Przepustka bitewna: Nagrody głównego postępu

Zbiór nagród drugiego sezonu przepustki bitewnej: zestawy stylizacyjne, naklejki, napisy, emblematy i skórki załogi.


Styl “Karkonosz”

— Wielosezonowy styl przyznawany jako podstawowa nagroda za ukończenie 1 etapu Głównego postępu. Karkonosz to styl historyczny, którego można użyć na pojazdach dowolnego poziomu.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Styl “Kawaleria Kilmore’a”

— Wielosezonowy styl przyznawany jako podstawowa nagroda za ukończenie 40 etapu Głównego postępu. Kawaleria Kilmore’a to styl historyczny, którego można użyć na pojazdach dowolnego poziomu.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.


Naklejki

Naklejki są przyznawane jako podstawowa nagroda za ukończenie etapów 10 i 20 Głównego postępu. Naklejki są niehistoryczne i można ich użyć na dowolnym pojeździe.

Martina

Szukając rurociągu


Napisy

Napisy są przyznawane jako ulepszona nagroda za ukończenie etapów 32 i 42 Głównego postępu. Napisy są historyczne i można ich użyć na dowolnym pojeździe.

Aliis lucens uror

Ślady moich łez


Emblematy

Emblematy są przyznawane jako podstawowa nagroda za ukończenie etapów 32 i 42 Głównego postępu. Emblematy są historyczne i można ich użyć na dowolnym pojeździe.

Misa i wąż

Kawaleria Kilmore’a


Skórki załogi

Skórki załogi są przyznawane jako ulepszona nagroda za ukończenie 40 etapu Głównego postępu. Skórki są niehistoryczne i można ich użyć na członku załogi z określonego kraju i o dowolnej kwalifikacji.

Karl Vojtěch

— Bliski przyjaciel ojca Angeli, jest inżynierem technicznym stale szukającym lepszych rozwiązań projektowych pozwalających zwiększyć wydajność jego pojazdu na polu bitwy.

Kraj: Czechosłowacja

Enrique Ramírez

— Jeden z najlepszych czołgistów pod dowództwem Damona Kilmore’a, a także jego stary kolega od surfowania. Przybyli tu razem, aby pokonać przeciwników i szlifować umiejętności w surfowaniu. Ale teraz nie mają dostępu do oceanu.

Kraj: USA


Nagrody za ostatni etap głównego postępu

Ostateczne i najcenniejsze nagrody otrzymacie po ukończeniu 45 etapu głównego postępu.

Długa droga do chwały

Wasza nagroda za ukończenie wszystkich etapów głównego postępu. Liczba na medalu odpowiada numerowi sezonu Przepustki bitewnej, za który jest przyznany medal.

Style 3D

Po ukończeniu ostatniego etapu głównego postępu możecie otrzymać jeden z dwóch unikalnych stylów 3D lub oba style z Ulepszoną przepustką. Style są specjalnie zaprojektowane dla pojazdów podstawowych: M48А5 Patton oraz TVP T 50/51.

Opis stylu w języku angielskim:

— From the diary of D. K.: \”What is this girl up to? She wants to prove that she has strength and courage? We can already see that, but she also seems to lack a basic sense of self-preservation. Sooner or later, her vehicle will get blown up and we’ll lose such a… true professional, damn it! She’d better stay at the hospital to help people and work miracles. But I have to admit that without her assistance, we would have lost one of ours on the battlefield. Well, if she’s that brave, I’ll give her my surfboard when this all ends… If it ends.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Opis stylu w języku angielskim:

From the diary of A. M.: “Today I did what I had to. It was pure luck to run into Kilmore’s unit at the very moment when his guys needed additional fire support. I might not have been their savior, but my assistance really came in handy. I believe so, at least! He started nagging at me again, but this time, I didn’t feel the anger that had been in his words before. I just want to prove to him that I can handle a tank as well as a scalpel. I can be a really big help on the battlefield, not just at the hospital. If he stops being so stubborn and allows me to fight, he’ll see that I’m the trusted companion he needs.”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.


Członkowie załogi

Po ukończeniu głównego postępu możecie wybrać jednego z dwóch członków załogi z atutem Braterstwo broni wyszkolonym w 100% i ilością doświadczenia wystarczającą do wytrenowania kolejnych dwóch umiejętności lub atutów. Możecie zwerbować wybranego członka załogi w dziale Rekruci w swoich koszarach.

Angela Milotova (tylko dla Czechosłowacji)


— Jest zdecydowaną i nieustępliwą kobietą. W dzieciństwie nauczyła się tajników walki pancernej od swojego ojca. Ale potem poszła w ślady matki i studiowała medycynę. Po ukończeniu Akademii miała dobre osiągnięcia w szpitalach polowych, ale nalegała na przeniesienie jej do jednostki pancernej, w której ma nadzieję wykorzystać cały swój potencjał jako dowódca czołgu. 

————————————————————-

Damon Kilmore (tylko dla USA)


— Doświadczony dowódca, zawsze chłodny i wyrachowany. W czasie swoich 20 lat służby stawił czoła wielu wyzwaniom, awansował na dowódcę, a jednocześnie zasłużył na szacunek swoich braci broni. Lubi wygrywać z honorem, trzymać ścisłą dyscyplinę i stosować się do zasad użycia broni. Ze względu na jego wybitne osiągnięcia pluton Kilmore’a to niejaka legenda. Jako gorliwy surfer zawsze trzyma swoją deskę w pobliżu jako talizman. 

Aby zdobyć styl 3D i członka załogi, po ukończeniu 45 etapu głównego postępu wybierzcie nagrodę, która najbardziej Wam się podoba.

Posiadając Ulepszoną przepustkę, otrzymacie style 3D dla obu pojazdów, niezależnie od dokonanego wyboru, ale tylko jednego członka załogi.

Jeśli nie macie jeszcze czołgów M48А5 Patton i TVP T 50/51, możecie je zbadać, używając fragmentów schematów otrzymanych w nagrodę podczas wydarzenia.

Po zakończeniu sezonu wyniki zostaną zsumowane – pojazd wybrany przez większość zajmie pierwsze miejsce. Niezależnie od wybranego pojazdu gracze otrzymają fajny bonus – specjalną misję bitewną do wypełnienia w ciągu tygodnia:

  • Gracze, którzy wybrali pojazd, który wygrał głosowanie, otrzymają specjalną powtarzalną misję na ×2 PD bojowego dla wszystkich pojazdów poziomów IV–X w garażu.
  • Gracze, którzy wybrali pojazd z drugiego miejsca, otrzymają podobną powtarzalną misję, ale na ×2 PD załogi dla wszystkich pojazdów poziomów IV–X w garażu.

Nagrody elitarnego postępu

Obligacje

Po osiągnięciu każdego nowego etapu elitarnego postępu zdobywacie specjalną walutę w grze – obligacje. Używajcie obligacji, aby kupować ulepszone wyposażenie, dyrektywy i niektóre typy pojazdów.

Odznaka dynamiczna „Elitarny szewron”

Waszą nagrodą za ukończenie pierwszego etapu elitarnego postępu jest ekskluzywna odznaka dynamiczna. Pokazuje ona aktualnie ukończony przez Was etap Przepustki bitewnej w elitarnym postępie. Ten numer rośnie automatycznie w miarę wypełniania przez Was etapów elitarnego postępu.

Po ukończeniu 100 etapu elitarnego postępu aktualnego sezonu Przepustki bitewnej odznaka dynamiczna wyświetla czołg zamiast numeru etapu.

Odznakę trzeba tylko raz użyć ręcznie – numer etapu zmienia się dynamicznie. W bitwie odznaka jest widoczna dla graczy z obu drużyn. Na koniec sezonu Przepustki bitewnej zostanie ona usunięta z Waszego konta.
Naklejki etapu

Po ukończeniu 20, 40, 60, 80 i ostatniego etapu elitarnego postępu otrzymacie w nagrodę unikalne naklejki (3 sztuki za każdym razem), których możecie użyć na pojeździe, aby pokazać swoje osiągnięcia innym graczom w bitwach. Naklejki nie są usuwane po zakończeniu sezonu Przepustki bitewnej.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Koniec sezonu

Po zakończeniu sezonu Przepustki bitewnej:

  • Całe zgromadzone postępy są zerowane – zdobyte punkty postępu i osiągnięty etap są usuwane.
  • Nie można już kupić Ulepszonej przepustki i etapów postępu.
  • Jeśli ukończycie główny postęp, ale nie odbierzecie swoich nagród przed zakończeniem sezonu, otrzymacie automatycznie styl 3D i członka załogi dla jednego z pojazdów podstawowych przy pierwszym logowaniu do gry w ciągu roku od zakończenia sezonu.
  • Mając Ulepszoną przepustkę, otrzymacie również drugi styl 3D przy pierwszym logowaniu do gry w ciągu roku od zakończenia sezonu.
  • Członka załogi będzie można zwerbować przez nieograniczony czas.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Arjos

“szukając rurociągu” ? nie lepiej byłoby to przetłumaczyć jako “szukając fali”? – przecież tu o surfing chodzi….

Anonimowo

a to ty nie wiesz ze w PL to nawet dokładnego znaczenia słów w filmach zagranicznych nie potrafią odnaleźć? zawsze się śmieje jak ci śmieszni lektorzy tłumaczą bzdury a znaczenie jest zupełnie inne. widać wciąż 50 lat do tyłu PL jest.

Posa

Dobrze, że ty tylko ty jesteś najlepszy i najmądrzejszy na świecie, bez ciebie świat by zginął, twoja mądrość i znajomość angielskiego jest konieczna, donald z po powinien cię posadzić obok siebie byś mu pomagał w angielskim.Tak 50 lat do tyłu jest PL bo kilku lektorów źle tłumaczy text dlatego CAŁA PL jest temu winnna i jest z tyłu tak oczywiście masz rację, powinni ciebie zatrudnić bo tylko ty umiesz perfekto inglisz na całym świecie.Dobrze chociaż płacą ci tam na zmywaku w uk ?

Anonimowo

Nie tylko z tłumaczeniem angielskiego pl jest do tyłu 50 lat. To tylko jeden przykład z miliona lub więcej. Jeśli tego nie widzisz nos klapki na oczach bo ci do twarzy.

E.K

Ehhh, a m103 dalej będzie takie gówno jak dotychczas :/

Interex

takie pytanie. A raczej feedback.
Dlaczego dodaliscie elastic scroll do strony? Strasznie sie to teraz przeglada – nie dziala to chyba jak powinno i sprawia ze strona wyglada na wolna – Opinia tylko
hej

Anonim

To za pierwszy etap.

niezbanowany gracz

Właśnie dziś się skonczył … jutro będzie 2 etap ..

Elo

Co to znaczy ze juz nie mozna kupic ul3pszonej przepustki?

alveru

czytaj ze zrozumieniem od początku a nie od konca

Anonimowo

+