Kod bonusowy: Odbierzcie za darmo swój styl „Nie ma jak w domu”!

Poznajcie szczegóły nowego stylu 2D „Nie ma jak w domu” i dowiedzcie się, jak możecie go odebrać za darmo!


Przez ostatnie miesiące przechodziliśmy przez naprawdę trudny czas, większość z nas zamknięta w swoich domach. Dlatego z radością przedstawiamy nowy, darmowy styl 2D „Nie ma jak w domu”.

Inskrypcja zmienia się w zależności od regionu.

Nikt nie lubi czuć się odcięty od reszty świata i samotny. Ale teraz jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za swoje własne zdrowie, ale też za zdrowie innych. Tak jak wszystkie inne epidemie, ta też kiedyś się skończy i znowu wyjdziemy, by odetchnąć świeżym powietrzem. Ale tymczasem… zostań w domu. Uważaj na siebie. A my postaramy się, żeby te dni nie były nudne.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Z tym wyjątkowym stylem 2D wiąże się ładna historia, bo został zaprojektowany przez artystów z zespołu deweloperów World of Tanks, którzy pracowali nad nim w swoim czasie wolnym, i to podczas kwarantanny – nie można odmówić im pasji do czołgów!

Teraz, kiedy sytuacja w Europie się poprawiła, chcielibyśmy podziękować Wam, niesamowitej społeczności World of Tanks, za to, że przeszliśmy przez ten ciężki czas razem. W dowód naszej wdzięczności oferujemy wszystkim ten wyjątkowy styl 2D.

Aby otrzymać styl 2D „Nie ma jak w domu”, musicie tylko aktywować kod bonusowy: HOMESWEETHOME
AKTYWUJ KOD BONUSOWY TUTAJ

Kod bonusowy wygasa 30 czerwca o 23:59 CEST (UTC+2). Potrzebujecie pomocy przy aktywacji kodu bonusowego? Sprawdźcie nasz przewodnik, tutaj.


Mimo poprawy sytuacji i odwołania kwarantanny, bezpieczeństwo jest nadal priorytetem, więc większość ludzi zrezygnuje z podróży tego lata. Dlatego chcielibyśmy przypomnieć Wam o czynności idealnie wpisującej się w zasadę „zostań w domu”: Tankfest Online 2020, niedziela, 28 czerwca.
Szykujcie się na Tankfest Online 2020

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

12 komentarzy

  1. SHOGUN pisze:

    dzięki za kodzik serio spoko

  2. Markosia pisze:

    Bardzo fajny , dziękuję 😁

  3. yyyy pisze:

    Da się go sprzedać? To chyba jego jedyne słuszne zastosowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.