Przepustka bitewna: Nagrody głównego postępu

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Arjos

“szukając rurociągu” ? nie lepiej byłoby to przetłumaczyć jako “szukając fali”? – przecież tu o surfing chodzi….

Anonimowo

a to ty nie wiesz ze w PL to nawet dokładnego znaczenia słów w filmach zagranicznych nie potrafią odnaleźć? zawsze się śmieje jak ci śmieszni lektorzy tłumaczą bzdury a znaczenie jest zupełnie inne. widać wciąż 50 lat do tyłu PL jest.

Posa

Dobrze, że ty tylko ty jesteś najlepszy i najmądrzejszy na świecie, bez ciebie świat by zginął, twoja mądrość i znajomość angielskiego jest konieczna, donald z po powinien cię posadzić obok siebie byś mu pomagał w angielskim.Tak 50 lat do tyłu jest PL bo kilku lektorów źle tłumaczy text dlatego CAŁA PL jest temu winnna i jest z tyłu tak oczywiście masz rację, powinni ciebie zatrudnić bo tylko ty umiesz perfekto inglisz na całym świecie.Dobrze chociaż płacą ci tam na zmywaku w uk ?

Anonimowo

Nie tylko z tłumaczeniem angielskiego pl jest do tyłu 50 lat. To tylko jeden przykład z miliona lub więcej. Jeśli tego nie widzisz nos klapki na oczach bo ci do twarzy.

E.K

Ehhh, a m103 dalej będzie takie gówno jak dotychczas :/

Interex

takie pytanie. A raczej feedback.
Dlaczego dodaliscie elastic scroll do strony? Strasznie sie to teraz przeglada – nie dziala to chyba jak powinno i sprawia ze strona wyglada na wolna – Opinia tylko
hej

Anonim

To za pierwszy etap.

niezbanowany gracz

Właśnie dziś się skonczył … jutro będzie 2 etap ..

Elo

Co to znaczy ze juz nie mozna kupic ul3pszonej przepustki?

alveru

czytaj ze zrozumieniem od początku a nie od konca

Anonimowo

+