Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin, World of Tanks Discord!

Serwer WoT na Discordzie ma już roczek!


Dowódco!

Minął już rok od chwili poszerzenia naszej działalności na Discordzie i przekształcenia serwera stworzonego przez społeczność w naszą oficjalną platformę, która pozwala Ci być na bieżąco z nowinkami na temat World of Tanks.

Od tamtego czasu nasza społeczność na Discordzie wzrosła z 9000 do 56 000 członków w ciągu jednego roku! Z przyjemnością możemy ogłosić, że od teraz jeszcze bardziej poszerzymy nasze wsparcie dzięki kanałom dla dwóch nowych języków.

Powitaj polski i niemiecki kanał!

Nasz serwer na Discordzie działa dzięki Wam, naszej społeczności, i oferuje dodatkową okazję, aby zaznajomić się z najnowszymi pancernymi nowinkami, znaleźć towarzyszy do plutonu, wymienić się poradami i trikami oraz przedyskutować najnowsze zmiany w grze. Chodzą plotki, że można tam znaleźć nawet gratisowe fanty. Zatem koniecznie zobacz, co się dzieje na Discordzie World of Tanks!

Świętujmy

Dołącz do eekeeboo 13 czerwca o15:00 CEST (UTC+2) na Twitchu i YouTube, aby uczcić tę okazję doskonałą pancerną akcją.

DOŁĄCZ NA DISCORDZIE

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

6 komentarzy

  1. Anonim pisze:

    Czy w cyfrowy tankfest 27 do 30 czerwca mogą być znizki na czołgi drzewlowe? Nie pamiętam co było rok temu….

  2. Anonim pisze:

    Czy gracze wogole otrzymają jakiś czołg nagrodę ma 10lecie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.