Progresywne naklejki. Zostań asem pancernym!

Oto progresywne spersonalizowane naklejki z przypisanym systemem osiągnięć.

Progresywne naklejki to nowy sposób składania oświadczeń na polu bitwy. Wzbudzają strach i szacunek. Co najważniejsze, pojawią się na pojeździe, a nie w wynikach osobistych. Czym one są i jak można je ulepszyć? Obejrzyj film i daj nam znać, co myślisz o nowej funkcji.


Witajcie, Dowódcy!

Rozegraliście już tysiące epickich bitew w World of Tanks i zbadaliście dziesiątki wspaniałych pojazdów. Do tego nieustannie udowadniacie na polu bitwy, że walka z Wami to nie igraszka – nieustannie udoskonalacie swoje umiejętności. Jednak dotychczas nie mieliście wielu sposobności na zdobycie odznaczenia, które zademonstrowałoby poziom Waszego talentu zarówno przeciwnikom jak i sojusznikom. Najwyższy czas pokazać światu ile jesteście warci!

Pokażcie reszcie, że nie ma z Wami żartów!

W aktualizacji 1.9.1 dodaliśmy zupełnie nowe spersonalizowane naklejki progresywne dla niemal wszystkich istniejących stylów. Są one nie tylko świeżym elementem zindywidualizowanego wyglądu, ale także odznakami oznajmiającymi o Waszym doświadczeniu, wytrwałości i odwadze w walce. Wzbudzą one przestrach wśród przeciwników i pokażą Waszym sojusznikom, że można na Was polegać.

Oto następna okazja do zademonstrowania swojej biegłości

Aby zdobyć te nowe naklejki, grajcie w trybie bitew losowych po rozpoczęciu aktualizacji 1.9.1. Będziecie musieli spełnić kilka warunków w bitwach, walcząc określonymi pojazdami. W sumie istnieje pięć różnych zestawów tych warunków; każdy z 3 lub 5 poziomami trudności. Każdy zestaw wynagrodzi Was jedną spersonalizowaną naklejką progresywną, z 3 lub 5 różnymi poziomami. Sprawdźcie sami.

 1. Rozegrać określoną liczbę bitew w tym samym pojeździe (dostępne 5 poziomów trudności; nagroda: naklejka Zaprawiony w boju).
 2. Zniszczyć określoną liczbę pojazdów przeciwnika (dostępne 5 poziomów trudności; nagroda: naklejka Żniwiarz).
 3. Zdobyć określoną liczbę osiągnięć Braterstwo broni i Ostateczne poświęcenie (dostępne 3 poziomy trudności; nagroda: naklejka Jak jeden mąż).
 4. Zdobyć określoną liczbę odznak mistrzowskich As pancerny (dostępne 3 poziomy trudności; nagroda: naklejka As pancerny).
 5. Zdobyć określoną liczbę osiągnięć Specjalista i Duży kaliber (dostępne 3 poziomy trudności; nagroda: naklejka Ostry miecz).

Po wypełnieniu warunków określonego poziomu w bitwach losowych, poziom Waszych naklejek automatycznie się podniesie, a one zmienią wygląd. Po bitwie w garażu znajdziecie powiadomienie o Waszych najnowszym osiągnięciu.

Wykorzystanie nowych naklejek

Możecie wykorzystać te nowe elementy personalizacji dowolnie, zupełnie jak pozostałe naklejki w grze. Jednak w odróżnieniu od standardowych naklejek, te możecie zastosować dla większości zindywidualizowany stylów, łącznie z 3D, z wyjątkiem następujących „partnerskich” pojazdów, których wyglądu nie można modyfikować:

W sekcji naklejek możecie użyć specjalnego filtra, aby wyselekcjonować spersonalizowane progresywne naklejki. Wszystkie progresywne naklejki zostaną przypisane pojazdom, na których zostały zastosowane, a ich postęp będzie liczony tylko dla tych jednostek.

Spersonalizowane progresywne naklejki nie będą dostępne dla pojazdów, których wyglądu nie można modyfikować:

Naklejki z poprzednich poziomów pozostaną dostępne i będziecie je mogli nanieść ręcznie, używając menu naklejek.

Gracze mogą otrzymać swoją pierwszą progresywną naklejkę za dramo. Wszystkie pozostałe naklejki będą dostępne za złoto w kliencie gry. Możecie umieścić na swoich pojazdach kilka progresywnych naklejek z różnych zestawów powiązanych z innymi poziomami.

Wzbudzajcie zazdrość wśród innych dowódców!

Progresywne naklejki mają wyjątkowy wygląd, ściśle związany z World of Tanks i wyraźnie różnią się od standardowych naklejek. Jaskrawe i żywe kolory, efekty wolumetryczne, olśniewający błysk w słonecznych promieniach… Właśnie z tych powodów Wasz pojazd wyróżni się nawet w najbardziej pstrokatym tłumie. Naklejki najwyższego poziomu wyglądają wyjątkowo majestatycznie i na pewno wzbudzą zazdrość innych dowódców.

Czas pokazać światu, co potraficie w World of Tanks! Grajcie ostro, walczcie jeszcze ostrzej i pokażcie swoim przeciwnikom i sojusznikom swoje imponujące osiągnięcia w bitwie!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

15 komentarzy

 1. gustlik pisze:

  „Wzbudzajcie zazdrość wśród innych „-o to cos nowego bo jak dotychczas znalem tylko w WOT uczucia smiech ,wkur….wienia albo politowania. Pewnie noobki maja juz nowe senne marzenia ,ze WG zresetuje wszystkie poprzednie wymagania na odznaki i moze uda sie szybko zrobic M-ki zeby -Wzbudzac zazdrosc i strach na polu bitwy.

  • Anonim pisze:

   Ale zazdrość jest obecna w WoT, zwłaszcza to widać u arciarzy. Masz nowy czołg premium albo specjalny, to biją tylko Ciebie. Mam filmik jak facet w Mausie w ogóle się nie przejmował mną za plecami tj. jakieś 20m za nim (jechałem SU-130PM) facet za wszelką cenę chciał dopaść wtedy nowego Renegade. Całe 3k hp mu zabrałem sam. Śmiech na sali, to tylko pokazuje jakość graczy w grze

 2. Kiedy wychodzi aktualizacja 1.9.1?

 3. Majkel pisze:

  Kiedy wchodzi ta aktualizacja?

 4. DAŁNY z WG pisze:

  Ta, naklejki pomogą w balansie. WG to banda dałnów

  • Anonim pisze:

   to po co jeszcze grasz? Masz problemy psychiczne czy co? Bo poki co ta banda dalnow wciaz ma zyski dzieki tobie. Nawet jezeli myslisz sobie ze przeciez nic im nie placisz…

   • tankerbest pisze:

    No właśnie… Najlepiej by było jak pójdziesz w moje ślady. Kołowce jeszcze jakoś zniosłem, ale gdy pojawiły się dwulufowce to po prostu nie wytrzymałem i odinstalowałem WoTa, to pomogło na psychikę bardziej niż tona leków 😉

  • Anonim pisze:

   Dałnem nie nazwę bo to choroba. Ale mózg to ty widziałeś chyba co najwyżej w książce na obrazku. Są w firmie różne wydziały od konkretnych czynności. Jakby jeden wydział zajmował się wszystkim to albo byś miał idealną grę bez zawartości ciekawej po za czołgami albo zawartości po sam dach bez działającej gry. Na rykoszecie zawsze widać czarno na białym prawdziwy powód bitew 15:0

 5. Anonim pisze:

  Będzie sie dało te naklejki sprzedać?

 6. Anonim pisze:

  Ale na co to komu

 7. tankista4 pisze:

  Wiochy ciąg dalszy. Na filmiku mówią że to jeszcze historyczne będzie.

  • Anonim pisze:

   Nie widziałeś zdjęć z Berlina? Tygrys jechał i miał naklejkę progresywną, a gdy zniszczył T-34 85 to naklejka zmieniła kolor, a z włazów wypadły gumowe kaczuszki.

 8. robertunio pisze:

  Parim potwierdzil ze te naklejki beda mialy status niehistoryczny, wiec nie ma problemu. 😂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.