Zmysł orientacji Mk. III”

Screenów nigdy za wiele.

Unikalny styl, który można dostać w trakcie wydarzenia z okazji 10. jubileuszu. Traktowany jako niehistoryczny element wyglądu zewnętrznego, wyceniony na 1750 szt. złota. Dostępny dla pojazdów każdej narodowości i poziomu.

— Wygląda znajomo, nieprawdaż? Ten uniwersalny styl dyskretnie przypomina Ci o potrzebie spoglądania na mapę. Wiesz, od czasu do czasu. Sytuacja taktyczna zmienia się co minutę, więc patrz na mapę!

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

10 komentarzy

 1. pl_mrozur pisze:

  Czy to może być zapowiedź powrotu mapy mitengard, Windstorm, Saliningrad???

 2. Człowiek z lasu pisze:

  Jakby ktoś nie wiedział minimapy to: Mittengard, Windstorm, Stalingrad

 3. Ziomek pisze:

  Witam, mam techniczne pytanie, czym lepiej przyblizac shiftem czy samym scrollem ?? No i ustawienia, czy warto osobno palce ustawic na myszcze zeby np wskazujacy byl na lpm a srodkowy na scrollu??

  Pozdrawiam

 4. u pisze:

  Po 9 latach zerwałem z czołgami ponad miesiąc temu. Z ciekawości zerknąłem tutaj aby zobaczyć co nowego słychać, ale nic się nie zmieniło – 3 strony informacji o nowych stylach, malowaniach, początku prac nad nową mapą, która pewnie przez 3 lata nie wyjdzie poza supertest. Nie ma do czego wracać. Wszystko po staremu: sadzenie kartofli w ziemię poza kołem celownika, nie przebijanie lightów z Grilla 15 czy JGPZ, strzały przechodzące na wylot bez zniszczeń i MM dbający o to abyś za bardzo nie odstawał WR od 50%.

  • ObrońcaWG pisze:

   XDDDDD to ciekawe jakim ducem lepsi gracze mają wyższe winratio od gorszych , a jak ty masz problem przekroczyć 50% to już twój problem

   • u pisze:

    Mam 53,87% i każde zbliżenie się do 54% powoduje przy moich 50k+ bitwach, że 100 kolejnych bitw jest totalnie ustawione. Potem WR lekko spada i da się grać. Mechanizm ten może działa przy 500 bitwach gdzie wystarczy 3-5 ustawionych bitew aby sprowadzić cię poniżej 54% ale w moim przypadku jest to tydzień użerania się z grą. Tak więc dałem sobie spokój z czołgami. Grając w inne gry zauważyłem ciekawą sprawę: w innych grach trafiam headshoty jeden po drugim a w WOT nie jestem w stanie powtarzalnie trafić w czołg, o weakspotach nawet nie mówię. W WOT naprawdę niewiele od ciebie zależy.

 5. begos pisze:

  Wszystkie style Zmysł Orientacji warto zakupić i ewentualnie jakieś do konkretnych czołgów które są przeciętne ale o gustach sie nie dyskutuje

 6. mateuszsnajper pisze:

  Jedyny ładny styl podczas tego wydarzenia:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.