Sklep jubileuszowy: Nowe elementy personalizacji

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Papaj

Mam nadzieję, że prawdziwe oferty i eventy z jakimiś fajnymi bonusami czy coś dopiero przed nami, bo jak dotychczas to jakieś nieporozumienie co proponują. Serio ktoś sobie dupę zawraca tymi emblematami?

Anonim

A co będzie z kluczami które zostaną

Pocisk7

Za klucze przecież odblokowujesz tam styl chyba czy cos tam jest ale ja tym **** nie zawracam za takie Gowno

Koko

Za 5 kluczy dostaniesz styl a potem odznake za te dwa dodatkowe tyle było mówione więc w teorii wystarcza 3 klucze. Chyba że czegoś nie powiedzieli.

Anonimowo

3 klucze na styl 3D, 5 kluczy na odznakę. Nic specjalnego, ale popatrzcie też jak “wymagające” są te misje. I tak wydaje mi się, że z tych żetonów nic zaskakującego nie będzie niż było i jest. Bardziej wszystko będzie rozbijać się o eventy, które w trakcie tej rocznicy będą serwowane. Dla mnie, jako gracza 100% F2P, jest w pytkę. IS-2S wpadł, niedługo styl na mojego ulubionego TD 9 tieru, parę wizualnych dodatków z sentymentalną treścią. I o ile nie mam do rocznicy żadnego “ale”, o tyle tego samego już nie mogę powiedzieć o technicznej części gry.