Metalowa wojna: Zasady

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

19 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej

Chciałbyś zdobyć czołg, a nie masz czasu grać całej kampanii; nic nie szkodzi damy Ci możliwość zdobycia czołgu pod warunkiem pozostania w klanie do zakończenia wydarzenia, a może Ci się spodoba i pozostaniesz w naszych progach na dłużej. Dopóki nie spróbujesz to się nie przekonasz. Kilka słów o Nas średni wn8 ponad 1500, średni recent w okolicach 1800 oraz jeden z bardziej ogarniętych sztabów na czas kampanii. Zainteresowany, pisz w grze do agiszon11031999.

Gar

A w ***** z tą kampanią, i tak czołgi zdobędą te same klany, sprzedaż miejsc w top klanach będzie jak zawsze, i normalny gracz nic nie zdobedzie.

glus1321

Może ten „normalny gracz” Musi się bardziej postarać, a nie płakać w komentarzach

glus1321

Czyli sty 3d do 907 będzie z pkt z 1 strony fajnie. A z 2 nie fajnie bo jednak ten styl straci przez to na wartości. I ci ludzie co zdobyli go wcześniej mają prawo być wkurwieni.

Anonimowo

To co. Ile sobie życzycie za Czifa ziomeczki z NUMI, czy MUPS? 700 zł? Czy może więcej, bo inflacja? Czy może za free, bo jestem pomidorem bez skilla? Bo widziałem takich ostatnio, którzy sobie weszli do waszych proplayerskich klenów.

DebilDong

Metalowa wojna xD
Dalibyście jakieś info o STALOWYM łowcy

Uzyj ctrl+f

Widzę nikt nie zrozumiał ironi i sarkazmu…

jaculek

Kamuflaże i style też są za obligacje?

Uzyj ctrl+f

Pytania o to jak wziąć udział w licytacji oraz czy da radę wylicytować M60 za 8k obligacji za 3….2….1….
No i standardowe: „Ja biorę M60 w licytacji, bo będzie najtańsze”

Koko

Po co ci m60 jeśli paton jest lepszy? Ten garnek i kadlub…. ah

Anonimowo

Przeczytaj jeszcze raz.

Anonimowo

Taka szkoda że M60 to też Patton i do tego następca M48

xyz

Zagraj min. 5 bitew w wydarzeniu i po jego zakonczeniu mozesz wzial udzial w licytacji, poprzednio rownież byla pula czolgow do wylicytowania (1000szt) a najnizsza wygrywajaca to niecale 34 tys obligacji

WG MEANGO

Wy chyba nie rozumiecie jednej rzeczy to nie jest tak że wybieracie sobie pojazd i do kazdego z nich jest inna cena obligacji . Każdy kto daje obligacje na dany pojazd i nie ważne który pojazd z tych 6 wybierzecie to i tak te 1000 pojazdów na 1000 graczy jest czyli ten kto iles tam obligacji najmniej i załapał sie na wejscie do 1000 osób ma pojazd który wybrał na początku

ponury_żniwiarz

Kolego w licytacji, licytuje się miejsce a nie dany czołg. jest 1000 miejsc które wygrywają czołg i nie ważne który wybierzesz. Przypuszczalnie najniższa oferta będzie około 35-38 tyś obligacji.

Anonimowo

dokładnie tak jak mówisz, nie ważne czy będzie to 1000 chieftainów czy 500 chieftainów 350 907emek i 150 VK i tak suma to 1000 pojazdów a czy ktoś będzie licytował m60 czy chieftaina to i tak jest jeden pojazd.

Jbiznes

Eem nie 38k a powiem że 45k to będzie minimum – battle pass 1 i 2 sezon (kto nerdził ten zgarnął niezłą sumkę obligacji), linia frontu, dwa sezony programu rekrutacyjnego (6k obligacji), rankedy, randomki dla nerdziochów i z misji dziennych. Do tego obligacje za samą kampanię oraz za punkty sławy. Ci którzy się nie załapali przy poprzedniej kampanii mieli do 34k obligacji. Do tego czasu jest możliwe uzbierać 11k obligacji a nawet więcej. Wiec dalej powodzenia dla tych którzy myślą że 10k obligacji starczy xD

radek_07

Pewnie tak… Ja na koniec ostatniej kampanii miałem ok. 14k obligacji. Teraz mam 28,8k. A nie grałem jakoś specjalnie dużo.

Kouzelnik_97

Radzę uważać na pulę map przedstawianą przez WG.
Przed kampanią w styczniu/lutym wpisali do puli map Granicę Imperium.
Sprawdziłem na ruskim serwerze i tam jej nie było.
Przed startem w styczniu napisałem do supportu, jak już mapę zaaktualizowali, że albo nie dali mapy, albo mają błąd tłumaczenia.
Odpowiedź dostałem, że mapa jeszcze jest zamrożona i jeszcze ulegnie poprawieniu.
Kampanię przesunęli, informacji w zasadach nie zmienili, napisałem ponownie, odpowiedzieli to samo.
W lutym kampania wystartowała i dopiero wtedy przyznali mi na supporcie rację, że błąd tłumaczenia xD

Więc nie ufajcie niczemu co nie jest napisane cyrylicą!