Sklep jubileuszowy: Nowe elementy personalizacji

Zbiór wszystkich elementów personalizacji możliwych do zdobycia w Akcie III wydarzenia: emblematy, inskrypcje, naklejki oraz zestawy stylizacyjne.

Emblematy
Pierwsza bitwa historyczna
Panowie, szacunek!
Dziewczyny górą
Moja przytulna twierdza
Głos żeński
Obrazkowa zagadka
Inskrypcje
Całkowicie historyczny
Przywrócić KV-1S!
Football 2015
Pancerny rajd 2014
Zwiad
Zniszczenie
Zajęcie
Naklejki
SU-76I
 
— Poddanie się nie wchodzi w grę. Albo go zniszczysz, albo on zniszczy Ciebie. Wszystko w Twoich rękach.
DOG-II*
 
— Zdaje się, że ta psia furka jeździ z dowódcą Lloydem i strzelcem Harrym.
To Karl, Karl!
 
— 126 ton, 11 metrów, 4 pociski… 8 bitów ideału!
Piłka
 
— Innym sposobem na rozładowanie energii jest kopanie piłki. Zdarza się to często w trakcie wydarzeń futbolowych WoT.
Dowódca
 
— Od dowódcy zazwyczaj oczekuje się dwóch rzeczy: wymyślania dobrych planów i niedawania po sobie niczego poznać.
Mapa globalna
 
— Mój plan na wieczór: mapy, inwazje, dwie prowincje.
Specjalna dostawa
 
— Pamiętasz tę tajną broń testowaną jeszcze w 2015 roku? Cóż, ona dalej działa.
Zestawy stylizacyjne

Styl „Łowca croissantów” dla czołgu M4A1 Revalorisé

— Unikalny styl, który można dostać w trakcie wydarzenia z okazji 10. jubileuszu.

Pośpiech nie skróci czasu przeładowania. Musisz być cierpliwy i zafundować swojej załodze ten maślany, kruchutki kamuflaż.

Styl „Czekolada z nabojami” dla czołgu Panzer 58

— Unikalny styl, który można dostać w trakcie wydarzenia z okazji 10. jubileuszu.

Te nasionka kakaowca, jedne z najlepszych na świecie, wymieszano z chromoniklową stalą molibdenową. Może i wygląda na słodki, łatwy cel dla przeciwnika, ale raczej uda mu się tylko pokruszyć zęby na Twoim pancerzu! Nasz produkt nie zawiera soi ani oleju palmowego!

Styl „Atrapa” dla czołgu Škoda T 40

— Unikalny styl, który można dostać w trakcie wydarzenia z okazji 10. jubileuszu.

Szczegółowa analiza tego stylu wykazuje, że nie jest to zamierzona, oryginalna tekstura drewniana Quercus Palustris. Jest to Quercus Virginiana, historycznie błędna tekstura drewna niemająca nic wspólnego z tym regionem. Bardzo przepraszamy za tę niefortunną pomyłkę.

Zestaw stylizacyjny „Zmysł orientacji Mk. III”

— Wygląda znajomo, nieprawdaż? Ten uniwersalny styl dyskretnie przypomina Ci o potrzebie spoglądania na mapę. Wiesz, od czasu do czasu. Sytuacja taktyczna zmienia się co minutę, więc patrz na mapę!

Styl 3D „Zestaw szturmowy” dla czołgu T30

Uwaga! Dowództwo ma co do nas spore oczekiwania… znowu. Wiem, że powtarzam Wam to samo przed każdą bitwą, ale wygląda na to, że tym razem to poważna sprawa. Na początku ta dziecinka miała za zadanie osłaniać marsz naszej jednostki celnym ogniem z dystansu. Ale teraz wszystko stanęło na głowie. Nie pytajcie mnie, dlaczego zmienili klasyfikację tego idealnie opancerzonego czołgu szturmowego na niszczyciela czołgów. Pamiętajcie, to jest wojsko. Zapomnijcie o podręczniku operacyjnym i przyjrzyjcie się temu pojazdowi. Mamy idealne działo, pewny pancerz, wszystko stało się jeszcze lepsze po wprowadzeniu kilku poprawek. Tym razem prowadzimy atak. Będziemy szli na czele zwycięskiego pochodu naszej armii! Pokażmy tym fotelowym wojownikom w dowództwie prawdziwy potencjał tego czołgu.

Nadszedł czas, bym pogadał sobie przyjaźnie z oficerem zaopatrzeniowym. Ciągle ładują nam tę głupią siatkę kamuflującą. O co im chodzi?

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

5 komentarzy

 1. Papaj pisze:

  Mam nadzieję, że prawdziwe oferty i eventy z jakimiś fajnymi bonusami czy coś dopiero przed nami, bo jak dotychczas to jakieś nieporozumienie co proponują. Serio ktoś sobie dupę zawraca tymi emblematami?

 2. Anonim pisze:

  A co będzie z kluczami które zostaną

  • Pocisk7 pisze:

   Za klucze przecież odblokowujesz tam styl chyba czy cos tam jest ale ja tym **** nie zawracam za takie Gowno

  • Koko pisze:

   Za 5 kluczy dostaniesz styl a potem odznake za te dwa dodatkowe tyle było mówione więc w teorii wystarcza 3 klucze. Chyba że czegoś nie powiedzieli.

   • Anonim pisze:

    3 klucze na styl 3D, 5 kluczy na odznakę. Nic specjalnego, ale popatrzcie też jak „wymagające” są te misje. I tak wydaje mi się, że z tych żetonów nic zaskakującego nie będzie niż było i jest. Bardziej wszystko będzie rozbijać się o eventy, które w trakcie tej rocznicy będą serwowane. Dla mnie, jako gracza 100% F2P, jest w pytkę. IS-2S wpadł, niedługo styl na mojego ulubionego TD 9 tieru, parę wizualnych dodatków z sentymentalną treścią. I o ile nie mam do rocznicy żadnego „ale”, o tyle tego samego już nie mogę powiedzieć o technicznej części gry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.