Rywalizacja klanów: Industrialna granica – poznajcie zwycięzców

Dowiedzcie się, kto rozpocznie 2020 od wygranej.


R4YD to nowi szeryfowie w mieście!

Dowódcy!

Po weekendzie ciężkich starć i niesamowitych powrotów, R4YD jest ostatnią drużyną, która ostała się na Zachodzie. Bez ceregieli zerwali odznakę szeryfa z piersi poprzednich niepodważalnych obrońców porządku publicznego w Europie – drużyny FAME – pokonując ich srogo 4-0 w finałowej rozgrywce.

Pomimo że w rozgrywce przewaga była niespodziewanie po jednej ze stron, nikt nie powinien był przegapić tego starcia. Z użyciem zdumiewającej taktyki na mapie Himmelsdorf, R4YD od samego początku zyskali dogodne pozycje na mapie, która uchodziła za miasto rodzinne FAME (2-0). Następnie, przeszli do skutecznego przełamania obrony FAME na Piaszczystej rzece. Był to wyczyn, którym pochwalić się może niewiele drużyn (3-0). W ostatniej rundzie niewiele brakowało, gdyż FAME zaczynali zdobywać przewagę, ale kiedy zegar wybił południe R4YD odjechali w stronę zachodzącego słońca na grzbiecie rozkołysanego zwycięstwa 4-0.

R4YD chcieliby podziękować swojej społeczności za nieustanne wsparcie, jak i swoim liderom: Kaliummangel, 0LDKings, sm1ley oraz Koma.

W taki sposób Rywalizacja klanów: Industrialna granica dobiega końca wraz z nastaniem nowego szeryfa. Z niecierpliwością wyczekujemy już nowej edycji, by przekonać się czy dawniej niepokonani giganci, teraz zdegradowani do kowbojów, z FAME będą w stanie dokonać rychłego rewanżu lub, czy też obecny stan pozostanie na dłużnej.

Ale teraz to do klanu R4YD należy saloon, a dawni czempioni wędrują ze spuszczonymi głowami w stronę pustyni.

Dziękujemy wszystkim za śledzenie transmisji i składamy serdeczne podziękowania każdej z drużyn za ich sportową postawę w czasie trwania wydarzenia.

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

6 komentarzy

 1. XD pisze:

  Z pokorą nie było żadnych problemów, były za to problemy z internetem

 2. Kjs pisze:

  Rady spotkały się dwukrotnie z invil, w obu spotkaniach raydy wyszły zwycięsko.

 3. Idol pisze:

  Uważam że Invil spokojnie by wygrał, tylko był jeden problem – POKORA ,z którą nie poradzili sobie nasi.
  Szkoda ale mam nadzieję że następna edycja będzie należeć już do Invilów ( chyba że znów powstanie nowy klan tak jak to było Whyme Whyou 3XR MVPS teraz Invil – ta sama grupa tylko konta po resecie)

 4. Gość pisze:

  To najlepszy klan w Europie, czyli INVIL, nie dał rady?
  Oj, oj
  A miała to być egzekucja.
  Następnym razem trochę pokory, Piotrwlo i reszta spółki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.