Personalizacje Aktu III: Zabłyśnijcie na polu bitwy!

Przyozdóbcie swoje pojazdy unikalnymi elementami, które wyróżnią Was w bitwie.


Dowódcy! Obchody 10. rocznicy World of Tanks są wspaniałą okazją, aby dodać trochę charakteru Waszym ulubionym czołgom!

Nasza jubileuszowa impreza trwa w najlepsze – 17 czerwca o 06:00 (UTC) rozpoczynamy Akt III: Rubikon. Wtedy dodamy też nowe elementy personalizacji do Sklepu jubileuszowego. Będą one nawiązywały do dziedzictwa World of Tanks i ciekawych faktów z historii naszej gry. Spójrzmy na nowe przedmioty, które będziecie mogli zgarnąć po rozpoczęciu Aktu III.

Elementy personalizacji z poprzednich aktów nadal będą dostępne w Sklepie, na czas trwania tego wydarzenia. Wszystkie jubileuszowe monety zarobione w poprzednich aktach pozostaną na Waszych kontach przez cały okres trwania obchodów jubileuszowych, a unikalne przedmioty, które kupiliście, pozostaną z Wami na stałe.
Ekskluzywne naklejki

Użyjcie wyjątkowych naklejek ze Sklepu jubileuszowego, aby wyrazić się na polu bitwy!

Poniższe naklejki nie są historyczne i są dostępne tylko dla pojazdów premium VIII poziomu oraz jednostek X poziomu. Można je nabyć w Sklepie jubileuszowym za 10 jubileuszowych monet.
SU-76I
 
— Poddanie się nie wchodzi w grę. Albo go zniszczysz, albo on zniszczy Ciebie. Wszystko w Twoich rękach.
DOG-II*
 
— Zdaje się, że ta psia furka jeździ z dowódcą Lloydem i strzelcem Harrym.
To Karl, Karl!
 
— 126 ton, 11 metrów, 4 pociski… 8 bitów ideału!
Piłka
 
— Innym sposobem na rozładowanie energii jest kopanie piłki. Zdarza się to często w trakcie wydarzeń futbolowych WoT.
Dowódca
 
— Od dowódcy zazwyczaj oczekuje się dwóch rzeczy: wymyślania dobrych planów i niedawania po sobie niczego poznać.
Mapa globalna
 
— Mój plan na wieczór: mapy, inwazje, dwie prowincje.
Specjalna dostawa
 
— Pamiętasz tę tajną broń testowaną jeszcze w 2015 roku? Cóż, ona dalej działa.
Unikalne emblematy

Emblematy stwarzają wspaniałą możliwość personalizacji tym, którzy chcą zastąpić definiujące elementy wyglądu na swoich pojazdach czymś bardziej charakterystycznym. Wybierzcie coś dla siebie z rozległego zbioru emblematów!

Poniższe emblematy nie są historyczne i mogą zostać zastosowane na pojazdach każdego poziomu. Można je nabyć w Sklepie jubileuszowym za 10 jubileuszowych monet.
Pierwsza bitwa historyczna
Panowie, szacunek!
Dziewczyny górą
Moja przytulna twierdza
Głos żeński
Obrazkowa zagadka
Fajne napisy

Chcielibyście przekazać żartobliwą wiadomość swoim sojusznikom lub przeciwnikom? Ruszajcie do sklepu jubileuszowego i wybierajcie pośród wielu zabawnych napisów! Każdy z nich nawiązuje do wybranych specjalnych momentów w grze, które na pewno wywołają uśmiech na Waszych twarzach.

Poniższe napisy nie są historyczne i mogą zostać zastosowane na pojazdach każdego poziomu. Można je nabyć w Sklepie jubileuszowym za 10 jubileuszowych monet.
Całkowicie historyczny
Przywrócić KV-1S!
Football 2015
Pancerny rajd 2014
Zwiad
Zniszczenie
Zajęcie
Powalające style 2D: Wisienka na torcie

Największe wrażenie robią jednak pożądane przez wielu dowódców, specjalne spersonalizowane style 2D dla trzech owianych sławą pojazdów. Ten akt oferuje unikalne personalizacje dla VIII M4A1 Revalorisé , VIII Panzer 58 Mutz i VI Škoda T 40 . Które podobają Wam się najbardziej, Dowódcy?

Wszystkie te style są dostępne dla wybranych czołgów i nie są historyczne. Każdy styl kosztuje 100 jubileuszowych monet.

Do tego będziecie mogli dostać w swoje ręce dodatkowy wielosezonowy wyglądZmysł orientacji Mk. III— złożony z fragmentów minimap World of Tanks ze wszystkich 5 tematycznych aktów. Podobnie jak style z poprzedniego aktu, ten także oferuje spersonalizowany wygląd, który jest oparty o nowe lokacje oraz emblematy.

Styl „Łowca croissantów” dla czołgu M4A1 Revalorisé

— Unikalny styl, który można dostać w trakcie wydarzenia z okazji 10. jubileuszu.

Pośpiech nie skróci czasu przeładowania. Musisz być cierpliwy i zafundować swojej załodze ten maślany, kruchutki kamuflaż.

Styl „Czekolada z nabojami” dla czołgu Panzer 58

— Unikalny styl, który można dostać w trakcie wydarzenia z okazji 10. jubileuszu.

Te nasionka kakaowca, jedne z najlepszych na świecie, wymieszano z chromoniklową stalą molibdenową. Może i wygląda na słodki, łatwy cel dla przeciwnika, ale raczej uda mu się tylko pokruszyć zęby na Twoim pancerzu! Nasz produkt nie zawiera soi ani oleju palmowego!

Styl „Atrapa” dla czołgu Škoda T 40

— Unikalny styl, który można dostać w trakcie wydarzenia z okazji 10. jubileuszu.

Szczegółowa analiza tego stylu wykazuje, że nie jest to zamierzona, oryginalna tekstura drewniana Quercus Palustris. Jest to Quercus Virginiana, historycznie błędna tekstura drewna niemająca nic wspólnego z tym regionem. Bardzo przepraszamy za tę niefortunną pomyłkę.

Zestaw stylizacyjny “Zmysł orientacji Mk. III”

— Wygląda znajomo, nieprawdaż? Ten uniwersalny styl dyskretnie przypomina Ci o potrzebie spoglądania na mapę. Wiesz, od czasu do czasu. Sytuacja taktyczna zmienia się co minutę, więc patrz na mapę!

Styl 3D “Zestaw szturmowy” dla czołgu T30

Uwaga! Dowództwo ma co do nas spore oczekiwania… znowu. Wiem, że powtarzam Wam to samo przed każdą bitwą, ale wygląda na to, że tym razem to poważna sprawa. Na początku ta dziecinka miała za zadanie osłaniać marsz naszej jednostki celnym ogniem z dystansu. Ale teraz wszystko stanęło na głowie. Nie pytajcie mnie, dlaczego zmienili klasyfikację tego idealnie opancerzonego czołgu szturmowego na niszczyciela czołgów. Pamiętajcie, to jest wojsko. Zapomnijcie o podręczniku operacyjnym i przyjrzyjcie się temu pojazdowi. Mamy idealne działo, pewny pancerz, wszystko stało się jeszcze lepsze po wprowadzeniu kilku poprawek. Tym razem prowadzimy atak. Będziemy szli na czele zwycięskiego pochodu naszej armii! Pokażmy tym fotelowym wojownikom w dowództwie prawdziwy potencjał tego czołgu.

Nadszedł czas, bym pogadał sobie przyjaźnie z oficerem zaopatrzeniowym. Ciągle ładują nam tę głupią siatkę kamuflującą. O co im chodzi?

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Elementy personalizacji z poprzednich aktów nadal będą dostępne w Sklepie, na czas trwania tego wydarzenia. Co więcej, podczas Aktu III, Sklep premium będzie oferował specjalne zestawy rocznicowe zawierające złoto, jubileuszowe monety, a także trzy legendarne pojazdy: M4A1 Revalorisé, Panzer 58 Mutz oraz Škoda T 40, z przypisanymi unikalnymi stylami.

Zarabiajcie jubileuszowe monety, wymieniajcie je na ekskluzywne personalizacje i zabłyśnijcie na polu bitwy!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments