Zmiana w trybie Twierdz

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

16 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gjk

Wraz ze zwiększającym się tierem jest więcej pojazdów i dobrze moim zdaniem, bo to częściowo uniemożliwi boostowanie elo na shX na potyczkach jak to miało dotychczas miejsce. Przecież nie ma osobnego elo na natarciach.

JL

Idiotyzm to jest pisać żadkość zamiast rzadkość Panie mondry.

odpowiadamdebilowi

powiedział mondry zamiast mądry i ma czelność innych pouczać TFU!

nn

przecież to był sarkazm … głąbie

Mondry

nie kazdy klan bierze udzial w takich trybach jak mapa globalna i kampania ,u nas tez zadko uzbiera sie 15 wiec juz X odpadaja , dla mnie idiotyzm,chyba ze bylby wybor formaty v15 lub v10

glus1321

Zapraszam do nas do GOOD3 zrobimy fuzję 2 klanów i nie będziecie mieć problemu.

Magik

No pomalutku dopinają swego!!! Proponuje jeszcze 8 i 6 tiery po 15 i będziemy deptać klany które się dopiero rozwijają. **** ! Ludzie jak bym chciał grać w 15 na dychach to bym sobie poszedł na natarcie bo tam się bierze więcej kostek. Co tam za debil w tym WGównie to wymyśla, mają nas za stado bezmózgich małp. Lizusy WG mogą gadać co chcą ale ja wiem swoje, ludzie odinstalowują WOTa dla tego wymyślili ERG aby ukryć boty.Często ma się wrażenie że wrzuciło cię do bitwy z totalnymi idiotami gdy ruszasz do boju stokową ósemką w śród dyszek i robisz najlepszy wynik.

Anonimowo

Co ty bredzisz. Format 15v15 na dychach jest jak najbardziej ok. To nie szóstki że można jechać no pałe do przodu, tu już potrzebna taktyka. Na ósemkach nowe i słabe klany sobie nie radzą a co dopiero na dychach. Format 10v10 na dychach do debilizm

pryk

15 vs 15 jest dobrą zmianą
lepiej przygotowują klany do mapy globalnej i kampanii

Magik

Chodzi mi o to, że jest już tryb 15 na 15 na dyszkach. Nazywa się natarcie, gdzie zdobywa się więcej kostek i przygotowuje lepiej pod mapę globalną. Można ustawiać i dobierać czołgi albo pod obronę albo pod natarcie jak na mapach globalnych. Zwykła twierdza to mapa losowana gdzie nie wiadomo co się trafi.

Anonimowo

ERG? Masz na myslic EKG? Co ma jedno do drugiego

Magik

Chodziło mi o RNG jeśli Cię tak boli mam nadzieje że czujesz się spełniony.

Anonimowo

W końcu twierdze będą mogły robić za pokoje treningowe

glus1321

10 na 10 na X tak średnio bym powiedział

glus1321

nie ważne… nie umiem chyba czytać…

GRASSSSSSSSS

wreszcie wraca normalny format 🙂